Eşimle ev işi tartışmalarımız bitmiyor

Eşimde bana herhangi bi sebep heleki böylesi uyduruk bir sebepten anası babası kılıklı dese ağzını topla demek yerine karşımdaki insanın kusurunu yüzüne carpardim annesinden yada herangi birinin temizliğinden pisliginden sizene yapış yapissa yemezsiniz olur biter eşiniz ölmemiş o yaşa kadar demekki ayrıca bu şekilde davrandığin sürece o adama parmağını bile kipirdattiramazsiniz . Erkekler bu tür şeyleri yapmayarak herşey hazır buyumusler siz geliştirin benim eşimde herşey önüne gelmiş ama şuan yemek yapmaya masa kurmaya temizliğe yardım eder ne dediğin değil nasıl dediğin olay demişler bu herkes için geçerlidir

Bende iş için kavga edilmesini anlamıyorum. Ben de eşime bir iş söylerim iki saat sonra yapar. Askeriye değil ki adamın evi orası, varsın canı istediğinde yapsın.
Ben dizi izlerken eşim gelip böyle saydırsa mutfağı toplamadığım için, üstüne bir de anneme laf etse soğurum adamdan. Empati yapmaya çalışın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…