Esimle aramiz cok kötü...sen ne yapardin?

Yazım hatalarından gözlerim kanadı.
Takılmaktan okuyamadım.

Off çok sinir oluyorum böyle adamlara onlar hep haklı hep onları pohpohliyacaz.

Verilecek en güzel fikir bence bu saatten sonra eşinizi ne arayın ne de sorun..direk boşanma davasını açıp kurtulun..Seviyorum, onsuz yapamam diyorsunuz ama sizi hiçe sayan bir adamla birlikte olmak kendinize yapacağınız en büyük saygısızlık olacaktır.. Ve emin olun kimse sevdiğinden ayrıldı diye ömür boyu onun yasını tutmadı..

Hayat devam ediyor ve sizi aldatan bir adam için fazla bile beklemişsiniz.. Keşke hiç hesap sormasaydınız da kendini birşey sanmasaydı.. Ben bu şekilde düşünüyorum..

Yapmanız gereken eşiniz sizi boşasın diye beklemeyip boşanmak olur yani neden bekliyorsunuz ki Ingiltere de koca boşamazsa boşanma olmuyor mu? Ama sanırım sizin için ihtimal değil tüm bunları unutup sineye çekeceksiniz o zaman , kocanız gelmiyor siz adım atacaksınız. Ama size tüm bunları yaşatan adama hala eşim derken onsuz yapamam ,seviyorum derken belki de hicbir şeyden haberi olmayan kadına o.. demeniz çok çirkin. Öfkeyle insan söyler ama o öfkenizi biraz da kocanıza yöneltin ,

Dayısıyla görüştüğünü neden sizden saklamış anlamadim
Üzgünüm ama sizin aranız hic iyi olmamış ki..
Annesiyle arkanızdan işler çevrilmiş, yalanlar söylenmiş, evden kovulmuşsunuz, şiddet ve en son aldatma olayı..
Yani bir evlilikte ne yaşanmaması gerekiyorsa herşey yaşanmış.
Madem şiddeti affedecektiniz neden 5 ay evden gittiniz orasi ayri bir olay zaten.
Daha fazla kendinizi üzmeyip ayrılın. Ne güzel çalışıyorsunuz. Kendi hayatınıza bakın, bu insandan size hayat arkadaşı olmaz

Yazdıklarınıza çok üzüldüm. Aylarca eşinizin aramayışından belliymiş zaten gidişinizin adamın işine geldiği. Hiç bahane bulmasın yok gittin, gelmedin falan diye. Zaten aradığı zamanlarda da havadan sudan konuştu diyince adamın birleşmeye niyeti olmadığı belliydi. Boşanmak eğer çalışmıyorsaniz ve bir desteğiniz yoksa tabiki öyle kolay değil ama umarım kendi ayakları üzerinde durabilecek bir bayansıniz kesinlikle ayrılmanız en doğrusu. Çok ayıp etmiş, bu adamla ömür geçmez.

Kimse size salak dememiş ki. Mesela “herkez”değil “herkes” bütün alfabelerde s harfi var.

helallllll diyorum kesinlikle
hem yazım hataları kaynıyor

birde hiç tanımadığı kadına eşi çiçek göndermiş diye o...pu diyor
belki o kadın bilmiyor onun evli olduğunu kandırıyor onu da
burda muhattap olacağınız kişi eşiniz

Yazım hatalarınıza uyaran arkadaşlara saydırmışsınız ama okurken ne anlatmak istediğiniz anlaşılmıyo oyüzden söyleniyo. Hemen salak dediniz falan gerek yok böyle şeylere. Yurtdışında yaşıyosunuz ama bişeyler okurken dikkat etseniz hata yapmazsınız. Konunuza gelince eşinizin çiçek yolladığı kadına o. Diyonusuz ama eşinize hiç hakaret etmiyorsunuz anlamadım yani

Senin basina gelince senide görürüm

Fazla naz aşık usandırmış. Eşinize kızamadım.
El kaldırdığı kısmını gözden kaçırarak yazmışım bu yorumu lütfen kusura bakmayın. Bir insan dayısıyla görüşüp size söyleyememesi bana sizin de tepkilerinizin çok normal olmadığını hissettirdi. o kısımdan sonrasını hızlıca geçip önyargıyla yazmışım. Linci yedim ama haklı bir linç .Sonuna kadar linçleyebilirsiniz. Ben olsam ben de linçlerdim. Hakkınızda hayırlısını diliyorum.

Boşanmadan 5 ay sürüncemede bırakırsanız bir de laylayom sohbet muhabbet devam ederseniz verdiğiniz mesaj "kendini afettir, hepsini yutacağım, sindireceğim, görmezden geleceğimden" öteye geçmez.
Adam mesajı çok doğru almış, keyfine bakıyor. Nasılsa boşanma niyeti olmayan bir eşi var. Siz hala 2. kadına alalen sövün.
Bu evlilik çoktan bitmiş, laçkalaşmış.
Siz kör sağır taklidi yaparsanız ancak yürür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…