Evlendikten sonra değişen erkek

Hangi erkek her dediğini yapan köle gibi eve kapattığı bir kadını çekici bulur ki. Yeni konu açmanıza gerek yoktu bence. Her şey ortada. Adam başka erkeklerin çekici bulmayacağı özelliklere indirgemiş sizi. Kendi bile çekici bulmuyor.
Bak gerçekten ben abartmıyorum dışarıdaki her kes çok güzel olduğumu söyler her yerde iltifat alırım ve daha önce mankenlik teklifleri modellik teklifleri çok geldi ama adam beni çekici bulmuyor hiç güzelsin bile demedi bana bunca zamana kadar neymiş şımarırmışım

Bak gerçekten ben abartmıyorum dışarıdaki her kes çok güzel olduğumu söyler her yerde iltifat alırım ve daha önce mankenlik teklifleri modellik teklifleri çok geldi ama adam beni çekici bulmuyor hiç güzelsin bile demedi bana bunca zamana kadar neymiş şımarırmışım
Sen olayı anlamıyorsun olay dış güzellik değil. Kendi hakkını koruyamayan ve ezik kadını hiçbir erkek çekici bulmaz. Evde karısına böyle yapıp ezer. Dışarda kendine güvenen ezdirmeyen kadının peşinden koşar. Kusura bakma da kocan köylünün teki. Benim babam da aynen böyle şımarır diye neler yapmış anneme gençlikte şuan annemin milyon tane hastalığı var depresyondan çıkamıyor babamın bir tane hastalığı yok. Hayatını böyle mahvetmek istiyorsan devam et.

Son düzenleme:
Daha önceki konunuzda adamın hakaretlerini yazmışsınız ben okurken utandım düşünün. Üstelik dengesiz biri.
Bu evliliği devam ettirmenin anlamı yok bence

Benimkine benziyor. Demek ki bu gece hayatındaki erkeklerinin prototipi bu. Benimki usta manipülatör olduğu için her seferinde beni kandırdı, 2 çocuk yaptık.
Geçen cumartesi panik atak geçirdim. Bana muhtaç 2 çocuğum var. O yüzden önce kendimi korumam gerekiyor. Bu yüzden bayram sonunda boşanacağım. Bir de psikiyatriste gideceğim. Akıl ve beden sağlığımı korumak zorundayım.
Sizde düzelir diye beklemeyin. Düzelmedikleri gibi sizi hasta ediyorlar.

Yatağı ayırdı ?
Hiçbir birliktelik yok ?
Düğün yapmak istemiyor ?
Neden evlendiniz ? Çünkü evde yemek bulaşık iş güç yapıyorsunuz bedava hizmetçilik gibi bir şey bu yaptığınız. Adam da bu yüzden rahat herhalde. Bunları siz evlenmeden kendinize yapın. En azından insanın zoruna gitmez. Allah kolaylık versin

Cepte gorme sendromu yine bir erkekten geliyor, biktik. Erkeklerle evlenmemek lazim, omur boyu flort tarifesi sart. Surekli kovalamaca.
Yok bence karakterle alakalı. Hafta sonu ben de konu açtım. Bir arkadaş yazmış. “Ne bekliyordun yumurtadan şapka çıkmasını mı?” Benim ilk evliliğim 15 sene sürdü. 12 senesi rüya gibiydi. Birbirimizi korur, kollar. Hiç bir açığını vermezdik. İkimiz bir takımdık. Sonra ne olduysa kayınpederim vefat etti. Eşim depresyona girdi. İsviçre’de bir kadınla tanıştı. Benden boşanıp, onla evlendi.
Bazı erkeklerin mizacı evliliğe uygundur, bazılarının ki değildir. Burda da bir sürü mutlu bir evlilikleri olan kadınlar var. Bizim tercihlerimiz hatalı.

