Evlatlık mı

Ben daha farklı düşündüm. Annesinin çocuğu olmuyo. Babası o kadından çocuk yapmış. Yani anne o hastanede çalışan kadın. Baba öz gibi geldi bana. O yüzden anne görüşmüyor kadınla . Baba hala iletisimde. Müge anlı izleye izleye paranoyak bı millet olduk hepimiz

Ama senede 1 2 kez gidiyorlar annesi de gidiyor babayla ilişki olsa gidermiydi

Bence o misafir kaldigi kadinin oglu o.

öğrendimi acaba arkadaşınız

öğrendimi acaba arkadaşınız

Yeni üye de değilsiniz aslında ama üyelerin en son ne zaman foruma girdiğine bakmayı bilmiyor musunuz? Üye en son haziranda girmiş hatta üyelik iptali yaptırmış. Size cevap veremez. Aylar öncesine ait konuları hortlattınız bu kaçıncı

ay sizene hanımefendi??? konu okuyorum ve cevaplıyorum hayret bir şey!
Evlatlıkla alakalı araştırma yapıyorum belki gelmişsiniz burda hesap soruyorsunuz

sizin gibi insanların ne zaman girdi ettiğine bakmıyorum ben okuyorum yorumluyorum geçiyorum

Sikayet etsek bunun bir yaptirimi var mi bende yeni uyeyim bilmiyorum da.

ay sizene hanımefendi??? konu okuyorum ve cevaplıyorum hayret bir şey!
Evlatlıkla alakalı araştırma yapıyorum belki gelmişsiniz burda hesap soruyorsunuz
Arastirmak istiyorsaniz yeni konu acin konu sahiplerinin artik siteye bile girmedigi konulara yorum yazmayin.

Bu nasıl bir üslup ya ne demek size ne? Baksanız fena olmaz onu söylüyoruz işte. Üyelik iptali yaptırmış kadına ne yaptınız diye boşu boşuna sormamış olursunuz böylelikle. Araştırmanızı yapın ama usulüne uygun yapın.

Bizi şu yönüyle ilgilendiriyor. Muhtemelen hiç cevap gelmeyecek konular sizin yorumlarınızla forumda en üst sıralara çıkıyor. Hangi konuya girsek eski olduğunu görüp çıkmak zorunda kalıyoruz. Hatta dalgınlığımıza gelirse okumuş da oluyoruz. Her türlü vakit kaybı. Güncel konular ise sıralamada altlara düşüyor ve göremiyoruz. Yeni konu açanların da zararına bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…