Eşimin kendine kıyafet almaması

Açıkcası benimde marka ayakkabılara 300 -400 tl vermek elimden gelmıyor .

Kıyafetleri eski püskü mü ?

300 400 versin istemiyorum ki 150-250 bandına çıksın istiyorum. En son ayakkabısı abartı değil 25 tlydi.
Aşırı dikkat çekecek kadar olmasa da eski :/

300 400 versin istemiyorum ki 150-250 bandına çıksın istiyorum. En son ayakkabısı abartı değil 25 tlydi.
Aşırı dikkat çekecek kadar olmasa da eski :/
kıyafetlerıne çamaşır suyu damlatt .
aa aşkım pardon de.

Eşimin giydiği ve benım nefret ettiğim bir tshırt vardı ben öyle kurtuldum.

Tam zıttı eşim var.
Bunun ortası niye olmaz ki.
Hediye olarak sen al olmazsa,neden aldım demez sanirim

Zaten kışın baktım kendine bot aldığı yok ben hediye almıştım. Şimdi izindeyim ama onun parasıyla ona hediye almış gibi olucam.

Muhtemelen babası da kendine harcamamış ailesine harcamış. Oda şimdi kendine kısıyor ama bebeğine kısmıyor. Belli başlı şeylerde dikkat edilmesi gereken şeyler var bana kalırsa. Örneğin ayak sağlığı çok önemlidir. Ayakkabı için verilen 300 400 liraya asla acımam. Is yerinde giydiği kıyafetleri düzgün olmalı , çok ucuz mal temizde olsa kendini göstermeyebiliyor. Takım elbisesi ayakkabısi kaliteli olduktan sonra , günlük yaşantısında giydiği kotmus tshirtmus evde giydiği pijamaymis terlikmis bunlar ucuz olabilitesi olabilir şeyler. Ama dediğim 2 3 kriter var bunlar gerek sağlık gerek is yerindeki konum itibari ile onemlidir

Biz de böyleyiz eşimle. Karşı taraf kendine bir şey alsın diye gözünün içine bakarız ama iş kendimize geldiğinde boşver ya deriz. Önceden (yıllar öncesi de değil öyle hani) 20-30 tlye aldığımız şeyler şimdi 200-300 tl, insanın bir şey alası gelmiyor ki... Ama ufak ufak sen alarak bailayabilirsin işe. Ayrıca para ortaktır, onun parasıyla ona hediye alıyorum diye düşünme :)

benim nisanlimda fazla almaz kendine. ben görünüme önem veren bir insanim (kilik kiyafet). nisanlim icin alisverisi ben yapiyorum. genelde cuk diye oluyor aldigim seyler. olmazsa geri veriyorum. bencede siz alin esinize

kıyafetlerıne çamaşır suyu damlatt .
aa aşkım pardon de.

Eşimin giydiği ve benım nefret ettiğim bir tshırt vardı ben öyle kurtuldum.
:KK70:Biz kadınlardan korkulur . Halbuki adam seviyor giyiyor , bize ne . Ama yok , biz sevmiyorsak o da giyemez . Valla bende öyleyim :halay:

X