Eşimin yılışık kadın iş arkadaşı

Kadın size laf sokuyormuş ya, örnek verir misiniz? ne gibi sizi dışlıyor ve laf sokuyor merak ettiim
Mesel bana diyor ki ilk tanıştığımız da ben şöyle biriyim böyle biriyim işte belki eşin anlatıyordur. Bazen diyor ki Allah cezasını versin akşama kadar evde g.tünü büyüteceğine gelip bahçemi sulasana. İşte eşinin iş yerinde sekreteri gibiyim ben o nereye gitse bende gidiyorum iş öğrenmek için falan böyle abuk subuk şeyler

Mesel bana diyor ki ilk tanıştığımız da ben şöyle biriyim böyle biriyim işte belki eşin anlatıyordur. Bazen diyor ki Allah cezasını versin akşama kadar evde g.tünü büyüteceğine gelip bahçemi sulasana. İşte eşinin iş yerinde sekreteri gibiyim ben o nereye gitse bende gidiyorum iş öğrenmek için falan böyle abuk subuk şeyler

Kime diyor gelip bahcemi sulasana diye?

Sahsen kadini baskalarinin yaninda bir kere iyice bozardim. Herkes eline diline ve baska yerlerine de bi sahip ciksin. En basta esiniz. Üniversitede zamanimda bütün arkadas cevrem erkekti nerdeyse, yinede kimsenin orasina burasina dokunma geregi duymadim. Bana göre herseyin ayari önemli. Birinin kiz arkadasinin veya esinin yaninda asla öyle davranmazdim. Bili bunu yapiyorsa bilerek yapiyor. Artik belli bir yasa da gecmisiz. Kadinin ne kafasinda oldugu 3 cocugunu aksam yalniz birakip gezmesinden belli. Onu bozardim, ama esimi de yerin dibine sokardim cünkü ona o firsati bastan o verdi
İş yerinde çok sıkı fıkılar cesareti oradan alıyor

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Artık bazı şeyleri kaldıramadığım ya da başka insanların da gözünden olayların nasıl görüneceği konusunda yardıma ihtiyacım var ama biraz uzun olacak, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...
Eşim bir kurumda devlet memuru arkadaşlar buraya yaklaşık 8 ay önce 3 çocuklu 35 yaşlarında bir kadın atandı. Biz de lojmanda oturuyoruz burada. Oda geldi tanışmışlar aynı bölümde oldukları için ama ben henüz tanışmamıştım. Ben daha yeni yeni tanışıp konuşmaya başladım. Eşi başka yerde görevliydi 3-4 ay sonra ancak gelebildi. Kadın o zamanlar eşi yok diye akşamları iş çıkışın bekar erkeklerle kardeşim bunlar diyerekten gezmeye falan gidiyordu ama çocukları da evde bırakıyordu falan. Bunu bana eşim denişti oradan biliyorum. Orda bi ayar olmuştum çocukları evde yalnız bırakıyor falan diye. Neyse işte sonra eşi geldi buraya oda burada göreve başladı. Sonra bir akşamüstü kadın eşimi arıyor abi bi gelebilir misin kızımın bisikleti bozuldu Tamir etmek için bizde yemek yemek üzereydk, neyse eşim bi arkadaşını aldı oraya gitti bende kızdım eşine söylesin sen niye gidiyorsun diye. Böyle böyle iş yerinde olsun evde olsun artık sürekli adını duyar oldum. Sonra bende tanıştım derken arkadaşlar her seferinde kadını boğacak gibi oluyorum kadın sürekli eşimle o kadar rahat konuşuyor ki sanki ben orada yokum gibi sürekli iş yerindeki şeyleri konuşuyor beni konuşmada saf dışı bırakıyor falan eşi de hiç rahatsızlık duymuyor heralde sesi hiç çıkmıyor bişey demiyor hayret ediyorum adama bu ne rahatlık diye. Benim yanımda kocama sokularak konuşuyor, sürekli biz yanyana iken eşimle bize kötü kötü bakıyor bana laf sokuyor ben ev hanımıyım diye falan. Bende iyice içkillendim arkadaşlar sadece kadına suç bulmuyorum eşim de kadının yanında bir garip onunka sürekli göz göze geliyorlar uzun uzun falan. Ben nasıl davranacağımı bilmiyorum eşimde benden 10 yaş bğyük kadınla aralarında 2-3 yaş var hani önceleri dert etmiyordum kadın benim dengim değil onu mu kıskanacağım diye ama artık bu dokunmaklar eli omuza atmalar benim yanımda sokularak konuşmalar ben artık şaşırdım yani. Eşimlembu konuyu konuştuğum zaman da bana kızıp sen ne kıskançsın kadın sıcakkanlı falan diyor, sen kiminle konuşursan konuş ama benim kiminle konuştuğuma karışma diyor. Arkadaşlar sizce bu durum karşısında ne düşünmeliyim, düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Yerinizde ben olsam ben de çok rahatsız olurdum. Samimiyet sıcak kanlılık da bir yere kadar, kocama dokunamaz kimse çünkü o da bana kimsenin sıcak kanlılık ayağına dokunmasına tahammül edemez. Ben eşime açıkça rahatsızlığımı söylerim ve ailece görüşmeyi de keserim.

