Eski sevgili ve eşim

Ne yaptiginız ve niye yaptığınızla ilgili verdiğiniz cevaplarda eşinizin hiç suçu yok. Aynı seyi esiniz yapsa ne düsunürdünüz.
Cok kötü olurdum oldumda daha doğrusu evlendikten bir süre sonra esimin birini cok sevdiğini evlenmek istediğini onu aldattığı için ayrıldığını duydum akrabalarından ben çok kötü olmuştum üstüne eşimin arkamdan is çevirmeler beni aldatmalari iste varda var

Adamın seni unutmus olması harika bir sey.
Hayat boyle, yeni baslangıc yapanlar eskiye sunger cekerler
Cekemeyenler, kendine yazık ederler.
Yeni başlangıç dediğin 13-14 yıl geçmiş en az üzerinden zaten. 11 yaşında kızı varmış konu sahibinin. Allah akıl fikir versin.

Lütfen ama lütfen çocuk yapmayın. Ve lütfen evli olduğunuzun farkına varın. Eşinizle empati yapmaktan ziyade -ki gerekli- kendinize bu tarz bir davranışı nasıl uygun gördüğünüzü sorgulayın derim.

Cok kötü olurdum oldumda daha doğrusu evlendikten bir süre sonra esimin birini cok sevdiğini evlenmek istediğini onu aldattığı için ayrıldığını duydum akrabalarından ben çok kötü olmuştum üstüne eşimin arkamdan is çevirmeler beni aldatmalari iste varda var

O eşinin yanlışi bu yaptığın senin yanlısın malesef. Zararin neresinden dönersen kar dır.

Tebrik ederim gerçekten, ben de bir iki yıllık bir şey sandım da atlatamadı diye düşündüm 10-15 yıllık mevzu en az ya. Adam gerçekten kişilikliymiş.
Bende öyle sandım ilk başta.

Oluyor böyle 10 yıllık eski sevgililer yokluyor olur mu olmaz mı diye :KK11:

Bende öyle sandım ilk başta.

Oluyor böyle 10 yıllık eski sevgililer yokluyor olur mu olmaz mı diye :KK11:
Olsa 10 sene önce olurmuş diyeceğim ama hadi olacağı vardır olur da iki taraf da evli ya. Akıl mantık işi değil. Kötü şeyler düşünmek istemiyorum insanız, Allah ne içime böyle his versin ne de karşımıza böyle insanlar çıkarsın tek temennim bu🙏🏻

Cok kötü durumdayim şu sıra bir boşluktayım burdan iyi kötü ne varsa duymaya hazırım
Ben anlamıyorum bu boşluktayım, sorunlarım var ama eşim şöyle böyle bahanelerini...
Eşiniz hayatınızı doldurmuyorsa boşar çıkarırsınız hayatınızdan gayet basit. Ancak bu tür girişimlerin haklı ya da mantıklı olması mümkün değil. Boşluktayım, depresyondayım pehhh herkes psikoloji profesörü, yapmayın allah aşkına, bir de kendine kızma pozları falan komik oluyor. Burada konu açıp ahh kardeş haklısın eşin buna sebep olmuş, boşluğa düşmüşsün olsun dememizi bekliyorsunuz ama o işler öyle olmuyor

X