Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Etrafınızda saçı seyrelip tekrar gürleşen birini gördünüz mü :(

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Selam arkadaşlar 14 yıldır saç dökülmesi yaşıyorum ve tepem iyice seyreldi evden çıkmak istemiyorum :KK43: hayata küstüm.hiç bi umudum kalmadı saça dair dökülen seyrelen saç eski haline gelmiyor artık bence.belki bana bi umut olur diye bu konuyu açtım.hiç etrafınızda saçları bariz bi şekilde seyrelmiş olup tekrar gürleşen seyrek yerleri kapanan bi bayan gördünüz mü saçkıran sebebiyle değil ama.
Merhabalar kız kardesimin saci o kadar seyreklesmisti ki resmen alnı ta yukariya kadar acilmisti bi kür yapti ve saci suan hem yumusacik hemde gür kürun tarifi söyle
1 su bardagi zeytinyagini al 3 dis sarimsagi ezip icine atip karistir iyice sac diplerine her yerine sür 1 saat sonra duş al inan cok etkili

Merhabalar kız kardesimin saci o kadar seyreklesmisti ki resmen alnı ta yukariya kadar acilmisti bi kür yapti ve saci suan hem yumusacik hemde gür kürun tarifi söyle
1 su bardagi zeytinyagini al 3 dis sarimsagi ezip icine atip karistir iyice sac diplerine her yerine sür 1 saat sonra duş al inan cok etkili
Kaç günde bir yaptı bu kürü ve 1 subardağı tek seferde mi kullandı

Bir su bardağı yağı tek seferde kullanmadı bittikçe yeniledi yanlış anlamadım değil mi?

Kardeşimin saçları çok gürdü.bi anda dökülmeye başladı.dediğiniz gibi oldukça seyreldi. genel olarak vitaminleri, kanı, demiri çok düşüktü ona bağlamışlardı hepsinin takviyesini kullandı.düzelme olmadı. Daha sonra bi doktor arkadaşın tavsiyesiyle bitkisel bi ilaç kullandı. Dökülmesi durdu yavaş yavaş saçları çıkıyor gibi. Ama dökülmenin azalması bile çok olumlu bizim için. Kardeşimin yaşı 19. 2 yıldır uğraşıyor bu sorunla. İlaç ismi yazabiliyor muyuz burda bilmiyorum. Aynı ilacı benim 2 arkadaşım kullandı. Biri kel kalma aşamasına gelmişti. Ama yeniden saçları çıktı. Yaşları 27 ve 29. Yaşın bi önemli de var mı bilmiyorum

Bende çok mutsuzum
Hiç bir şey yararlı olmadı
Dökükdükçe strese giriyorum bu defa daha çok dökülüyor
Saçım ölmüş gibi
Aynaya bakmak istemiyorum
Kestirmek falan istiyorum tüm kuaförler kapalı

Bende çok mutsuzum
Hiç bir şey yararlı olmadı
Dökükdükçe strese giriyorum bu defa daha çok dökülüyor
Saçım ölmüş gibi
Aynaya bakmak istemiyorum
Kestirmek falan istiyorum tüm kuaförler kapalı
Doktora gittiniz mi? Sonuç? Saçlarınızın durumu ne fotoğraf atma durumunuz var mi yüzünün gözükmeden

Kardeşimin saçları çok gürdü.bi anda dökülmeye başladı.dediğiniz gibi oldukça seyreldi. genel olarak vitaminleri, kanı, demiri çok düşüktü ona bağlamışlardı hepsinin takviyesini kullandı.düzelme olmadı. Daha sonra bi doktor arkadaşın tavsiyesiyle bitkisel bi ilaç kullandı. Dökülmesi durdu yavaş yavaş saçları çıkıyor gibi. Ama dökülmenin azalması bile çok olumlu bizim için. Kardeşimin yaşı 19. 2 yıldır uğraşıyor bu sorunla. İlaç ismi yazabiliyor muyuz burda bilmiyorum. Aynı ilacı benim 2 arkadaşım kullandı. Biri kel kalma aşamasına gelmişti. Ama yeniden saçları çıktı. Yaşları 27 ve 29. Yaşın bi önemli de var mı bilmiyorum
İlacın ismini paylaşır mısınız?

Benimde ergenlik doneminden beri sacim acayip dokuluyordu. O zamanlar doktora gittim kanimda bir sey cikmadi. 1-2 yil bioxcin diye sampuan kullanmistim. Dokulmesi azalmisti ama yinede dokulmeye devam ediyordu. Bir suru krem kur denedim hic biri ise yaramadi.
Ne zaman ki hamile kaldim sacim dokulmedigi gibi gurlesti. Memlekette gittigim kuafor bile sacimin boyle gurlesmesine inanamadi.
Simdi 3.5 yasinda ve 1.5 yasinda 2 kizim var. Sacimla ilgili hic sorunum kalmadi.

X