Eşimle ilişki düzeni oturtamadık

Sen ve eşine göre imkansız olması yüzünden ben özgürce yazamayacakmıyım aman O Osirius kendini kötü hissedecek yapamıyor diye engel mi koyacam kendime Şaka mısın?????
Hanımefendi, burası koca övme alanı değil, sizinki bir makine olabilir ama bunu normalmiş gibi gösterip insanları kocalarından soğutacak yorumlar yapmaya hakkınız yok. İnsanlar çözüm arıyor, eşinizi bu hale siz getirdiyseniz püf noktalarınızı söyleyin, yok malzeme buysa boş yere övünüp insanların dedine dert eklemeyin.

Çok nadir bulunan bir seks makinesine sahipsiniz, bu kadar anlatmayın da nazar değmesin olur mu.

Hanımefendi, burası koca övme alanı değil, sizinki bir makine olabilir ama bunu normalmiş gibi gösterip insanları kocalarından soğutacak yorumlar yapmaya hakkınız yok. İnsanlar çözüm arıyor, eşinizi bu hale siz getirdiyseniz püf noktalarınızı söyleyin, yok malzeme buysa boş yere övünüp insanların dedine dert eklemeyin.

Çok nadir bulunan bir seks makinesine sahipsiniz, bu kadar anlatmayın da nazar değmesin olur mu.
Tamamdır kapatalım konuyu uzamasın Teşekkürler Saygılar

Performans kaygısı varsa çekinik kalabilir. Bence cinsellik amaçlı değil de beraber kaliteli vakit geçirmeye çalışın. Beraber yürüyüşe çıkın kitap okuyun film izleyin bı kahve yapın başka bir şeyle uğraşmadan onunla sohbet edin. Bunlar olmazsa cidden ev arkadaşından farkı kalmaz. Bence beraber vakit geçirin sonra doğal akış içinde yakinlasabilirsiniz.

Selam hanımlar. 8 aylık evliyiz ben 27 eşim 29 yaşında. 7/24 evdeyiz home office ten. Eşimle bir türlü düzenli bir ilişki oturtamadık. Özellikle o çoğunlukla başı ağrıyor istemiyor. Bahane olduğunu düşünmeye başladım dedim çok bilgisayara bakıyorum, gözüm bozuk ondan başım ağrıyor diyo. E başı ağrımasa başka bi şey çıkıyor. Duş almadan ilişkiye girmiyor 2mizinde temiz olmasını istiyor ben yanına gidiyorum yarın duş alalım da diyor. Geçen sarımsaklı bi şey yedim dişimi fırçaladım gittim yanına leş gibi kokuyosun diyo red etti. Az önce de tartıştık artık dedim 80 yaşında mısın 2 haftadır istemiyorsun ev arkadaşı gibi hissediyorum artık senden uzaklaşıyorum diye daha çok geri tepti. Halden anlamıyorsun başım ağrıyo vs dedi. Bu böyle mi söylenir düzgünce konuş diyo. Daha öncede şakayla ev kankisi olduk iyive ha falan dedim halbuki. Bende insanım sabrım taştı yani. Kavga etmek değil çözüm bulmak istiyorum sürekli evdeyiz işe gitmiyoruz yaşımız genç en verinlinsizaman değil mi? Nasıl düzen oturtabiliriz yardımcı olun bana.
Erkekler egitilmesi lazim surekli israrla sevismek istedigini belli et yanina yanas elle oksa banyoya yanina gir onu tahrik et kadinligini kullan herelde esin bunada hayir demez once biraz napoyosun fulan dese de kocamsin istiyorum de kadinim ishtiyclarim var ne yani baska bisey mi istiyorsun de yani kadin oldugunu gorsun yanin da acik sacik yig hatta ic camasiri giymeden frkik ver azdirici mesir macun al akratdan yedir...artik biktik bu urkek erkek lerden ne ya sanki biz erkek onlar kadin

Sevgiliyken sürekli ilişki konusu açmaya çalışırdı sakin bi yere geçsek yakınlaşmaya çalışırdı ben iterdim. evlenince tepetaklak oldu.
Erkek ego su iste is ciddiye gelince fiss
Bunlara nasil bir ilac vermek lazimki egosuyla seysi tavan yapsin

Cinsellik bölümündesiniz eyvallah da yine de dillerin bir kemiği olmalı değil mi?
Ayrıca yapılan bazı yorumlar sebebiyle kendilerini ve eşlerini sorgulayan hanımlar, ben sevmem +18 konuşmayı o yüzden genel bir şey yazayım, hayatınızdaki hiçbir şeyi başkalarının hayatlarındakiyle kıyaslamayın.

