Evililikte ilgisiz eşler

sosyetik hatunlar amelyatla küçültüyomuş onu biliyorumda bunu ilk kez duydum hadi gecmiş olsun canım

evlenmekte kararlıysan bence ona anlat ve doktora git..vallaha ben önce sevgilime göstertirdim :eek:baktım o canımı yakacak sonra bi doktora giderdim:dance:

arkadaşlar hastalık değil bu sadece küçük bana hiçbir zararı yok sadece evlenince sorun olacak büyütmezsem :)

arkadaşlar hastalık değil bu sadece küçük bana hiçbir zararı yok sadece evlenince sorun olacak büyütmezsem :)

kestir gitsin be güzelim o zaman.Bence sevgiline söyleme yalnız evlenmezsiniz filan sen boşu boşuna onunla böyle lüzumsuz bir muhabbet yapmış olursun.Yanlış anlama sakın inşallah hiç ayrılık gibi bir şey olmaz da gerek yok yani oranın muhabbetini yapmaya tabi senin bileceğin iş :sm_confused:

Yani tamam durumunuz sizin icin onemli olabilir kafaya cok takiyo olabilirsinizde ama bana burdan yardim beklemeniz bana komik geldi acikcasi.Yani ne diyebilirizki kestir anam canin cok yanar sonrami diyelim yoksa bosverrr kiz ne guzel iste millet diktiriyo kucultuyo seninde hazir varken elleme mi diyelim.Yani desek bile bu sana ne fayda saglicak anlamadim gitti valla.Bence cevabi burda aricagina guzelim her medeni insan gibi git bir jinekologun kapisini cal o sana ne yapilmasi gerektigini anlatir..

arkadaşlar ben kızımı 4 aylıkken muayeneye götürdüğümde böyle bişey tespit edildi sağolsun doktor bir krem verdi 15 gün kullandık perde açıldı.eğer açılmazsa küçük bir operasyon gerekir dedi şükür kremle açıldı.her doktorda açıp bakmıyor doğrusu.biz bilmiyorduk doktor söyledide öyle anladık ve şaşırdık.sanırım zamanında tedavi edilmemiş birşey bu arkadaşınki.

Arkadaşım benim buraya yazmamın sebebi sizin yada yakınlarınızın başına da böye birşey gelip gelmediğini öğrenmek bilgi almak ben tabiki doktora gideceğim ama merak ettiğim için sizinle paylaşmak istedim

bence de en iyisi doktora gorunmek
zaten doktor demis evlenmeden once gelin keselim azcik diye ama neyi kesio bende anlamis degilim pek
zaten burda kimse gormuo seni ve dedigin yeri en iyisi bi doktora gorun sen canim
cunku ben bole bi seyi ilk defa duydum

arkadaşlar ayrıca ben bunu dakga geçilecek bi yönü olduğunu düşünmüyorum bazı arkadaşlar alay konusu haline getirdi ama benim için önemli birşey:kızgın::kızgın::eek:klava:

Canım üzme tatlı canını,Sen bu duruma bizzat şahit olan veya çevresinde böyle bir durumla karşılaşan varsa sana yardımcı olmaları için bu yazıyı yazmışsın ama,gördüğün gibi bu durumu çoğunluk bilmiyor,
En iyisi fazla kafanı bulandırmadan bir jinekoloğa görünmen,korkacak bir durum olduğunuda zannetmiyorum için rahat olsun canım:)

arkadaşlar ayrıca ben bunu dakga geçilecek bi yönü olduğunu düşünmüyorum bazı arkadaşlar alay konusu haline getirdi ama benim için önemli birşey:kızgın::kızgın::eek:klava:
benim bir tanıdığım var böyle vajinası çok dar olan hatta onlar evlendikten sonra 3 ay cinsel ilişkiye giremediler şimdi kadını 4 yaşında bir çocuğu olmasına rağmen kocasıyla her ilişkiye girmesine rağmen hala canı yanıyormuş.ama onun durumuyla senin durumun farklı olabilir,bence sen sevgiline bu durumu anlat doktora gidersen ondan sonra git,mazallah bi şey falan olursa haberi olmuş olur ,dalga geçen arkadaşlarada hak vermek gerekir çünkü o kadar çok saçma soru soran varki .dalga geçiyor sanırsın muhtemelen o bizimle dalga geçmeden biz onunla dalga geçelimdiye düşünmüşlerdiryerimseniben

neden dalga geçtiğinizi anlamıyorum komik geldiyse geldi burda onun için önemli bir sorun varki yazmış..komik veya saçma diye eleştirmenize gerek yok.onca saçma sapan konular açılıyor yorumlar yazılıyor bu mu saçma...yaşamayan bilmez ama onun için kötü olabilir.jinekoloğa gidin deyin geçin ne var uzatmaya..bu durum onda senelerce sürecek olan vajinusmua da yol açabilir...biraz kırıcı olmadan karşı tarafı düşünerekte yazın lütfen

Allah Allah bu önceden anlaşılıyor mu kafamçokkarıştı merak ettim şimdi acaba benim böyle bir sorunum var mı kafamçokkarıştı

bence de dalga geçilicek bi konu değil.belki kızın konuşucak kimsesi yok sormak istemiş..dalga geçen arkadaşlar yarın bir gün sizin kızınızda da olabilir....
Geçmiş olsun arkadaşım inşallah sorunsuz bi şekilde halledersin.inan çok üzüldüm.ben de bu tür operasyonlardan korktuğum için anlıyorum korkunu.ama bence bi kaç doktora daha git

Bir vajina çok fazla küçük olabilir mi?
Çok küçük vajinaya pek rastlanmaz. Eğer erkek cinsel organının vajinaya girmesi sırasında sorun yaşıyorsanız, bu vajinadan dolayı değil, vajinanın girişini bloke eden ve "himen" denilen bir deri parçasından dolayıdır.

Teorik olarak vajina, içine en büyük penisi alabilecek kadar büyüktür. Ancak korku, depresif durumlar ve sinirsel dönemler vajinayı küçültebilir. Vajinanızın küçüklüğünden şikayetçiyseniz genişletme tekniklerini deneyin. Vajinaya tek tek işaret ve orta parmağınızı sokup aralarında yarım veya bir santim ara bırakmaya çalışın. Bunu yapabiliyorsanız, açıklığınız normal demektir. Ağrı duysanız bile, cinsel ilişki sırasında vajinanız ıslak olacağından bu ağrıyı hissetmeyeceksiniz. Eğer yukarıdaki egzersiz acı vericiyse vajinaya krem sürüp sıcak suya girip öyle deneyin.

Ben bunu bulabildim netten,umarim biraz yardimci olura.s.

yok kızlık zarı daha içerde kalıyo sadece ince bi deri var perde gibi bakıldığı zman da belli oluyo zaten sanırım o perdeyi kesecekler erkek arkadaşıma anca evleneceğim zamn söyleyebilirm ayyy nasıl diycem benim şeyim küçük die :eek::eek:aslında evlenmesem hiçbi sorun yok güzel güzel küçük küçük duruyo o yerinde sırnaşık şeysırnaşık şey

X