Eşimin eski sevgilisiyle konuşmaları

malesef büyük sorunlu. dün gece istersen boşanırsın diyen adam ailemin yanındayım dönmeyeceğim dediğim zaman çıldırdı. bu sebepten tek taraflı boşanabileceğini sanıyorsan büyük yanlış yaparsın ben seni rahat bırakmayacağım hukuki hakkımı sonuna kadar kullanacağım seni çok seviyorum asla bırakmam ,sen sinirden ne yaptıgının farkında değilsin diyor. biraz sakinle annenle babanla vakit geçir gel. yaptıgın şeyin yanlış oldugunu sen de anlayacaksın dedi. seninki aşırı bir kıskançlık sadece diye örtbas etmeye çalışıyor yaptığı şeyi. babamla da telefonla konuştu işte biz bu yüzden istemiyorduk senin ne mal oldugun 100 metre öteden belli diye konuştu eşime. o da yediremedi o lafları kendine anlamadıgım bir strateji izliyor. seni asla bırakmam ailenin o laflarına rağmen diyen birisi var şu an.
Benim ailem bir sey soylemedi, hakli cikmaya calisma, sen eski sevgilinle gorusuyorsun ve gorusmeye devam edecegini soyluyorsun, qrkadasina ise bu kadin beni unutamamis hakliymissin diyorsun, seni hala seven kadinla ne isin var, bu sevgi degil, sen baska bir sey planliyorsun diye guzel guzel cevaplar verirsen, ilerdeki avukatin dua eder bana.

Yazdıkları şeylerde bir şey yok ama devam ederlerse sıkıntı, tepkinizi koyduğunuza göre bundan sonra iyi gözlemleyin,
Bence boşanılacak bir durum değil, şuan ortada bir aldatma yok ama boşluğa düştükleri anda olur gibi duruyor

Aldatma yok mu? aldatma olması için ne olması gerekiyor hanımefendi?

Aldatma yok mu? aldatma olması için ne olması gerekiyor hanımefendi?
Aynen öyle daha ne yapacak adam. Ekran görüntüsünü arkadaşına atacak kadar da alçak. Aldattıgını belgeliyor meze yapıyor arkadaşlarına bir de.
Yazdıkları şeylerde bir şey yok ama devam ederlerse sıkıntı, tepkinizi koyduğunuza göre bundan sonra iyi gözlemleyin,
Bence boşanılacak bir durum değil, şuan ortada bir aldatma yok ama boşluğa düştükleri anda olur gibi duruyor

Aynen öyle daha ne yapacak adam. Ekran görüntüsünü arkadaşına atacak kadar da alçak. Aldattıgını belgeliyor meze yapıyor arkadaşlarına bir de.
Eski sevgiliye merhaba bile yazamaz. Ne alaka yani?
Demek ki o kişi de konu sahibinin eşi gibi eski sevgililerinden selam sabahı kesmiyor güzel günlerin hatırına 🤷‍♀️

kızlar sürekli arıyor, ailemin evine gelecekmiş. ailem kapıdan içeri almayız sakın gelme polis çağırırız diyor. işten sonra gelecekmiş. ben hiçbir şeyini istemiyorum uzak dur benden dedim. bana bir de şaka gibi bakın şaka gibi diyor ki senin bilmediğin bir sürü şey var o mesajdan ibare değil ama ben haddini bildirdim her zaman ona yüz bulamadı benden. sana anlatmak isterdim de dinlemezsin beni anlamak istemezsin diyor. gerçekten nasıl bir narsistle muhattap olmuşun ben.. yazık ailem de korkuyor akşam için polis çağıracaklar. ama hala üste çıkması daha neler var kim bilir.. darmadağın oldum 1 haftadır..
Niye muhatap oluyormus hala onu savunuyormus maddm haddini bildirmesini gerektirecek durumlar olmus. Yalan dolan, sakin inanma, kafanda en ufak soru isareti kalmasin.

Boş boş konuşsun dursun. Babanız çok güzel söylemiş. Umarım o kadının kocasıda öğrenir rezil olurlar herkese.

Kadınla eşiniz aynı patrona bağlı mı çalışıyorlar ?

Kadından gelen mesajların biri müdürün vefat haberi , biri kan talebi , biri de mekan adı sorma.

Asıl sorun eşinizde. Mesajların ekran görüntüsünü alıp, kadının mesajlarından anlam çıkarmaya , unutulmadığını umut etmeye çalışan da eşiniz.

Mevcut mesajlarda kadının adama meyilli olan herhangi bir yazışması yok ki.