Ayrıca göz ardı et butonumuz var gerektiğinde kullanmayı unutmayın çünkü kurallar dahilinde yazılan hiçbir yoruma müdahale etmiyoruz, rahatsız olduğunuz ama kurallara uyan konu ve mesajlar için çözüm göz ardı et.

Cinsellik bölümündesiniz eyvallah da yine de dillerin bir kemiği olmalı değil mi?
Ayrıca yapılan bazı yorumlar sebebiyle kendilerini ve eşlerini sorgulayan hanımlar, ben sevmem +18 konuşmayı o yüzden genel bir şey yazayım, hayatınızdaki hiçbir şeyi başkalarının hayatlarındakiyle kıyaslamayın.

Ayrıca göz ardı et butonumuz var gerektiğinde kullanmayı unutmayın çünkü kurallar dahilinde yazılan hiçbir yoruma müdahale etmiyoruz, rahatsız olduğunuz ama kurallara uyan konu ve mesajlar için çözüm göz ardı et.
Ozur dilerim benim yazdigim dolayimi bu uyari.

Kazen'in bahsettigi kisileri tahmin ediyorum sanirim.
Kendi duvarimda bile bir sey yazsam gelip aklinca yorum yazıp benimle dalga gecen tipler var. Alttan almıştım birkac kere.
Bundan sonra göz ardi edecegim ayarlardan.

Bence sertleşme problemi var bunu size söylemek istemiyor kaçıyor eğer gözlemleyin mesela kuvvetli şeyler yemek istiyor mu

Selam hanımlar. 8 aylık evliyiz ben 27 eşim 29 yaşında. 7/24 evdeyiz home office ten. Eşimle bir türlü düzenli bir ilişki oturtamadık. Özellikle o çoğunlukla başı ağrıyor istemiyor. Bahane olduğunu düşünmeye başladım dedim çok bilgisayara bakıyorum, gözüm bozuk ondan başım ağrıyor diyo. E başı ağrımasa başka bi şey çıkıyor. Duş almadan ilişkiye girmiyor 2mizinde temiz olmasını istiyor ben yanına gidiyorum yarın duş alalım da diyor. Geçen sarımsaklı bi şey yedim dişimi fırçaladım gittim yanına leş gibi kokuyosun diyo red etti. Az önce de tartıştık artık dedim 80 yaşında mısın 2 haftadır istemiyorsun ev arkadaşı gibi hissediyorum artık senden uzaklaşıyorum diye daha çok geri tepti. Halden anlamıyorsun başım ağrıyo vs dedi. Bu böyle mi söylenir düzgünce konuş diyo. Daha öncede şakayla ev kankisi olduk iyive ha falan dedim halbuki. Bende insanım sabrım taştı yani. Kavga etmek değil çözüm bulmak istiyorum sürekli evdeyiz işe gitmiyoruz yaşımız genç en verinlinsizaman değil mi? Nasıl düzen oturtabiliriz yardımcı olun bana.
Bu çok zor ya nasıl oturtabilirsiniz bilmiyorum. İnsanın canı seks yapmak istedikten sonra terdir yemek kokusudur soğan sarımsaktır pek umrunda olmuyor. Duş alalım başım ağrıyor falan bariz canı istemiyor bence. Zorla da istetemezsiniz böyle şeyleri hormonal neticede.

Duş derken sadece vücudunu yıkasın tam duşa üşeniyor olabir, şimdi ben 22 yıllık evliyim 2 haftada 1 olsa bile hiç üzülmüyorum bizim çocuklarımız 21 yaşında biz yataktayken onlarda uyanık oluyor o yüzden ilerde daha zor bu işler yanlız kalman lazım evde ama yeni evli erkeklerde şimdi çok fazla isteksiz erkek var, birde bu erkekler aslında bekarlıklarında nedense kendilerini hep istekli gösterdikleri için insan sonra şaşırıyor
Evet sevgili iken azgın teke gibiydi mübarek

Bu çok zor ya nasıl oturtabilirsiniz bilmiyorum. İnsanın canı seks yapmak istedikten sonra terdir yemek kokusudur soğan sarımsaktır pek umrunda olmuyor. Duş alalım başım ağrıyor falan bariz canı istemiyor bence. Zorla da istetemezsiniz böyle şeyleri hormonal neticede.
Evet bende öyle düşünüyorum yani kokan biri değilim zaten bahanelerini anlatmak için yazdım istedikten sonra ben aa bugün duş almadım demiyorum öyle anlık gelişsin istiyorum ya

X