Ev kiranız ne kadar ?

• Konu Sahibi pembe_bal10cuk
  • Başlangıç Tarihi
öğrenciyim 250 tl veriyorum 3+1

kiramız 300 tl. 3 oda bir salon.3 balkonumuz var. kömür kaloriferli. kışın 2100 tl civarında kömür parası ödüyoruz.+30 tlde kaloriferciye gidiyo.

İstanbul ümraniye sondurak merkezde 500 kira 20 de aidat olarak oturuyoruz. Rabbim nasip ederse seneye bu zamanlar ev almış olmak istiyoruz

kirada oturmuyorum. aile apartmanındayım . mülk sahibi kayınpederim. ama bizim olduğumuz yerde kiralar kaloriferli daireler 250 - 350 arasında değişiyor

Kiram 350 tl 1500 yakıt için veriyorum 40 tl da aylık aidat

300 tl kira,120 yakıt yazkış veriyoruz,eylülde 320 olur kesin kiramız:KK50:2+1:KK58:

ankara keçiörende merkezi yerde oturuyoruz aylık 475 kira+ 25 aidat veriyoruz 3. katta iki cepheli önü açık
herkese ilk önce ev almayı nasip etsin evsahibi olmak istiyoruz artık

valla verdiğimiz kiralarla ev keridisi alınsa ödenir ama malesef onun da faizi çok oluyor,allah hepimizi kiradan kutarsın inşlh:KK58:

330tl kiramız var. 40 tl aidat. kışları ortalama 90tl ısınma parası ödüyoruz. inşallah ev sahibi olmayı düşünüyoruz....

kirada oturmuyorum ama kiracım var mecidiyeköyde
2000lira alıyorum, bu sayfaları okusa beni topa tutar heralde veya ceker gider, ama neyse kabul etmeseydi
annemlerde ev küçük geldiği için taşınıp kiraya cıktılar, 2750 moda'da, daha da büyük bi sorun, 700 lira civarı yakıt geliyo kışın. annemi acilen ikna edip taşınmasını sağlamalıyım bu topikten sonra
nerden bulabiliriz ucuz ev azcık ipucu verir msnz?

ay kemerburgaz cok güzel gercekten, 1700 de verilir orda 2700 de. olduktan sonra hiç dert edilcek bişey değil

anneniz de kabul etmeseymiş canım, haketmiş aaa!!!

şuan 400 tl ödüyoruz aralıktan sonra 450 tl vericez..

110 lira canım elektirk su yakıt ta içinde askeriye lojmanı ama :))

bende kıradayım ıkı senedır 400 tl verıom henuz artmadı...

1150 TL veriyoruz 3 yıldır zam yapmadı, apartman temiz, köşe daire, aydınlık ve havadar diye seviyorum evimizi. Geçen yıl ev almak istedik ama kısmet olmadı bakalım Allah hepimize hayırlı yuvalar nasib etsin :nazar:

bizimde 500 tl ama kira işi çok zor allah herkese ev nasip etsin.. küçük olsun ama sizin olsun :KK61:

X