Evde ingilizce öğrenilir mi?

kimliksizkedi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2019
627
805
Arkadaşlar aranızda evde İngilizce öğrenen var mı? Malum pandemi nedeniyle kurslar da kapandı. Zaten para da yok o ayrı bir konu,:KK14: Kendimi geliştirmek istiyorum, İngilizce ve İspanyolca öğrenmek istiyorum, kurs, özel ders olmadan bunu başarabilen var mı? nasıl başardınız?

Ben şuan çalışıyorum, youtubedan ders var onu takip ediyorum. Ayrıca telefona uygulama indirdim onlarla geliştiriyorum. Evde su gibi ingilizce konuşan eşim var ama kendi başına öğrenmeye çalışıyorum 🤣 ara sira kafama takılan yerlerde destek aliyorum.

Ben şuan çalışıyorum, youtubedan ders var onu takip ediyorum. Ayrıca telefona uygulama indirdim onlarla geliştiriyorum. Evde su gibi ingilizce konuşan eşim var ama kendi başına öğrenmeye çalışıyorum 🤣 ara sira kafama takılan yerlerde destek aliyorum.
İngilizce bilen bir akrabam bile yok :KK43: Çok teşekkürler hangi hocayı izliyorsunuz acaba

İngilizce bilen bir akrabam bile yok :KK43: Çok teşekkürler hangi hocayı izliyorsunuz acaba
Konuşarak öğren diye bi youtube kanalı var orada bir hocaya ders anlatımı yaptırmışlar 72 dersti sanirim kisa kisa anlatıyor. Ona bakıyorum. Gramer bilgim biraz var zaten tekrar gibi oluyor. Eğer daha profesyonel isterseniz udemy var orada baya ingilizce dersler oluyor. Çok uygun fiyata satın alabilirsinzi veya ücretsizce dersler olabiliyor.

Konuşarak öğren diye bi youtube kanalı var orada bir hocaya ders anlatımı yaptırmışlar 72 dersti sanirim kisa kisa anlatıyor. Ona bakıyorum. Gramer bilgim biraz var zaten tekrar gibi oluyor. Eğer daha profesyonel isterseniz udemy var orada baya ingilizce dersler oluyor. Çok uygun fiyata satın alabilirsinzi veya ücretsizce dersler olabiliyor.
çok teşekkürlerr, bakacağım cv istiyorlar yazacak bir şey bulamıyorum

Cok temelden basliyorlar hergun 10 dk yapınca alışkanlık oluyor farkındalığın artiyor. 🤗
Mücevher de kazandım yaşasın valla çok sağol böyle bir program arıyordum 👍👏🏻

Eklentiler

• Screenshot_20210513_224414_com.duolingo.jpg
    Screenshot_20210513_224414_com.duolingo.jpg
    28,7 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba ben de yazmak istedim.

İstanbul işletme enstitüsünün online kursu var ingilizce seviyeleri olarak.
Şuan ücretli ama bazı günler ücretsiz olabiliyor denk getirirseniz hem canlı derslere katılıp hem de önceden işlenmiş dersleri izleyebilirsiniz.

Bunun dışında Duolingo uygulamasıyla ben kendimi bayağı geliştirmiştim.

Bir süredir ara verdim yeni bir plan oluşturup verim alırsam buraya da yazarım ☺️

Ben duolingo ile Rusca bile öğreniyordum nerdeyse 😄 sonra vazgectim, oyun gibi bagimlilik yapmisti resmen her gün 😂 biraz ezberden götürdüğü için de tam icime sinmediydi.
Can sıkıntısından ingilizce calismak istiyorum ben de. Belli bir seviyem var. Ustune eklemek, rahatca konusmak istiyorum.
Sık kullanilanlara'a ve youtube'a bir sürü site ekledim ama geyikten, orda burda takilip çene çalmaktan sıra gelmiyor ne hikmetse 🤭
Burda yazilanlardan faydalanirim belki sag olun.
Bi de dil manyakligim var ki benim, hangisini duysam âşık oluyorum, ogrenesim geliyor, ben de bu dili konusmaliyim diye çıldırıyorum 😄 Bakalim...

X