esiniz yemek yapar mı

Hiç yapmaz beceremez kii
Hatta 1 defa evde değildim 1 haftalık bir tatildeyim bu zavallım evde dışardan dürüm vs idare ederim dedi
(ısıtmaya bile üşendiği için yemek yapıp bırakmadım bende)
Sabah kahvaltı hazırlıcakmış kendine telf ediyor bana canım biz yumurta yaparken tereyağ mı sanayağ mı sıvıyağ koyuyorduk?
ne koyarsan koy be adam bunu bile soran bir kocam varrr
Başka lafa gerek yok..
Be-Ce-RıK-siz...

benim eşimde öyle tek bildigi şey menemen ve sucuklu yumurta pişirmek gerci ondan sonra muftaga hiç girmek istemiyorum çünkü savaş çıkmış gibi:)

Hııı eşim yaptığı bişi daha paylaşim
Balkona çıkmam gerekiyordu çamaşır alıcaktım ama bornozum vardı
eşime hayatım (hava sıcak yazdı) balkondan çamaşırlıkdan şunu veririmisin diye odadan anlattım hatta işaret ettim hangisi olduğunu balkona çıkamam dedim halimi görüyorsun bi zahmet veriver
Hiç abartmıyorum ve hep anlatırım bunu
Çıktı çamaşırlığı yan kollarından kanatları var ya 2 tane üst üste katladı öylece odanın ortasına kucakladı getirdi al buyur dedi
delisin sen dedim ...."ben anlamam dedi" (neyini anlamadı ki inglizcede söylemedim)
uyuzzzzzzzzzzz yaaaaaa bi tane çamaşır alıp veremedi delümm
ayhh benim ki üşengecin önde gideni

işine gelınce yapar ama mutfak çok dagılır oyuzden yapmasını ıstemem.. ancak ben hasta oldugum zamanlarda bi makarna yapar ellerine saglık yanı ben onun gibi sosunu tutturamıyorum yanı..makarnada iyi benım kocam :KK70:

Esim her türlü yemegi yapar,
zamanla hepsini ögrendi,
ikimizde calistigimiz icin,
mecbur kaldi ögrenmeye,
inanin cok keyifli oluyor,
birde cok lezzetli cokacimcoook

Eşim süper yemek yapar..Hatta birçok yemeği ondan öğrendim ben...Çok beceriklidir maşallah.Normal zamanda nazlanır,pek yapmak istemez ama şimdi hamile olduğum için yapıyor sağolsun..elinden her iş gelir...:nazar: :nazar: :nazar:

Patates kızartır,yumurta pişirir,salata yapar,çorba karıştırır,patates püresi yapar sempatiksalakcinni

Bunlar olur mu sempatiksalakcinni

Yapınca çok güzel oluyor ama mümkünse mutfağa girmesinn temizliğe yardım etsin sadecee :)) hem eline de yakışmıyor kiii :))

Yapınca çok güzel oluyor ama mümkünse mutfağa girmesinn temizliğe yardım etsin sadecee :)) hem eline de yakışmıyor kiii :))

ayy bu eline yakışmıyor lafına da sinir oluyorum.biz analarımızın karnından temizlikçi, aşçı doğduk sanki.öyle de bir yakışııııırrr kiiii...

ayy bu eline yakışmıyor lafına da sinir oluyorum.biz analarımızın karnından temizlikçi, aşçı doğduk sanki.öyle de bir yakışııııırrr kiiii...

Hayıır ben bunu yalnızca erkekler için söylemedim kii :)) Kadınlardan da yakışmayanı vardır elinde emanet gibi dururr :)) Ama bazı erkekler de var gayet de güzel adapte olup yaparlarr..

X