Evde nasıl daha seksi görünüm eşime aynı düzenden sıkıldık artık ilişkimiz biraz renklensin istiyorum

Evde nasıl daha seksi görünürm eşime
Wptan tatlı kışkırtıcı iç gıcıklayıcı msjlar atın ama bu bir kaç gün evin içinde oyın gibi sürsün..

Yanyana geldiğinizde de sadece göz kırpıp gülümseyin oyunu bozmayın..
.
Seksi giyim falan onları yazmış bi çok bayan üyemiz zaten ,bu da benden olsun😍😍💕

Wptan tatlı kışkırtıcı iç gıcıklayıcı msjlar atın ama bu bir kaç gün evin içinde oyın gibi sürsün..

Yanyana geldiğinizde de sadece göz kırpıp gülümseyin oyunu bozmayın..
.
Seksi giyim falan onları yazmış bi çok bayan üyemiz zaten ,bu da benden olsun😍😍💕
İki üç gündür atıyordum bugünü bekledim ama çok kızdım. 3. Aşısını oldu başım ağrıyor halsizim dedi yattı uyudu o şimdi odada yatıyor ben oturma odasında.o kadar kışkırtıcı mesajlar atmama rağmen tek Kelime etmeden uyudu ya aşırı kızdım öncesinde de kızdırdı üstüne bı de bekleyip bekleyip böyle davranınca çok sinirlendim.isteyken aramayı asla düşünmüyorum yanlış mı düşünüyorum 🙄

Canım bende cilve öğreniyorum yavaş yavaş 😂😂 dün eşimin işten gelmesine yakın seksi çamaşırlar giydim üstüne pijamamı giyip yattım. Eşim geldi yatakta uzanıyoruz derken eşim zaten düz uzanamaz benimle illa ki oynaşır. Öff bunaldım deyip üstümü çıkardım şok oldu adam benden hiç beklemiyordu 😂😂😂😂

Canım bende cilve öğreniyorum yavaş yavaş 😂😂 dün eşimin işten gelmesine yakın seksi çamaşırlar giydim üstüne pijamamı giyip yattım. Eşim geldi yatakta uzanıyoruz derken eşim zaten düz uzanamaz benimle illa ki oynaşır. Öff bunaldım deyip üstümü çıkardım şok oldu adam benden hiç beklemiyordu 😂😂😂😂
Bende artık cilve yapıyım diyodum vazgeçtim çok kızdım 😑

Her an firikik verin onun sevdiği pozisyonlarda iş yapın bahaneden de olsa yani iş bulun. Sevdiği kokuyu bulun vucüt hatlarını gösteren kıyafetler. Bebekli pijamalar değil daha kadınsı gecelik veya şortlu takımlar giyin arada eşinize ufak dokunuşlar da bulunun dikkatini çekin. En etkilisi ve bu heryerde geçerli ev olması şart değil 😁 elbise faln giydiğiniz anda kulağına fısıldayın altta hiç bir şey giymedim senin için adamın aklı oraya gidiyor zaten. Tabi eş var tek harekete tav olur eş var dünyaları yapsan anca yerinden kalkar 🤷
Niye bunları hep biz yapalım
Onlar karıma nasıl seksi görünürun tüyosu alıyor mu
Çok saçma

İki üç gündür atıyordum bugünü bekledim ama çok kızdım. 3. Aşısını oldu başım ağrıyor halsizim dedi yattı uyudu o şimdi odada yatıyor ben oturma odasında.o kadar kışkırtıcı mesajlar atmama rağmen tek Kelime etmeden uyudu ya aşırı kızdım öncesinde de kızdırdı üstüne bı de bekleyip bekleyip böyle davranınca çok sinirlendim.isteyken aramayı asla düşünmüyorum yanlış mı düşünüyorum 🙄
Aşı farklı bir etken ama başı agrıyabilir normaldir..

Eşinizin burcu ne ve ne kadar zamandır böyle bi de burdan yürüyelim belki bir sonuca varırız..:KK66:

