Eşimin karşımızda beyaz eşya mağazasında çalışan kızla olan samimiyeti

Yok canım ya valla ben akıllandım artık evli erkeklerle birlikte olmak istiyorum dedi. bir erkeğin 2. Kadını olanlar daha değer görüyor, bakıcam keyfime hatta 2 çocuk babası bile olabilir” dedi

kapıdan girer girmez bana değil eşime sesleniyor bana nerede diye soruyor, mehmetçim diyor aşko diyor.

Samimiyetini kesmiyor. Kızın ne yapmaya çalıştığını çözemiyorum.
Konu feyk gibi ama yine de kendi yazdıklarıni bir daha oku sonra ne yapmaya calistigini çöz.
🙋🏽‍♀️

Kesinlikle zaten güvenilmez bir adam eşim.
Eşin ona o rahatlığı vermiş ki o zaten rahat koyuvermiş gitmiş
Baksana evli adamla olucam demiş
Kizin kartları açık
Esin adam olucak o kıza mesafesini koyucak bu senle olucak bir şey değil

🤣🤣yaaa hiç güleceğim yoktu krizi yaşadık biz zaten bu kız yüzünden daha da yaşayacğız gibi
Dikkatli olun annem hala anlatır kendisi neredeyse 60 yaşında ve çalışan biri. Ben daha küçükken bir hemşerisinin kızı üniversite okumaya bulunduğumuz şehre gelince aklınca sahip çıkmaya çalışmış,eve getirmiş yemek yesin yurtta rahat edemez vs diye hasılı sonucunda kızı zor atmış başından az kalsın kocadan da oluyormuş,yani bazısı gerçekten evli mevki dinlemiyor

Merhaba kızlar, eşimin Kahvaltı salonu var birlikte çalışıyoruz.. börek poğaça vs.. ben tezgahta duruyorum satışı yapıyorum. Karşımızda beyaz eşya mağazasında çalışan bir kız var, bende eskiden beri tanıyorum ama samimiyetim yok. Nasıl biri bilmiyordum. Bizim müşterimiz olmaya başladı her sabah gelir kahvaltısını yapar çayını içer, hatta bende masasına giderim müsaitsem muhabbet ederiz sonra işine gider. Hakkında iyi şeyler duymadım kızın, başka bir tanıdık hakkında hiç iyi şeyler söylemedi. Bende önemsemedim dedikodudur öyle diye. Sonra bir gün beraber sohbet ederken dedim ki “kız sevgilin yok mu hala”dedim. “Yok canım ya valla ben akıllandım artık evli erkeklerle birlikte olmak istiyorum dedi. bir erkeğin 2. Kadını olanlar daha değer görüyor, bakıcam keyfime hatta 2 çocuk babası bile olabilir” dedi 🫣

Ben şok oldum tabi ki, saçmalama o kadına ve çocuklara yazık değil mi dedim. Alaycı bi şekilde gülümsedi ve gitti.

Her sabah kahvaltıya dükkana geliyor ve kapıdan girdiğinde ilk karşılaştığı kişi benim hemen tezgahtayım çünkü, arka taraf imalat oluyor. Eşim de orada mal yapıyor. Çok yılışık konuşma tarzı var kapıdan girer girmez bana değil eşime sesleniyor bana nerede diye soruyor, mehmetçim diyor aşko diyor. Bende eşime yüz vermemesi gerektiğini söyledim ama eşim de muhabbete giriyor onunla sinir oluyorum. Sosyal medyadan da ekledi eşim kızı.

Bizde çalışan bi tane daha usta var, dün birlikte eşimle kurabiye yapmışlar ben dükkandan eve gidince. Kızı da çağırmış eşim dükkana gel kurabiye yaptım al diye. Sosyal medyadan yazmış. Çevredeki bütün esnafa dağıtmış ama yapma dediğim şeyi yaptığı için çok sinir oluyorum. Dükkana çağırmak niye yani?ben yokken üstelik. Ona vermek zorunda değil. Defalarca uyardım eşimi sonuç yine aynı. Samimiyetini kesmiyor. Kızın ne yapmaya çalıştığını çözemiyorum. Eşimden de böyle ilgi görmek hoşuna gidiyor gibi. Bu kız yüzünden çok kavga ettik. Yine aynı yine aynı.. çok alışveriş yapıyor bizden kız güzel para bırakıyor diye diyordu eşim. Yoksa on kere terslemiştim sadece soğuk davranıyorum kıza şu anlık
Ne aşkosu ne kurabiyesi, rica ederim çık şu hanımefendi çizginden de şunun bi saçını başını yol bacım.

Eşini seven insan dışarıdaki herhangi biri için eşini üzmez, kavga etmez burası net.

