esiniz yemek yapar mı

benim eşimde yapar yemek
ben demem ona yap diye
gelir yardım eder sen bırk ben yapayım der bende bişey demiyorum hoşuna gidiyor çünkücokacimcoook

Fırında yapılacak balıkları ayıklamak yıkamak pişirmek ve güveç karidesler ona aittir.Tecere yemeği yapabilirmi bilemiyorum,hiç denemedim..:roflol:

bnm eşimde yapar valla iyi ki de yapar o olmasa bana yardım etmese napardım ben guclubacismile

yapar sagolsun ama oyle tencere yemegı degıl. cok guzel krep yapar. pogaca yapar pızza yapar (hamurlarını kendı acıyor:))
cesıt cesıt soslu makarnalar pastalar yapar... degısık seyler yapar yanı zevkıne...

benim eşimin elinden herşey gelir bide seviyor yapmayı birlikdede yaparız 1,5 yıllık evliyim hiç krep yapmadım mesela hep esşim yapar :) yapamadıım değil bana fırsat kalmıyor

Kuru fasülyeden pilava menemenden güvece her şeyi yapar.ilk başlarda sinir oluyordum çünkü bilmişlik yapıyordu ama şimdi bazen o yapıyor ben yiyorum.

biz herşeyi birlikte yaparız. yemeğin malzemelerini ben doğrarsam o sğanını doğrar ocağa koyar. ben evi süpürürsem o siler. hayat müşterek bir erkeğin herşeyi öğrenmesi gerekir.

benim eşimde hiçbirşey bilmez. Bazen kahvaltılarda tost hazırlar sadece onda da ben hiç mutfağa girmem sokmazbeni herşeyi o hazırlar getirir. Başka da bişey bilmez. Ama bilse de mutfağa sokmazdım heralde beraber yapsak bile bana engel olur bebim tarzım başka onun ki başka olur sonuçta ee otrup bana yenek hazırlamasını bekleyecek v tv izleyecek biri de değilim şahsen...

tam benim eşimin işi.yemek yapmayı çok sever aşçılığı süper.dörtbucuk aylık hamileyim ve dörtbucuk aydır yemekleri eşim yapıyor.nazlanma zamanım bende bol bol değerlendiriyorum allahtan eşim yemek yapmayı seviyor yoksa aç kalırdık cokacimcoook

.benim tatlı aşkım çok yemek yapmayı bilmez zaten mutfağa girdiğinde savaş alanına dönüyor heryer :)
canım benim yaaaa ama yinede bana bişeyler yapmaya çalışır hep
böyle süprizler hazırlamayı sever
canım bişey çeksin yada benim sevdiğim bişey girer yapar
Ya da ben çok yorgunsam dışardan dönüyorsam falan mutlaka evde bişeyler yapmıştır
ya bir yemek ya bi tatlı ya da meyva veya o mutlaka bulur bişeyyyy :)

çok çeşit bilmez hatta bazen yapılışını bile bilmediği şeyleri uydururp yapar canım ayyy kıyamam ben onaa

Valla eşimin az çok yemek yapabildiğini biliyorum ama iş yoğunluğunun yüzünden henüz yemeğini yemek nasip olmadı :1rolleyes:

Yumurta kırmayı ogrenmıs yakın zamanda, bır de hazır corba yapmasını :-)
Fakat henuz yemek nasıp olmadı.
Salatasını yedım bol bol.
Ben yemek yapmasını pek tercıh etmem de zaten. Kahvaltı hazırlayabılır fakat, bunu da henuz gormedım :-)

eşim yapar hatta çok güzzel yapar..
ve mutfaktaykende çok titiz çalışır dağıtmaz, aldığını yine aynı yerine koyar.dağıtmaz.
çok beceriklidir

X