Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında eşini sevdiğini, çok iyi biri olduğunu ancak buna rağmen evliliklerinde bazı eksiklikler bulunduğunu (bu çok özel açıklayamam) belirtti
Bu adamla resmi olarak evli olduğunu ve başka kadına sebepleriyle birlikte bu yazdıklarını söylediğini düşün

Dahası evliliklerinin o kadın içinde mükemmel olmadığını bil. Sözde kocan karısı için tam mı?

Yetmiyorsa zilyon tane mesaj yazılmış arkadaş duygularınız yaptıklarınızı meşrulaştırmıyor!

Merhaba herkese. Evliyim ve iki haftadır vajinismusu yenmeye çalışıyorum. Bir türlü olmuyor. Yenen insanların sayısız yazısını okudum. Ama birilerinin benimle konuşması belki daha çok içimi rahatlatacak çünkü kimseye anlatamıyorum. İlk olarak aynayla orasını inceledim. Sonra parmak egzersizine başladım tam olarak alamasam da orta parmağımın bir kısmını güç bela aldım. Sonra eşimin orta parmağını tamamen aldım. Ama o kadar zor ki huylandırıyor mu kaşındırıyor mu tuhaf bir rahatsızlık hissi. Eskiden bacak bile açamazdım parmak sokarken şimdi açıyorum çok şükür. Çok şükür diyorum çünkü en ufak bir gelişme bile benim için çok kıymetli. Vemcaine sprey ve kas gevşetici haplar kullandım şu haydar dümen reçetesinden. Üç ilacı yutunca resmen kafa yaptı ama ona rağmen etkisinden çıkıp başarısız oldum. Uyuşturucu sprey de işe yaramıyor yine hissediyorsunuz. İlişki esnasında ya bacağım kasılıyor ya vajinam. Biri kasılmasa diğeri muhakkak kasılıyor. Kendimi rahat bırakmak elimde değil. Sürtünme falan tabii ki oluyor izin veriyorum ama kendimi salsam bile tam girişin ağzında sokmaya çalışınca bir baskı oluyor kendimi sıkıyorum. Birkaç defa yanlışlıkla hiç hesapta yokken girdi ve bir miktar kan geldi ama çok sonra geldi tuvalete gidince fark ettim. Muhtemelen kızlık zedelendi ya da bozuldu. Her neyse kan kızlık umrumda bile değil. Ben baskıdan ve ağrıdan şikayetçiyim çok tuhaf bir his. Genelde hep eşim üstteyken denedik ben üste çıkınca beceremiyorum. O yanlışlıkla girmelerde de ben alttaydım ve arkam dönüktü sanki öyle olunca bacakları istesem de kasamıyorum daha iyi oluyor. Nasıl bir pozisyon önerirsiniz üstte katiyen yapamam altta olup yüzüm dönük olunca da eşim bacak açmamı (doğum pozisyonu gibi) istiyor ve bu bana daha büyük işkenceymiş gibi geliyor çünkü karnımda da bir baskı oluyor istifra edecekmişim gibi geliyor. Ikının falan diyorlardı ıkınmaya çalışıyorum ama girmiyor ki ıkınsam ne olur biraz girse aslında rahatlayıp deneyeceğim ama hiç girmiyor girenler de dediğim gibi yanlışlıkla. Ve o esnada kendime verdiğim bütün (ıkın, rahatla, nefes al, herkes yaptı sen de yaparsın) sözlerini silip atıyorum, unutuyorum. Nasıl bir pozisyon olması gerekiyor sizce ben altta arkam dönüp yatsam mantıklı olur mu ya da bacağımı en azından doğum pozisyonundaki gibi kaldırıp açmasam yine de penis girer mi (bacaklar yatık vaziyette açsam yani.) Ay delireceğim artık alkol alsam işe yarar mı acaba. O alkolün verdiği azgınlıkla fırt diye girer mi sizce. Ne yapacağımı şaşırdım. Doktora gidemem cunku biliyorum ki her şey normal anormal olan benim. Bir de gidememe sebebim bulunduğum ilde düzgün bir doktor olmaması ve fiyatların çok fahiş olması. Eğer şu parmak ve alkol denemelerinde de başarısız olursam aparat almayı düşünüyorum son çare. O da olmazsa artık ne yaparım bilmem
Konu açmış bir de. Eşi varmış. Evliymiş. 🤦🏻‍♀️
Allah başka dert vermesin ablacım. Yaş olmuş kaç öyle mi düşünüyor böyle mi düşünüyor yahu sor madem bunları ona. Konuşun iyice tanıyın birbirinizi. Geçin artık şu en ufak şeylerden bir şeyler sezme ve anlam yükleme işlerini. İyi kötü her türlü niyeti olabilir
Bir de bdv ye yorum yapmış ve beğenmişiz. Amanııın, inanılmaz bi pişkinlik cidden, gidem de beğenimi geri alıp beğenmedim atam. :dondurma:

Ne evlisi be basbayağı metressin . Adam adam dediğin çok sevdiğinde b.kun teki. Neymiş okul bitip ayrı kalacakmış beter olun sürünün. Yazık hicbirseuden haberi olmayan ailene yazık. Özel olan sizde bulduğu şeyde sexsi sizinle yaşaması karısıyla tatmin olamaması mi . Bide buna inanıyorsunuz
Kendisi de vajinismusu daha yeni yenmişki 🙄

