Evde nasıl daha seksi görünüm eşime aynı düzenden sıkıldık artık ilişkimiz biraz renklensin istiyorum

mutlaka standartı bozmalasın. kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir de dışarıda, kuytu köşşede gizlice sevişin. O yakalanma heyecanı vs seksle mükemmel oluyor. Bir de sürekli yatakta sevişmeyin mutlaka diğer odalarda da yapın. Sebebini bilmiyorum ama sevişilen oda da performansı etkiliyor bizde.

Yok canim yok herkesin bi derdi var ben haftada 1 i nasil 2 yaparim derdindeyim ona cozum bulayim varsın posisyon standartta kalsin önceliğim suan sayisal degerler

Ben bir tek 10-21-23-25-30-37-42-49 bunları deneyemedim. Diğerleri gerçekten çok zevkli pozisyonlar. Ama bazıalrını yatakta yapmamak lazım. Yatak yumuşak oluğu için dengede duramıyon. :)))
Onları denemeyi dene bence 😂😂 hayat kısa belki daha zevklidirler gözümüz açık gitmeyiz ne varsa denedik deriz 😁

mutlaka standartı bozmalasın. kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir de dışarıda, kuytu köşşede gizlice sevişin. O yakalanma heyecanı vs seksle mükemmel oluyor. Bir de sürekli yatakta sevişmeyin mutlaka diğer odalarda da yapın. Sebebini bilmiyorum ama sevişilen oda da performansı etkiliyor bizde.
Kesinlikle katılıyorum 😂 bizde de öyle evin her yerin bir anısı vardır 🥳 her yer ayrı bi zevk ayrı bi ekşın yaşatıyor

Maşallah biz standarti bozamiyoruz nedense
Bence hep aynı olmamalı ki kadın adamdan adam da kadından vazgeçemesin ayrıca cinsel hayatında mutlu olanlar gerçekten günlük hayatta çok mutlu oluyolarmis.biz normalde çocuklarla açık dondurma almaya gideriz eşim bana sormadan bana da bı top alır gelirdi dün yine almaya gittik nasıl istersin iki top alıyım mi diye sordu şaşırdım,arabayla gitmiştik biraz dolaşalım mi diye sordum direk döndü yola dolaşmaya başladık.eskiden ben oğlumu emzirdigim için hep aynı şekilde olurdu uyanırda emmek isterse diye bende acele et derdim emmeye kalkmadan duşumu alıyım diye öyle öyle gel direk ilişkiye girerdik hemen biterdi kaç yıldır öyleydi oğlumu iki ay önce sütten kestim nerdeyse bı aydır ben yanaşıyorum gel diye o da o yüzden hem şaşırıyor hem mutlu oluyor 😍

Ama bunun için yalnız olmak lazm bide illa geceye bırakmayın evde olduğunuz her an her saat her yer olabilir :dondurma:
Oğlum iki buçuk kızım dört buçuk yaşında kızım anaokuluna gidicek öğlenci olucak o okuldayken oğlumu uyuturum gündüzleri de olur artık aradığında işi az olur da gelirse off diyorum gerisini siz düşünün:halay:

Bazen gündüz oluyor bizimki aksamlari uykum gelince istek kalmiyor diyor soyle bakinca gündüz enerjisi yuksek olunca gercekten gece yaptığımız ile arasinda fark oluyor daha istekli daha aktif oluyor ama bende tam tersi karanligi seviyorum

Oğlum iki buçuk kızım dört buçuk yaşında kızım anaokuluna gidicek öğlenci olucak o okuldayken oğlumu uyuturum gündüzleri de olur artık aradığında işi az olur da gelirse off diyorum gerisini siz düşünün:halay:
Aynen bi mesj yada bi arama istekli bir şekilde çağırın eve anın tadını çıkarın 😂

Bazen gündüz oluyor bizimki aksamlari uykum gelince istek kalmiyor diyor soyle bakinca gündüz enerjisi yuksek olunca gercekten gece yaptığımız ile arasinda fark oluyor daha istekli daha aktif oluyor ama bende tam tersi karanligi seviyorum
Bende karanlığı çok seviyorum ama artık gündüze de açığım.sabah gitmeden azıcık tahrik ettim akşam bakalım ne bekliyor beni 🤭

Önemli olan ortak noktaları denk getirmek birbirinize ayak uydurun ve zamanla aynı şeyi sevmeye istemeye başlarsınız

X