Sorun kız değil, dışarıdaki insanlarin davranışlarını düzeltme göreviniz yok ama size nasıl davranacağını siz belirlersiniz. Eşiniz bu kıza izin verdiği için böyle davranabiliyor.
Evet eşim yüzünden zaten ben yokken çağırma şu kızı dedim ona çünkü bir kere daha yaptı. Kavga ettik falan yapmıcam bi daha çağırmam dedi, dün yine çağırmış. Çok kurabiye olmuş kalmasınmış

Merhaba kızlar, eşimin Kahvaltı salonu var birlikte çalışıyoruz.. börek poğaça vs.. ben tezgahta duruyorum satışı yapıyorum. Karşımızda beyaz eşya mağazasında çalışan bir kız var, bende eskiden beri tanıyorum ama samimiyetim yok. Nasıl biri bilmiyordum. Bizim müşterimiz olmaya başladı her sabah gelir kahvaltısını yapar çayını içer, hatta bende masasına giderim müsaitsem muhabbet ederiz sonra işine gider. Hakkında iyi şeyler duymadım kızın, başka bir tanıdık hakkında hiç iyi şeyler söylemedi. Bende önemsemedim dedikodudur öyle diye. Sonra bir gün beraber sohbet ederken dedim ki “kız sevgilin yok mu hala”dedim. “Yok canım ya valla ben akıllandım artık evli erkeklerle birlikte olmak istiyorum dedi. bir erkeğin 2. Kadını olanlar daha değer görüyor, bakıcam keyfime hatta 2 çocuk babası bile olabilir” dedi 🫣

Ben şok oldum tabi ki, saçmalama o kadına ve çocuklara yazık değil mi dedim. Alaycı bi şekilde gülümsedi ve gitti.

Her sabah kahvaltıya dükkana geliyor ve kapıdan girdiğinde ilk karşılaştığı kişi benim hemen tezgahtayım çünkü, arka taraf imalat oluyor. Eşim de orada mal yapıyor. Çok yılışık konuşma tarzı var kapıdan girer girmez bana değil eşime sesleniyor bana nerede diye soruyor, mehmetçim diyor aşko diyor. Bende eşime yüz vermemesi gerektiğini söyledim ama eşim de muhabbete giriyor onunla sinir oluyorum. Sosyal medyadan da ekledi eşim kızı.

Bizde çalışan bi tane daha usta var, dün birlikte eşimle kurabiye yapmışlar ben dükkandan eve gidince. Kızı da çağırmış eşim dükkana gel kurabiye yaptım al diye. Sosyal medyadan yazmış. Çevredeki bütün esnafa dağıtmış ama yapma dediğim şeyi yaptığı için çok sinir oluyorum. Dükkana çağırmak niye yani?ben yokken üstelik. Ona vermek zorunda değil. Defalarca uyardım eşimi sonuç yine aynı. Samimiyetini kesmiyor. Kızın ne yapmaya çalıştığını çözemiyorum. Eşimden de böyle ilgi görmek hoşuna gidiyor gibi. Bu kız yüzünden çok kavga ettik. Yine aynı yine aynı.. çok alışveriş yapıyor bizden kız güzel para bırakıyor diye diyordu eşim. Yoksa on kere terslemiştim sadece soğuk davranıyorum kıza şu anlık.
Senin eşine aşko diyor ve sen kıza birşey yapmadın öyle mi ben olsam o kızın saçını başını yolmuştum şimdiye hastanede yoğun bakımda yatıyordu. Kusura bakma ama bu kadar sakin kalmana şaşırdım eşinde tam bir kaypakmış pes doğrusu o adamada bir güzel ders ver. Şerefsiz pis abaza.

Ya bi şeyi çok merak ediyorum böyle konuların feyk olduğunu nasıl anlıyorsunuz? Ben kek gibi inanınıp dertleniyorum hemen😂
Dertlen hayatım vallahi billahi gerçek nasıl ispat edebilirim bilsem. Fake diyenler hayatın feleğinden geçmemiş olan insanlar bence :KK66: prenses onlar anlayamıyorlar malesef. Keşke fake olsa

Yine aynı yine aynı.. çok alışveriş yapıyor bizden kız güzel para bırakıyor diye diyordu eşim. Yoksa on kere terslemiştim sadece soğuk davranıyorum kıza şu anlık.
Beyaz eşyacıda çalışan kız her gün tonla size bırakacak parayı nerden buluyormuş? Kız fena ama sizin koca da az değil, gencecik kız bana bakıyor diye g.tü tavana tavana vuruyor. Sizi bile sallamıyor o yüzden. O kız bi yolunu bulur sizin kocayı da bi güzel yer, tekmeyi basar.

X