Yalnız eşiniz bu kadar pişkin cevaplar veriyorsa ailecek görüşmeyi kesmek de sizi rahatlatamaz çünkü iş yerinde de beraberler. Durumunuz çok zor, içinize düşen bu kurtla yaşanmaz, hır çıkarsanız olmaz, görmezden gelseniz olmaz. Allah yardımcınız olsun

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar. Artık bazı şeyleri kaldıramadığım ya da başka insanların da gözünden olayların nasıl görüneceği konusunda yardıma ihtiyacım var ama biraz uzun olacak, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için...
Eşim bir kurumda devlet memuru arkadaşlar buraya yaklaşık 8 ay önce 3 çocuklu 35 yaşlarında bir kadın atandı. Biz de lojmanda oturuyoruz burada. Oda geldi tanışmışlar aynı bölümde oldukları için ama ben henüz tanışmamıştım. Ben daha yeni yeni tanışıp konuşmaya başladım. Eşi başka yerde görevliydi 3-4 ay sonra ancak gelebildi. Kadın o zamanlar eşi yok diye akşamları iş çıkışın bekar erkeklerle kardeşim bunlar diyerekten gezmeye falan gidiyordu ama çocukları da evde bırakıyordu falan. Bunu bana eşim denişti oradan biliyorum. Orda bi ayar olmuştum çocukları evde yalnız bırakıyor falan diye. Neyse işte sonra eşi geldi buraya oda burada göreve başladı. Sonra bir akşamüstü kadın eşimi arıyor abi bi gelebilir misin kızımın bisikleti bozuldu Tamir etmek için bizde yemek yemek üzereydk, neyse eşim bi arkadaşını aldı oraya gitti bende kızdım eşine söylesin sen niye gidiyorsun diye. Böyle böyle iş yerinde olsun evde olsun artık sürekli adını duyar oldum. Sonra bende tanıştım derken arkadaşlar her seferinde kadını boğacak gibi oluyorum kadın sürekli eşimle o kadar rahat konuşuyor ki sanki ben orada yokum gibi sürekli iş yerindeki şeyleri konuşuyor beni konuşmada saf dışı bırakıyor falan eşi de hiç rahatsızlık duymuyor heralde sesi hiç çıkmıyor bişey demiyor hayret ediyorum adama bu ne rahatlık diye. Benim yanımda kocama sokularak konuşuyor, sürekli biz yanyana iken eşimle bize kötü kötü bakıyor bana laf sokuyor ben ev hanımıyım diye falan. Bende iyice içkillendim arkadaşlar sadece kadına suç bulmuyorum eşim de kadının yanında bir garip onunka sürekli göz göze geliyorlar uzun uzun falan. Ben nasıl davranacağımı bilmiyorum eşimde benden 10 yaş bğyük kadınla aralarında 2-3 yaş var hani önceleri dert etmiyordum kadın benim dengim değil onu mu kıskanacağım diye ama artık bu dokunmaklar eli omuza atmalar benim yanımda sokularak konuşmalar ben artık şaşırdım yani. Eşimlembu konuyu konuştuğum zaman da bana kızıp sen ne kıskançsın kadın sıcakkanlı falan diyor, sen kiminle konuşursan konuş ama benim kiminle konuştuğuma karışma diyor. Arkadaşlar sizce bu durum karşısında ne düşünmeliyim, düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Bu işin sonu yaş.

İş yerinde başkaları da aralarındaki yakınlığa laf etmiş demek ki.
Sizin yanınızda öyle yakın olanlar, işyerinde nasıldır kim bilir?
Eşinizin size saygısı, sizden yana ufak bir korkusu yok ne yazık ki.
Yoksa aleni bir şekilde istediğimi yaparım diyemezdi.
Sizde öylece oturup evde beklerseniz, daha farklı şeylere şahit olursunuz bu gidişle.

Siz nasıl cevaplar veriyorsunuz?

Pardon da eşiniz nerden biliyor akşam kadının kardeşim dediği erkeklerle çıktığınıni evine girince nerden haberi oluyor çocukları buraktığından falan hem niye çağırıyorsunuz görüşüyorsunuz..eşi salak mı sizin gördüklerinizi görmeyecek yok yapışıyormuş yok bakışıyorlarmış hep gözünüz üstlerinde mi..kadının kocası çocukları var..mesafe niye koymuyorsunuz o zaman..bana bu tarz açılah konular samimi gelmiyor. Niyeti o olan kadın sizin yanınızda özellikle mesafeli durur dikkat çekmez eşine ve size karşı..bence artık güzelliğinden mi neden aynı işyerindeler diye bir kıskanmışsınız ayağını kesmekte zor değil..

Bence siz bir iş bulup ayaklarınızın üzerine dikilmeye bakın, şeytanın işi yok, ki burada şeytan gayet meydanda at koşturuyor gibi. Aileniz sahip çıkmayacak cinstense kendinizin sahibi olabilmeniz lazım.

Evet arkadaşlara da katılıyorum lütfen sakın çocuk yapma

Herkes önce kendi yanındakine baksın. Evet kadın leş, ama o kadına yüz veren konu sahibinin kocası. Kadını kocası düşünsün. Konu sahibi de kocasına baksın. Ayşe gider Fatma gelir. İşin kötüsü, Fatma Ayşe 'yi aratabilir. Kadını kışkışlamak günü kurtarır sadece.
En iyisi ikisine de mutluluklar dileyip, yoluna bakmak

Konduramadımlardan kaybediyoruz hep ah ah
Bugün de gördüm o kadını normalde eşimi yanaklarindan öperdi.
Ama sadece tokalaştı eşim uzaktan elini uzattı. Daha çok ilgimi çekti🤣🤣
Sonra
eşim elimi tuttu o da bı bAktim elimize bakiyor 🤣 valla kötü kalplilikte sinir tanımıyorum🤣🤣🤣 gece gece iyi gıybet yaptım peh🤣

X