Kız İsteme Eşiniz ile aranızda 10 yaş fark

O yaşta çok fazla gibi geliyor ama sonraki zamanlarda o kadar da değilmiş diyorsun.
Biraz fark oluyor tabi, yaşama bakış açısı vs. :)

iki sene öncesine kadar oy bile kullanamıyordun, ne diye 20 yaşındayken evlenme niyetine giriyorsun ki? acele etme bence. 20 ile 30 arasında kuşak farkı var. 30-40 olsa neyse.

Öncelikle merhabalar ablalarim size bir soru soracağım ben 20 ve eşim olacak kişi 30 yaşında sizce avantajları ve dezavantajları neler çok şükür bakımlı ve olgun birisi ama yinede merak ettim
Canım ben 23 esim 30 yasında hersey gayet güzel rabbim sükürler olsun. Bence erkek geç olgunlasıyor. Ben hala cocuk gibisin diyorum kendim ondan daha olgunum😂 bence bu Bi avantaj. Yani büyütecegimz tek cocuk kendi cocugumz olsun kaynanamın oglunu büyütemem birde 😂 yas farkı iyidir

Canım ben 23 esim 30 yasında hersey gayet güzel rabbim sükürler olsun. Bence erkek geç olgunlasıyor. Ben hala cocuk gibisin diyorum kendim ondan daha olgunum😂 bence bu Bi avantaj. Yani büyütecegimz tek cocuk kendi cocugumz olsun kaynanamın oglunu büyütemem birde 😂 yas farkı iyidir
Bende öyle düşünüyorum cok teşekkür ederkm cevabınız için ❤️

Bence 20-30 yaş ile 50-60 yaş arasında inanılmaz büyük farklar var. Yirmi otuz belki aynı frekansta olur ama siz elli olduğunuzda onunla ilişkiniz ters olabilir. Yani kendini tamamlama ile alakalı şimdi düşünüyorum babam elli yasında ama halen 18m der hic bir saglim sorunu yok com şükür ama on sene sonra emekli olacak torun torbaya karışacak felan o on sene icin de fikir ve düşünceleri dolaylı olarak davranışları da elli yasında ki halinden farklı olacak. Yaş ilerledikçe yaş farkı daha da gözünüze batacak bence

Öncelikle merhabalar ablalarim size bir soru soracağım ben 20 ve eşim olacak kişi 30 yaşında sizce avantajları ve dezavantajları neler çok şükür bakımlı ve olgun birisi ama yinede merak ettim
Bence siz sevgnizi sorgulayın 10 yaş çok bi yaş değil emin ol bu soruyu sorabiliyorsanız içinizde şüphe vardır inş tez zamanda kafanız netleşir

kimine göre çoktur yaş farkı kimine göre az , ben kendimce çok olduğu taraftayım. en fazla 5,6 yaş olması gerektiğini düşünüyorum evet erkekler geç olgunlaşır katılıyorum lakin karşıdaki kişiden kişiye değişir. Bir zaman sonra şimdi yaptığınız davranışlar ona çocukça veya ergence gelebilir ,veya sürekli seni anlamadığını düşünebilirsin. En güzeli nacizane tavsiyem adamı daha iyi tanımak için birkaç senenin daha geçmesini bekle , henüz daha gençsin evlenmek için.

Canim onu cevirecek kisi sensin ona gore avantaji dejavantaj gorecen ben 18 esim 29 bakimli genc ve akrabam kotu biseyimiz yok allaha sukur olgun olmasi iyi

Merhaba. Ben 24 nişanlım 38 yaşında. 4 yıldır birlikteyiz ve önümüzdeki yıl evlenmeyi düşünüyoruz. Kim ne derse desin öncelikle sizin aranızdaki uyum, enerji ve sevgi öncelikle de saygi önemli. O yüzden dışardaki seslere kulaklarını kapatmani tavsiye ederkm çünkü herkesin her şey hakkında bir fikri var. Şuan mutluysan evlenince de mutlu kalmanın size bağlı olduğunu düşünüyorum.

30 yaşından bildiriyorum, 30 yaş öyle büyük yaşlı bir yaş değil😄
Eşiniz de genç yani tamam 20 yaş kadar değiliz de genciz çok şükür sağlığımız yerinde 😊
30 yaşında başka bir arkadaşım yeni evlendi eşi 40 yaşında, 40 yaşlar da o kadar yaşlı değil merak etmeyin...

X