esiniz sözlerini tutmasa bosanır mıydınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hic böyle seylere susabileceğini düsünmüyordum. Öyle bir kadın değil. Kendi ailesi arkasında durmadığı icin iyice psikolojisi bozuldu kadının. Dinlemekten baska da elimden bir sey gelmiyor
Hepsi bahane benim ailemde arkamda değildi, işimde yoktu, tek kuruş paramda yoktu, gittim alyansimi bozdurdum yol paramı vs karşıladım ...heralde canını tak etmesi gerekiyor ... birde gerçekten zor bir süreç herkes yapamaz ama her doğum sancilidir .. sancılı süreç geçince özgür ve huzur doluyor insan

Sizi tenzih ediyorum ama elalem ne hale geldiğini açıkça görüyor daha ne diyecekler kurtuldu derler tabi vicdanı merhameti olan der...

Sizi tenzih ediyorum ama elalem ne hale geldiğini açıkça görüyor daha ne diyecekler kurtuldu derler tabi vicdanı merhameti olan der...
ben de anlamıyorum. İnanın haline cok üzüldüm. Daha yazmadığım cok sey var ama kadının ailesi amcaların izin vermez de bilmem ne de diyormus. Arkadasım amcam öğrenince cok üzüldü,babama kızdı neden bosamadın bu kızı dedi diyor. Yani babasının kafası nasıl calısıyor anlamıyorum

Hepsini okumadim. Ilk satirlari okumam yetti. Evlilik arkadasini mutlu etmemus, cokmus dediginize gore. Baska da bir sebep aramaya gerek yok. Bence bosanirsa daha mutlu olur.

Babası amcasını tanıyordur herhalde kardeşi sonuçta insanlar yanar döner olabiliyor bugün neden bosamadın der yarın çocuğuyla ortada kaldı olabilir.Bende olumlu konuşmak isterdim ama çalışmayan erkek leş gözümde dayak vs. tuz biber...

Gerçekten artık diyecek bir şey bulamıyorum ben bu insanlara. Çok şey var gerçi de neyse çözüme bakmak lazım. Arkadaşınıza çok üzüldüm. Muhtemelen bunca sene içinde sindirildi o yüzden hepten ne yapacağını bilemez hale geldi kızcağız. Ancak kendisini evladının yerine koysun ve annesinin şiddet gördüğü bir ailede büyümek ister miydi, bunu düşünsün. Bir de şu var, örnek erkek modeli olarak babamızı görürüz ve öyle erkeklere meyilli oluruz bence. Yani evlâdı bu insan musveddesini örnek olarak görmesin. Kızın ailesi de bir garip, benim kızım dayak yiyecek, elimden alamazlardı o aileyi, ölümüne giderdim yani. Gerekirse kendi ailesiyle de görüşmesin, işi gücü var, kendine ve yavrusuna güzel, küçük bir dünya kursun. Mutsuz ama birarada aileyle büyümektense, mutlu bir anneyle büyümek her zaman daha iyidir. Kendisini düşünmüyorsa çocuğu için bunu yapsın. Hep diyorum kadınız, güçlüyüz, istersek yaparız. Umarım çok mutlu olurlar anne kız...

İnsallah basarabilir. Tesekkürler güzel dilekleriniz icin

‘’Uzaktan boşanmak kolay ‘’ denecek durumu geçmiş bu olay.Elalem ne der diye düşünüyorsa gitsin çekmeye devam etsin o zaman.Eşinin her türlü pisliğini çekmek zorunda kalan insanlar var bir mesleği ve yanında durun ailesi olmadığı için.Arkadaşınızın işi var ve çekmeye devam etme gibi bir düşüncesi varsa bence kendinde de problem vardır

Bir öğretmen! Geliri var, ailesi var, yeni bir hayat kuracak yaşta ve konumda! Boğazını sıkan bir adamla neden aynı eve aynı yatağa girecek? Seni istemiyorum diyen, sizin tabirinizle mağara kaçkını adamla neden evli kalabilme ihtimalini düşünüyor? Hayret gerçekten! Bir an önce kendini de kızını da kurtarmalı o aileden.!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…