Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Etrafınızda saçı seyrelip tekrar gürleşen birini gördünüz mü :(

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Burda marka belirtmek yasak mi degil mi bilmiyorum beni aydinlatirsaniz bi marka sampuan onerebilirim sac cikartan. Yillarca lise hayatimda o donem moda olan saç utuleme maceramdan sonra tutam tutam saclarim dokuldu. O sampuan sayesinde yeniden guclendi ve cikti saclarim.

Merhaba özelden ismini yazar mısınız

özelden yazar misiniz

Canim isine yarar mi bilmiyorum ama islemlerden saclarim azalmis cansizlasmisti yillar once. Ben ogx b5 kullanmaya basladim sac rengimi dogala boyattim ve duz kestidim derken 8-9 ay icinde saclarim toparlandi. Ve sonra insanlardan ne kadar guzl gur saclarin var iltifatlari almaya basladim. Bir dene istersen ama ilk zamanlar saclarini kece gibi yapar silikon icermedigi icin. Sonra alisiyor sac

Biz eşimle 7 senedir tanışıyoruz ilk tanıştığımızda saçları aşırı gürdü ama zamanla dökülmeye başladı. Ben de forumda gördüğüm bir yorumla minoxidil diye bir ürün aldım. Eşim kullandı ama pek bir faydasını görmedik saçları dökülmeye devam ediyordu. Sonra eczaneden gidip içinde aynı madde bulunan başka bir ürün aldım. Bioxinin forte minoksidil ismi. Bioxcin markasına aitmiş dediler ona güvenerek aldım. Hem de daha uyguna. 2-3 aydır kullanıyor eşim faydasını gördü gibi. Başka kullanan var mı acaba?

Ben. Oncesi sonrasi hallerim bile var cok sey yaptim ama uzun konu mesaj atin özelden anlatirim

merhaba, ilacın ismini bana da yazar mısınız?

Merhabalar araniza yeni katıldım bendede sac dökülmesi cok fazla tepe bolgesi gittikce seyreklesiyor ekim işlemini nereye yaptırdı kuzeniniz bende son çare olarak düşünüyorum da

A ahsen90
Merhaba
Rica etsem bana yazabilir misiniz ozelden sampuanin markasini?

Saclarınız kazıtmadan sonra ne durumda ?

Ne kadar sure uyguladiziniz

Merhaba, benimde saçımda şakaklarımda açılmalar var. İlacın ismini öğrenebilir miyim acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…