Normalde pazartesi akşam eve gelicektik yemek yiyip çıkalım dedik o sırada çocuklar uyudu onlar uyuyunca eşim gitmeyelim dedi ben çocuğun bezi yok dedim ayrıca bilerek fazla almadım bez yok diye haber vermedim üç gündür bana yaklaşmasını bekliyordum.gidelim dedim diye canımı sıkarak konuşmaya başladı napiyosan yap ddm tmm kalalım dedi iki dk geçti hızlı ol dedi yola çıkmak için.orada bı gerginlik yaşadık zaten sonra yola çıkınca konuştu da konuştu konuştu da konuştu gelmeyecektik diye sesimi çıkarmadm arabadan inerken çocukların ikisini de alıyım dedim iyice kızdırdı daha kapıyı kapatamiyo ikisini de alacakmış dedi bende ip koptu orada o konuşmadığı sürece tek kelime etmedim.cocuklari yatağına yatırdım sonra eşim geldi başım çok ağrıyor halsizim dedi normalden kolay kolay rahatsızlığını dile getirmez dün 3. Aşısını oldu odaya gittim yanına aldı telefonu eline hem başım ağrıyor diyo hem telefona bakıyor seslenmedim hiç.kızsam da uzandım öyle bekledim bı anda uyudu kalktım odaya gittim mesaj atıyorum arka arkaya uyansın da gelsin diye mesajları duyuyor ama açıp bakmıyor en sonunda kalktı geldi baktı telefona abuk sabuk bişey söyledi o zaman tamam buraya kadardı dedim aldım yastigimi oturma odasına gittim sabaha kadar orada oturdum

Niye bunları hep biz yapalım
Onlar karıma nasıl seksi görünürun tüyosu alıyor mu
Çok saçma
Yooo neden saçma olsun kişilerin yapılarına ve ilişkilerine göre değişir. Hem onların da tahrik için uğraşmadığını nerden biliyoruz.Onlar giyinemez makyaj yapamaz. İstekli erkek kendini belli eder zaten kadına bi anda gelip sarılsa seni çok istiyorum dese yada kalabalık ortamlarda yanyana otururken kimse görmez tâbi ufak ufak dokunsa yada göz göze gelince seksi seksi seni istiyorum diye baksa vs. Vs. Bence bunlarda erkeğin eşimi tahrik edeyim oyunları 👀🤷 bunlar hoşuma gider ve tahrik eder
Yani en hoş kısmı adamın aklı ortamda değil hep bende bu daha da tahrik eder beni

Yengeç,ilk defa dün akşam öyle oldu davranış olarak normalde istemese anlatır bende tamam derim

Yengeç,ilk defa dün akşam öyle oldu davranış olarak normalde istemese anlatır bende tamam derim
Hım ama daha ilk diyorsunuz..bu aceleniz ne😂😂

Bizler gibi onlarında özel zamanı olabiliyor gibi geliyor bana bazen sanki bizim gibi regl olmasalarda o moda giriyorlar..

Biraz daha sabır ve üstüne düşmeyin şu ara ..siz zaten yaptınız yapacagınızı sıra onda😉😉

Sex esnasında şu aşağıdaki pozisyonlar yardımcı olabilir. Açıklamaları da var. Zamanında bizde aynı dertten müzdariptik :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yooo neden saçma olsun kişilerin yapılarına ve ilişkilerine göre değişir. Hem onların da tahrik için uğraşmadığını nerden biliyoruz.Onlar giyinemez makyaj yapamaz. İstekli erkek kendini belli eder zaten kadına bi anda gelip sarılsa seni çok istiyorum dese yada kalabalık ortamlarda yanyana otururken kimse görmez tâbi ufak ufak dokunsa yada göz göze gelince seksi seksi seni istiyorum diye baksa vs. Vs. Bence bunlarda erkeğin eşimi tahrik edeyim oyunları 👀🤷 bunlar hoşuma gider ve tahrik eder
Yani en hoş kısmı adamın aklı ortamda değil hep bende bu daha da tahrik eder beni
Bencede

Bizler gibi onlarında özel zamanı olabiliyor gibi geliyor bana bazen sanki bizim gibi regl olmasalarda o moda giriyorlar..

Biraz daha sabır ve üstüne düşmeyin şu ara ..siz zaten yaptınız yapacagınızı sıra onda😉😉
Eskidendi çocuklar ufaktı diye rahat değildim ben şimdi emzirmiyorum çocuklar uyansa bile geri uyutuyorum

Aklını alıyım istiyorum 😂 gerçektende gördüm ki özel hayatında mutlu olanlar günlük yaşamlarında da mutlu oluyorlar.bende günlerim artık sinirli gergin geçsin istemiyorum 😉

Bencede

Eskidendi çocuklar ufaktı diye rahat değildim ben şimdi emzirmiyorum çocuklar uyansa bile geri uyutuyorum

Aklını alıyım istiyorum 😂 gerçektende gördüm ki özel hayatında mutlu olanlar günlük yaşamlarında da mutlu oluyorlar.bende günlerim artık sinirli gergin geçsin istemiyorum 😉
Hım o zaman erotik gifler atın görsel her zaman daha çok tahrik eder insanı..:KK66:

X