Esimle aramiz cok kötü...sen ne yapardin?

O buluştum dediği dayının bu kadın veya başka bi kadın olduğuna eminim. O yüzden siz evden ayrılınca canına minnet oldu. Ekmeğine yağ sürüldü. Delillerini topla ayrıl bu dolandırıcıdan hiç bekleme boşuna.

siz öyle bir yazmışsınız ki bu kadar şeyden sonra gel dese gideceksiniz gibi o yüzden çokta dil dökmeye gerek yok.
eşiniz bir kadına gül gönderdiği için kadına o... demek yerine bence eşinizde suç bulmalısınız.
hatta yalan söylemesinde, el kaldırmasında, gitmenize rağmen arayıp havadan sudan konuşmasında ve geri kalan çoğu şeyde de eşinizde suç bulmalısınız. kararı zaten size bırakmadan böyle bir durumda çoktan boşanma kararı almış olmanız gerekmiyor mu? aileniz 5 ay boyunca size ne yapmanız konusunda yardımcı olmadı mı? zira aile evinde evliyken o kadar uzun süre kalınsa siz düşünemiyorsanız bile bir anne baba "ne oluyor, telefonla konuşacağınıza yüz yüze konuşun her şey bitsin" demeliydi. hepsini geçtim aranızda saygının ssi kalmamış zaten. nerden tutsan elinde kalıyor konunun

O kadın değil eşin seni vurmuş ben olsam hesap sormaya gitmezdim 5 ay bile çok 1 ay bekler baktım gelişme yok boşanma kagidigini kapısına postalardim

Size böyle saygısızlık eden bir erkeği silin gitsin...
Bu kadar uzun süre ayrı kalmak ayrıca barışmak için adım atmaması zaten belli bitirmiş herşeyi.

Tabii ki kolay olmaz üzülürsünüz ama unutmayın hiçbir duygu baki değil.

Mutluluklar geçici, hüzün geçici...

Ayrıca kadına yolladığı gülleri falan ben olsam hepsini kaydederdim eşimle konuşmalarımızı bile nihayetinde hala evli bu yaptığı yenilir yutulur değil...

Açarım mahkemeyi tazminatı ve nafakayı çatır çatır alır boşardım.

Şiddet zaten boşanmak için geçerli bi sebep üstüne olanlarla sıvamış eşiniz, seviyorum dönücem deseniz bile artık olmaz bence.
Kayınvalide terörüne alıştık artık dolduruşlar kıskanmalar kışkırtmalar ... Eşinize siz yokken iyi bi gaz verdiğini düşünüyorum ama yine kaynanaya kızmam ben eşe kızarım duruşu sağlam olan adam kimsenin lafına sözüne bakmaz bunca zaman beklemez özrünü diler alır karısını evine getirir. Başka kadınlara gül yollamak bi yerde dursun karısının ayaklarına kapanır bu eşekliğinden sonra adam dediğin. Sizin durumunuza bakılırsa üzülerek söylüyorum zaten eşiniz ayrılmaya meyilliymiş. Sadece kendi yolunuzu güzelleştirmeye odaklanın olanları ve herkesi geçmişinizde bırakıp sağlam bi şekilde yolunuza bakın derim.

Serefsiz adam ne arıyor ne soruyor suçu sana atacak ve senin bosamani bekliyor tuzak kurar gibi adam istese kırk kere dönerdi aylarca aramamak inşallah beni boşarsın demek bence

Kadın düpedüz imla kuralları yüzünden linç edilmiş
Ne var biraz derdini paylaşıverseydiniz
İnanın sizin gibi düşünüyorum ve çok üzüldüm şu anda, bir hanımefendi çok büyük bir sıkıntı yaşıyor ama bazı üyeler yazılım hatalarından bahsediyor.Kadının düşmanı yıne kadın maalesef ki.Şu an konu sahibesi bunları düşünecek durumda mı?Bencede kayınvalidenızın yanında sizi evden kovması 2.bilginiz dışında olarak ailesine harcamalar yapması 3. Size şiddet uğraması (en önemlisi bu ) 4. Özür dilemekten aciz ve arsız bi insan hiçbirşey olmamış gibi 5 ay sanırım havadan sudan konuşması 5. Belkide Gül gönderdiği kişiyi gözünüze sokarak paylaşması sizden zaten vazgeçtiğini gösteriyor.Dayım dediği kişi belkide dayım diye kayıtlı bir bir bayandı.Allah yardımcınız olsun ama hayırlı bir son gözükmüyor sonunda, ben olsam yerinizde geri dömmezdim (hesap sormak için olsa dahil.

Boşa..... kiminle gorusuyorsa kanit topl maddi manevi de yiprat mic agzina neyimi bekliyorsun sevgi mi kalmis ortada ben evden gidicem pesim sira ailemin kapisini aşındirmiyorsa kaldiki el kaldiricak k bakmasin taviz vermissin konus bir avukatla ve onada yaz avukatimin adi numarasi bu artik mahkemede konusucaz diye... oldu pasama bak sen erkegini yalniz biraktin oylemi oda kadinini yanliz birakti ama sen cicek almadin kimsexen o cicekleri bi zahmet sana yollasaydi belki suan birlikte uyuyordunuz. Bosa bekleme harekete gec

Uzaktan boşan demek kolay diyeceksiniz ama malesef ortada bir evlilik kalmamış.
Sevgi bazi şeyleri affettirir elbette, ama işin icine şiddet, aldatma girmiş. Eşiniz evi terk etmenizi önemsememiş bile. Böyle bir insanla bir ömür inanın geçmez.
Yol yakınken kurtarın kendinizi.

Fazla naz aşık usandırmış. Eşinize kızamadım.
Nazmı:) kapısinda aylarca yatıp kalkti dokmedigi dil kalmadi per perişan oldu sanki ne nazi hanimefendi telefonla flortunu arar gibi arayarak gelmesini bekleyip gelmeyince mi usandırmıs oldu konu sahini. Esine yapacagi seyi baskasina gul yollayarakmi cozumu buldu ve adam hakli oylemi :) umarim yaşamazsinız ayni seyi

Çocuk yaşta evliliklerin hazin sonu işte adam belliki senden başka biriyle olmadan seninle evlenmiş. Şimdide kavgalardan bıkıp başka kadınlarla birlikte olmak istiyor. Kusura bakma ama aylardır aklın nerdeydi bunca ay ayrı kaldıktan sonra dön dese döncekmiydin ? Bana çok saçma geldi. En başta yapman gereken şeyi şimdi yapmalısın.

Bence bunun tek yolu ayrılık . Sizin için çabalamamış gitmiş başka bir kadınla tanışmış çiçek yollamış size kalan ondan kurtulmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…