Oturdum dizi gibi konuyu ve yorumları okudum çekirdeğimle 😂 Böyle saçma sapan bir konu görmedim fake gibi geldi bana. Yorumlarınızın birçoğu haklı ama söylediklerinizin nereye gideceğini düşünün. Eğer doğruysa üzüldüm ben açıkçası en çok da karısı için. Her şeyden habersiz çok yazık. Bu kız da intihar eşiğindeyim demiş yorumlar üstüne kendini assa yeridir. Burada kız kadar en az adamın da suçu var. Erkekleri de sütten çıkmış ak kaşık gibi görmemek lazım def etmeliydi en başından bu kadını başında kaç yaşında adam işin çoğu onda bitiyor. Ahkam kesip atıp tutmamak lazım yine de Çok şükür evliyim böyle dertlerim yok ama çevremden birinin basına gelmeyeceği ne malum x çok çok kötü leş bir durum. İlahi adalet kul hakkı ahiretteki yer allahı kandırmaca vs yorumlar gerçekten tuhaf. yasattıgını göreceksinler falan biz geleceği ne ara görür olduk kaderi biz mi yazıyoruz öteki tarafta bunun yerini bilemeyiz biz cennetlik kullar mıyız belki biz de bilmeden başkasının hakkına girdik. Bir kulun yaptığı işin Allah katında makbul olup olmayacağını anca Allah bilir Sana gelince bu olaydan paçanı kurtarmaya bak bir an önce sonu karanlık ya hamile kalırsan o zaman ne yapacaksın işler karışmadan sen kes ipini gitsin şu isin
Öncelikleeeeee

Ne karısı bacım nikah yok,resmi nikahlı karısı var bu durumda senin kocan değil,karısı değilsin.
Metres hayatı yaşıyorum desen anlardik bu ne şimdi 😒
Başlığı görünce adam boşanmış, konu sahibiyle evlenmiş konu sahibi de eşinin eski eşiyle görüşmesinden falan dert yanacak sanmıştım :işsiz:

Başlığı görünce adam boşanmış, konu sahibiyle evlenmiş konu sahibi de eşinin eski eşiyle görüşmesinden falan dert yanacak sanmıştım :işsiz:
Aynen bense öyle sandım arada çocuklar var eski eşler var falan düşündüm

Meğer neler neler ama olsun ya sonuçta imam nikahlı yani ne varki:KK53::KK57:

1B18511C-5DC6-4F1D-8B98-591AB3DDD373.jpeg

Oturdum dizi gibi konuyu ve yorumları okudum çekirdeğimle 😂 Böyle saçma sapan bir konu görmedim fake gibi geldi bana. Yorumlarınızın birçoğu haklı ama söylediklerinizin nereye gideceğini düşünün. Eğer doğruysa üzüldüm ben açıkçası en çok da karısı için. Her şeyden habersiz çok yazık. Bu kız da intihar eşiğindeyim demiş yorumlar üstüne kendini assa yeridir. Burada kız kadar en az adamın da suçu var. Erkekleri de sütten çıkmış ak kaşık gibi görmemek lazım def etmeliydi en başından bu kadını başında kaç yaşında adam işin çoğu onda bitiyor. Ahkam kesip atıp tutmamak lazım yine de Çok şükür evliyim böyle dertlerim yok ama çevremden birinin basına gelmeyeceği ne malum x çok çok kötü leş bir durum. İlahi adalet kul hakkı ahiretteki yer allahı kandırmaca vs yorumlar gerçekten tuhaf. yasattıgını göreceksinler falan biz geleceği ne ara görür olduk kaderi biz mi yazıyoruz öteki tarafta bunun yerini bilemeyiz biz cennetlik kullar mıyız belki biz de bilmeden başkasının hakkına girdik. Bir kulun yaptığı işin Allah katında makbul olup olmayacağını anca Allah bilir Sana gelince bu olaydan paçanı kurtarmaya bak bir an önce sonu karanlık ya hamile kalırsan o zaman ne yapacaksın işler karışmadan sen kes ipini gitsin şu isin
Sen önce Allah'ın adını o ağzına alma... Sen bir dinden imandan bahsetme.. Sana burda ne desem boş kızım sen ağır rahatsızsın.. Kendi kendine başkasıymış gibi yazarak bunu teyit etmiş oldun..

Bu arada tebrik ederim tatlım 😉 KK nın gelmiş geçmiş en çok linçlenmeyi hakeden üyelerinden birisi olmaya hak kazandın.. 👏🏻👏🏻

Biz hepimiz burada insanları ciddiye alıp onlara destek olmaya çalışıyoruz yeri geliyor üzülüyor ve hatta göz yaşı döküyoruz.. Bu insanlar durduk yere kimseye saldırmaz kimse kimsenin üzüntüsünden derdinden kendisine mutluluk payı çıkarmaz.. Ancak sen ve senin gibiler insanların iyi niyeti üzerinden alay etmeye çalışıyorsunuz ve fakat beceremiyorsunuz.. Çünki sizler ancak kendinizi kandırıyor ve kendinizle alay etmiş oluyorsunuz..

Bu yüzden burada zırlamaya hakkınız yok ..
Gidin tedavi olun gelin!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X