Eşimle tartışmamız

Zorladığım doğru... yani yükseldim. O da fırsatı kaçırmadi hemen annemi öne sürdü yalnız....tabiki açlık sınırında olmadan hediye alınabilir, yardım yapılabilir. Bu anlattıklarım yarısi...daha var da ifşa olurum ve sizi sıkarım diye yazmadım. Ben de sıkıldıgimdan fazla tepki verdim.
Eviniz kimin üzerine? Ayrıca ikinci el araba alır kardeşine diye korkmadım değil demişsiniz ama alsa nasıl ödeyecek? Ona gücü yetmez şu piyasada.

Ona şaşırıyorum ayriyeten. Örneğin abisinin bir mesajini okudum tuhaf geldi. Tam hatırlamıyorum. "Yegenlerinin masrafları bitmiyor amcası" ve sonunda gülücük emojisi...mesaj bile itici geldi..
Ben eşşek gibi çalışıp yeğenlere bakayım onların annesi yatsın…bana mı güvenip doğurdular diye hesap sorardım eşime

Uzun zamandır düşünüyordur öyle bir anda çıkmaz ağızdan o söz.maddiyat evlilikte çok önemli,miktarın hiç bir önemi yok az göndermiş çok göndermiş önemli değil sizi hiç yerine koymuş önemli olan o. Bence eşiniz sırf siz çalışıyorsunuz diye evlilik düşünmüş sizinle,ayak bağı olmayacağınızı o da rahat rahat ailesini geçindireceğini düşünmüştür.işlerde istediği gibi gitmeyince tehdit etmiş.

Ben eşşek gibi çalışıp yeğenlere bakayım onların annesi yatsın…bana mı güvenip doğurdular diye hesap sorardım eşime
Eltim okumamış. Ev hanımı. Neden çalışmıyor? dedim. 2 çocukla nasıl çalışsın dediler. Çocuk bakıcılığı yapabilir dedim eşime. Üstelik kendi ailesi ve eşimin ailesi ile aynı şehirde yaşıyor. İstese çalışır. Cevap yok Neden yorsun kendini biz varken? Öyle düşünüyorum.

Başınız sağolsun kardeş acısı eminim çok ağırdır bir de şu döneminizde mi bunları söyledi . Lütfen paranızı biriktirin ailenizi ufak ufak bahsedin . Kendinize bir dünya kuracak zamana kadar maddi olarak hazır olursunuz . Umarım sizde huzurlu mutlu bir hayat kurarsınız .
Çok sağolun. Öyle zor ki ansızın, birdenbire, hiçbir sağlık sorunu yokken gitti.

Ona şaşırıyorum ayriyeten. Örneğin abisinin bir mesajini okudum tuhaf geldi. Tam hatırlamıyorum. "Yegenlerinin masrafları bitmiyor amcası" ve sonunda gülücük emojisi...mesaj bile itici geldi..

Ben olsam alırım telefonu elime
çalış bak o zaman çocuklarına bana mı güvenip yaptın it
yazardım. Karşı taraf boşasa da boşasın valla kendimi eşşek yerine koyduramam

Son düzenleme:
Eltim okumamış. Ev hanımı. Neden çalışmıyor? dedim. 2 çocukla nasıl çalışsın dediler. Çocuk bakıcılığı yapabilir dedim eşime. Üstelik kendi ailesi ve eşimin ailesi ile aynı şehirde yaşıyor. İstese çalışır. Cevap yok Neden yorsun kendini biz varken? Öyle düşünüyorum.
Geçinemiyorlarsa 2 çocuk yapmayacaklardı.

Uzun zamandır düşünüyordur öyle bir anda çıkmaz ağızdan o söz.maddiyat evlilikte çok önemli,miktarın hiç bir önemi yok az göndermiş çok göndermiş önemli değil sizi hiç yerine koymuş önemli olan o. Bence eşiniz sırf siz çalışıyorsunuz diye evlilik düşünmüş sizinle,ayak bağı olmayacağınızı o da rahat rahat ailesini geçindireceğini düşünmüştür.işlerde istediği gibi gitmeyince tehdit etmiş.
Aynen, uzun süredir düşünüyor. Bu nedenle en küçük şeyde tehdit ediyor. Birde bu süreçte ben çok yıprandım, o da etkilendi. Kardeşimi kaybettim bir süre önce...o süreçte hepimiz perişan olduk..

Ben olsam alırım telefonu elime çalış bak oz aman çocuklarına bana mı güvenip yaptın it yazardım. Karşı taraf boşasa da boşasın valla kendimi eşşek yerine koyduramam
Ahhh! anneme neden bizi biraz dişli yetiştirmedin diye kızarım bazen. O mesaja o kadar sinir oldum ki. Herhalde özellikle bana "enayi" deyip gülüyorlardir. Çocuğum da yok nasılsa.

Eviniz kimin üzerine? Ayrıca ikinci el araba alır kardeşine diye korkmadım değil demişsiniz ama alsa nasıl ödeyecek? Ona gücü yetmez şu piyasada.
Ev benim üzerimde, araba da benim üzerimde. Sebep ben değilim. O öyle istedi. Gerçi üzerimde olmasının anlamı yok. Evlilikte alınanlar gayri menkul ikiye bölünüyor. Öyle değil mi?