Başka biri var muhtemelen, yatağı dahi ayırdığına göre. Rahat edemiyorum ne demek ben çok hastayken bile eşim yanından göndermez beni. Ayrıca 8 ay, daha çok yeni bir evlilik buna rağmen cinsellik bitmiş gibi bie şey. 15 günde br yeni evliler için fazla bir süre.
Başka biri falan yoktur ya sizde yani hemen başka biri.
Bazı adamların libidosu düşük oluyor.
Bekar hayatına alışmış bir erkek geç yaşlarda evleniyor o güne kadar düzenli cinsel hayatları yok adapte olamıyorlar .
Ayrıca işi de yoğun vs stres bunlar etkiliyor .
Her erkek farklıdır kendi eşinle kıyaslama.
Konu sahibi maalesef bu adam bu ya çekicen ya gidicen seni sevmediğini düşünmüyorum

Herkese merhaba ben 8 aydır evliyim eşimle birbirimizi severek evlendik daha doğrusu o daha çok seviyordu asla peşimi bırakmadı kavga edip ayrıldığımız zamanlar bile ağlayarak kapımızda yatardı. 1 yıl tanışma süremizden sonra evlenme kararı aldık ben gezmeyi seven biriyim eğlence vs eşimde bir gece clubunun müdürü evlenmeden önce hep beraber giderdik beni de sürekli götürürdü ama evlendikten sonra götürmemeye başladı sen benim karım oldun diye.Şu anda ben mutsuzum çünkü karı koca gibi değiliz eşim sürekli işle ilgileniyor sürekli elinde telefon bana hiç vakit ayırmıyor sabah gözünü açar açmaz telefon akşama kadar öyle dışarı hayatımız da yok dışarı çıkmayı sevmiyor beni de yollamıyor arkadaşlarımla çıksam burnumdan getiriyor işe de gitmemi istemiyor ayrıyetten beraber yatmıyoruz neymiş yatakta rahat edemiyormuş koltukta yatıyor evlendiğimiz günden belli şu aralar cinsel hayatımız bile yok o derece 15 günde bir felan çünkü önceliği iş bazen yaptığı hareketler çok zoruma gidiyor hiçbir romantiklilik hiçbir şey yok umursamaz nede olsa yapsa da yapmasada ben buradayım. Bazen o kadar üzülüyorum ki milletin eşleriyle birlikte vakit geçirdiklerini görüyorum beraber eğlendiklerini felan acaba benim eksiğim ne diyorum.Evlendiğimiz günden belli 1 kere dışarı çıktık ve biz kışın nikah kıymıştık ailesi burda olamayacağı için düğünü yazın yapmaya karar vermiştik şimdi düğünü bile umursamıyorlar yapmayacaklar.Evlendiğime bin pişmanım ayrılmak istiyorum Ama bazen de vicdan yapıp üzülüyorum acaba bu sebebler ayrılmak için gereksizmi diyorum kızlar siz olsanız ne yaparsınız çok ayrılmak istediğimi söyledim ne yapıp ne edip beni ve ailemi kandırıyor yok çok seviyorum yok böyle yok ben sensiz yaşayamam sevdiğini de düşünmüyorum aslında bilmiyorum ayrılsam bile medeni bir insan gibi ayrılmamam o yüzden evden çekip gitmeyi düşünüyorum ona haber vermeden hak ediyor mu sizce
Bende adam akıllı düğünüm olmayacak diye ayrıldım.Sizi gezmeye götürmuyor.Sizin disari çıkmaniza izin vermiyor.Sizinle aynı yatakta yatmıyor.İyi sabrediyorsunuz.Kari koca birlikte yatar.Yerinizde olsam düğün yapmayacaksan bana değer vermeyeceksin ayrılalım derdim ayrılırdım.

Yok bence karakterle alakalı. Hafta sonu ben de konu açtım. Bir arkadaş yazmış. “Ne bekliyordun yumurtadan şapka çıkmasını mı?” Benim ilk evliliğim 15 sene sürdü. 12 senesi rüya gibiydi. Birbirimizi korur, kollar. Hiç bir açığını vermezdik. İkimiz bir takımdık. Sonra ne olduysa kayınpederim vefat etti. Eşim depresyona girdi. İsviçre’de bir kadınla tanıştı. Benden boşanıp, onla evlendi.
Bazı erkeklerin mizacı evliliğe uygundur, bazılarının ki değildir. Burda da bir sürü mutlu bir evlilikleri olan kadınlar var. Bizim tercihlerimiz hatalı.
Sizin eşiniz sonradan bozulmuş.

Sizi evden cikarmiyorsa kiskaniyor ve aşağıya çekiyor.

Sizin eşiniz sonradan bozulmuş.
Birinci için diyorsan evet sonradan bozuldu. Ama biz boşandıktan 3 ay sonra o kadınla evlendi. Çünkü evlilik insanı.
İkinci için diyorsan o zaten evliliğe uygun değil. Konu sahibinin eşi gibi gece cluplerinde çalışıyordu. Biz onu evliliğe oldurmaya çalıştık ama tabiatına aykırı.

X