Mevcut mesajlarda kadının adama meyilli olan herhangi bir yazışması yok ki.
Eski mudurumun öldüğünü koşa koşa eski evli sevgilime yazmak aklima gelmez. Kan talebi hadi diyelim oldu ki ne alaka telefon numarası hala duruyor ölüm kalım meselesi olsa çevrede adam kalmadı bı eski sevgili var Kızılay başkanı sanırım .
Hadi biri ölüm biri kan talebi dediniz mekan sormak nedir ? Sohbet açmaya çalışmak resmen bu . Biz seninle şuraya gitmiştik sormak yerine caddenin adını google a yazsa zaten bulur mekanı . Ben kardeşime sormak yerine kendim arıyorum kaldı ki ben evliyken adam evliyken eski sevgiliye yazacağım . Meyilli olmak için seni seviyorum karını bırak beni al mi yazmak gerekiyor ? Ya da sırf kadın olduğu için mi savunuyoruz . Kadının da erkeğin de ahlaksizi ahlaksızdir . Kocası ogrense ne düşünürdu acaba ?

Adam kendi kendine yazışmış evet 🙄

Konu sahibi halen aynı patrona bağlı mı çalışıyorlar , yanıt vermedi.

Aradan yıllar geçmiş , 2 tarafta evlenmiş. Kadının yazdığı mesajlarda anormal bir durum yok. Adamın ekran görüntüsü alıp arkadaşına göndermesi, "bak beni unutamadı vb" çıkarımında bulunması anormal.

Kadın evlenmiş , çocuk sahibi olmuş. Adam kendince hayal aleminde geziyor gibi görünüyor.

Eski mudurumun öldüğünü koşa koşa eski evli sevgilime yazmak aklima gelmez. Kan talebi hadi diyelim oldu ki ne alaka telefon numarası hala duruyor ölüm kalım meselesi olsa çevrede adam kalmadı bı eski sevgili var Kızılay başkanı sanırım .
Hadi biri ölüm biri kan talebi dediniz mekan sormak nedir ? Sohbet açmaya çalışmak resmen bu . Biz seninle şuraya gitmiştik sormak yerine caddenin adını google a yazsa zaten bulur mekanı . Ben kardeşime sormak yerine kendim arıyorum kaldı ki ben evliyken adam evliyken eski sevgiliye yazacağım . Meyilli olmak için seni seviyorum karını bırak beni al mi yazmak gerekiyor ? Ya da sırf kadın olduğu için mi savunuyoruz . Kadının da erkeğin de ahlaksizi ahlaksızdir . Kocası ogrense ne düşünürdu acaba ?

Eski sevgiliye merhaba bile yazamaz. Ne alaka yani?
Demek ki o kişi de konu sahibinin eşi gibi eski sevgililerinden selam sabahı kesmiyor güzel günlerin hatırına 🤷‍♀️
sen başkalarına bu denli iftira atacak cesareti nereden buluyorsun çok merak ettim ,
kiblendin hanfendii !

Aynı patrona çalışmak bir şeyi değiştirmez . Kadın sürekli iletişim kurmak için cabalamiş mi cabalamiş ben bunu normal kabul edemiyorum . Evli çocuklu kadın otursun çocuğuyla ilgilensin eski sevgiliye mesaj atmak yerine. Bu adamin da zaten ne olduğu belli birbirlerine çok uygunlarmis kadının eşi fark ederde kurtulur umarım

Aradan yıllar geçmiş , 2 tarafta evlenmiş. Kadının yazdığı mesajlarda anormal bir durum yok. Adamın ekran görüntüsü alıp arkadaşına göndermesi, "bak beni unutamadı vb" çıkarımında bulunması anormal.

Kadın evlenmiş , çocuk sahibi olmuş. Adam kendince hayal aleminde geziyor gibi görünüyor.
Hiç öyle görünmüyor kadında gayet memnun durumdan. Eski sevgiliyle evli barklı insanların iletişim halinde olmasını konu ne olursa olsun ben kabul etmiyorum. Bu konuda da saçma sapan boş muhabbetlerle iletişim kurmaya çalışan iki taraf var. Birbirlerini unutmamışlar ikiside inada evlenmiş. Pozitif ayrımcılık yapılacak bir konu değil bu.

Kadına sadece cinsiyeti sebebiyle pozitif ayrımcılık yapılmasına karşı olduğumu; hak ve haklıya önem verdiğimi , mevcut mesajlarımdan görebileceğinizi düşünüyorum.

Konuda bunca eksiklik varken ; eksik bilgiyle diğer kadına ahlaksız diyemem , günahını alamam.

Adam mesajlarda hiç bir şey yokken , ekran görüntüsü alıp arkadaşına hava atma derdine düşmüş. Bu durumda, bu adam kadından gelen daha farklı bir mesaj olsaydı onu gönderirdi diye düşünüyorum.

X