Üslubunuzdan çok kibar bir insan olduğunuz anlaşılıyor. Ama inanın arada salon kadını çizgisinden çıkmak gerek.
Şu mesajın üzerine arayıp dümdüz küfür etmeden nasıl durdunuz? Herkes haddini bilsin, iki çocuğu yaparken size mi sordular da şimdi masrafına ortak arıyorlar?

Ahhh! anneme neden bizi biraz dişli yetiştirmedin diye kızarım bazen. O mesaja o kadar sinir oldum ki. Herhalde özellikle bana "enayi" deyip gülüyorlardir. Çocuğum da yok nasılsa.

Benim annem de naif biridir ama ben ortada saçmalık varsa tepki gösteren biriyim genel olarak o yüzden Türk erkekleriyle olan flörtlerim pek iyi sonuçlanmadı. Birini pandemi var diye evime yemeğe davet ettiydim. Ben yemekle uğraşırken sırıtarak telefonuyla oynuyordu meğer internetten bulduğu karılarla konuşuyormuş ben de yemek falan yok saygısız köpek diyip kovdum. Sonra ortak arkadaşımıza Cherryden hoşlanmıştım ama korktum evlenince yanlış bir şey yaparsam döver demiş :bicak: Türk erkeklerinin çoğu berbat gerçekten, evli kalmak/evlenmek istiyoran anasına danasına ezdirmesine, karı kızla mesajlaşmasına, saygısızca davranışlarına göz yummak zorundasın yoksa o iş 3. günde patlıyor:bicak::KK51: O yüzden yorumlarımı okuyanlar beni baz almasınlar :halay:

Ev benim üzerimde, araba da benim üzerimde. Sebep ben değilim. O öyle istedi. Gerçi üzerimde olmasının anlamı yok. Evlilikte alınanlar gayri menkul ikiye bölünüyor. Öyle değil mi?
Mesele bölünmesi değil de size kızıp sizden habersiz birine devreder satar falan. Sonra ispat için uğraş dur. Ben bu adamda sağlam bir karakter görmedim. Ailesine taparken sizi harcıyor.

Benim annem de naif biridir ama ben ortada saçmalık varsa tepki gösteren biriyim genel olarak o yüzden Türk erkekleriyle olan flörtlerim pek iyi sonuçlanmadı. Birini pandemi var diye evime yemeğe davet ettiydim. Ben yemekle uğraşırken sırıtarak telefonuyla oynuyordu meğer internetten bulduğu karılarla konuşuyormuş ben de yemek falan yok saygısız köpek diyip kovdum. Sonra ortak arkadaşımıza Cherryden hoşlanmıştım ama korktum evlenince yanlış bir şey yaparsam döver demiş :bicak: Türk erkeklerinin çoğu berbat gerçekten, evli kalmak/evlenmek istiyoran anasına danasına ezdirmesine, karı kızla mesajlaşmasına, saygısızca davranışlarına göz yummak zorundasın yoksa o iş 3. günde patlıyor:bicak::KK51: O yüzden yorumlarımı okuyanlar beni baz almasınlar :halay:
Gururumuzsun kız helal. :KK50:

Seni hep takip ederim Cherry. Umarım sen dememden rahatsız olmadin. Yorumlarını da beğenirim her zaman.

Yine iyi telefonla oynamış. Eve çağırınca direkt bana iş atıyor diye düşünüp yılışmamış. :KK53: Çünkü 10 tane Türk erkeği tanıyorsam 9'u niyeti bozardı Cherry. Gecenin sonunda harbiden döverdin valla.
Bunlara merhaba desen benden hoşlanıyor sanıyor. Çulsuz, tipsiz ve karaktersiz adamlar Adriana Lima arıyorlar. :deli:

Mesele bölünmesi değil de size kızıp sizden habersiz birine devreder satar falan. Sonra ispat için uğraş dur. Ben bu adamda sağlam bir karakter görmedim. Ailesine taparken sizi harcıyor.
Aaa bak doğru. Bu şekilde düşünmedim. Yapadabilir. Kimseye güven olmaz..

Gururumuzsun kız helal. :KK50:

Ne gururu yaf, eski nişanlıma da kaba ve saygısızca konuştu diye tokadı basmıştım ama ABDde çok iyi bir ünvde profesör oldu iyi mi :KK51:Böyle olacağını bilseydim belki daha alttan alırdım şimdi ne para kırıyordur o hırbo :halay:

Seni hep takip ederim Cherry. Umarım sen dememden rahatsız olmadin. Yorumlarını da beğenirim her zaman.

Tişkür ederim, yardımcı kuvvet arayan kadınlar için Alo Cherry hattı kurmayı düşünüyorum. Hakaret, tokat, evden atma konularında ücretsiz destek sağlamak istiyorum :KK50:

Benim anneannem 40 yaşında 3 çocukla dul kalmış,okuma yazması yokken çalışıp emekli oldu..çocukları bırakacak kimsesi de yokmuş 3 çocuk birbirine bakmış…mecbur olan insan çalışır ama siz zaten çalışıyosunuz neden zahmet etsinler ki

X