Ev alicaz ama....

Dun aksam konustuk o odeme 3 bucuk sene ve 2000 mis olmicagini anladi :KK20: 1450 ile baslicak odeme 5 senelik ama her sene duscek 1350 1200 1060 ve 900 860 fln 1.5 sene esya alcaz ve cikcaz nasipse :21: dua edin kizlar Allah herkese ev nasip etsin yarabbim ya:26:

Bizde kredi ödüyoruz, 1350 TL olarak, 5 ay falan oldu, git gide düşecek dediğiniz gibi..
Aminn... İnşallah istediğiniz gibi olur, çünkü kaç yıldır kayınvalide ile güzel şekilde yaşadıysanız siz zaten hakediyorsunuz, dua etmeyi sakın ihmal etmeyin ama

Yani tabii kimse bayılmaz kv ile oturmaya ama çok rahatsız değilseniz, çocuğunuza da kv bakacaksa 1 yıl ya da kreşe başlayacak zamana gelene kadar sabredebilirsiniz.

Ama mutsuzsanız 5 yıl olsun huzur olsun.

arkadaşın yorumuna aynen katılıyorum kyv ile anlaşıyorsan çocuğuna o bakacaksa bence kal derim

3 yıl da 5 yıl da çok uzun süre değil kredi ödemek için. Ama evliliğinizin en güzel yılları için kayın valide ile oturmak pek doğru bir seçim değil bence. Bi de eve çıktığınızda yüklü miktarda ev eşyasına gidecek. Onu nasıl halletmeyi düşünüyorsunuz?

Odeme plani esimde hatirlamiyorum suan :44: ama 55 ay galiba 1450 ile baalicak bu senenin snunda 1350 ye duscek 2015 snundada 1200 olcak her sene duscekmis o mantikli geldi bana son sene 850 fln odicez

ben kabataslak bi hesap yapmıştım ama bu söylediğin daha mantıklı çünkü bu şekilde bankaya daha az faiz ödüyorsunuz, eşit ödemeli plana göre..

3 yil 5 yil diye diye omur geciyo. Ben bunu bilir bunu soylerim. Gelecekte rahat edecem diye bugunu yasayamiyosun. Yillar sonra evine gecicen ama 6 yillik evli olucan. Ilk gunlerin geri gelmicek. Yeni evliligin heyecanini kendi evinde yasamak baska...

her ne kadar kayınvalide evinde bır sorun olmasada ınsanın kendı evi gibisi yok..ben olsam kendı evım olsun 10 yıl borcum olsun mantığındyım... ama mantıklı düşünmek gerekırse ortada çocuk var..kayınvalıden bakacaksa ıcın rahat olur..cocugu sabah aksam getirip götürmek zorunda kalmazsın..hem çalısıyorsunda sabah çıkıp akşam geleceksın...bilemedim bende şimdi:44::44: Allah tez zamanda sizi ev sahıbı yapar inşallah..

3 yıl da 5 yıl da çok uzun süre değil kredi ödemek için. Ama evliliğinizin en güzel yılları için kayın valide ile oturmak pek doğru bir seçim değil bence. Bi de eve çıktığınızda yüklü miktarda ev eşyasına gidecek. Onu nasıl halletmeyi düşünüyorsunuz?
Ben calistgim icin zaten biriktiyodum yine biriktrcem toplu bi sekilde alcaz canim

her ne kadar kayınvalide evinde bır sorun olmasada ınsanın kendı evi gibisi yok..ben olsam kendı evım olsun 10 yıl borcum olsun mantığındyım... ama mantıklı düşünmek gerekırse ortada çocuk var..kayınvalıden bakacaksa ıcın rahat olur..cocugu sabah aksam getirip götürmek zorunda kalmazsın..hem çalısıyorsunda sabah çıkıp akşam geleceksın...bilemedim bende şimdi:44::44: Allah tez zamanda sizi ev sahıbı yapar inşallah..
Bende oyle dusundum canim ama esim cok faiz odemek istemiyor bende calisiyorum bebegimde var bakiliyor 2 sene daha oturmak mantikli geldi nabaym evim olsun dedim :26:

Dun aksam konustuk o odeme 3 bucuk sene ve 2000 mis olmicagini anladi :KK20: 1450 ile baslicak odeme 5 senelik ama her sene duscek 1350 1200 1060 ve 900 860 fln 1.5 sene esya alcaz ve cikcaz nasipse :21: dua edin kizlar Allah herkese ev nasip etsin yarabbim ya:26:

​Krediniz neden düşüyor her sene sabit olmaz mı kredi ödemeleri.

X