Evlendikten sonra değişen erkek

Benimkine benziyor. Demek ki bu gece hayatındaki erkeklerinin prototipi bu. Benimki usta manipülatör olduğu için her seferinde beni kandırdı, 2 çocuk yaptık.
Geçen cumartesi panik atak geçirdim. Bana muhtaç 2 çocuğum var. O yüzden önce kendimi korumam gerekiyor. Bu yüzden bayram sonunda boşanacağım. Bir de psikiyatriste gideceğim. Akıl ve beden sağlığımı korumak zorundayım.
Sizde düzelir diye beklemeyin. Düzelmedikleri gibi sizi hasta ediyorlar.
bu çok doğru ya hasta olunuyor gerçekten yazıklar olsun hepsine

Başka biri falan yoktur ya sizde yani hemen başka biri.
Bazı adamların libidosu düşük oluyor.
Bekar hayatına alışmış bir erkek geç yaşlarda evleniyor o güne kadar düzenli cinsel hayatları yok adapte olamıyorlar .
Ayrıca işi de yoğun vs stres bunlar etkiliyor .
Her erkek farklıdır kendi eşinle kıyaslama.
Konu sahibi maalesef bu adam bu ya çekicen ya gidicen seni sevmediğini düşünmüyorum
Her erkek farklıdır ama adamın bir sıkıntısı yok gibi duruyor öyle yalnız yatmak falan ne demek tamam gece çalışıyor olabilir ama bu kadar yeni evlilikte bu tavırlar normal mi? Size normal geliyorsa bir şey diyemiycem ama düzeltlmediği sürece bu aralarında hep sorun olacak.

Hangi erkek her dediğini yapan köle gibi eve kapattığı bir kadını çekici bulur ki. Yeni konu açmanıza gerek yoktu bence. Her şey ortada. Adam başka erkeklerin çekici bulmayacağı özelliklere indirgemiş sizi. Kendi bile çekici bulmuyor.
Buna yapan kisininse herkesin daha cekici oldugu bir ortamda yonetici olmasi ...

Her erkek farklıdır ama adamın bir sıkıntısı yok gibi duruyor öyle yalnız yatmak falan ne demek tamam gece çalışıyor olabilir ama bu kadar yeni evlilikte bu tavırlar normal mi? Size normal geliyorsa bir şey diyemiycem ama düzeltlmediği sürece bu aralarında hep sorun olacak.
Normal değil ama başka biri olduğunu göstermez.
Normal olmayan bir durum .
Ama başka biri vardır kesin demek çok büyük bir itham.
Siz bu adamı tanıyor musunuz ki konuşuyorsunuz bu kadar eminsinix .
Bilmeden insanlar hakkında atıp tutmak yanlış .

Normal değil ama başka biri olduğunu göstermez.
Normal olmayan bir durum .
Ama başka biri vardır kesin demek çok büyük bir itham.
Siz bu adamı tanıyor musunuz ki konuşuyorsunuz bu kadar eminsinix .
Bilmeden insanlar hakkında atıp tutmak yanlış .
Ben muhtemelen dedim kesin sizi aldatıyor gibi bir yargıya varmadım. Ama aynısını benim eşim yapsa yine böyle düşünürüm. Etrafında bir sürü çekici kadın,eve geldiğinde benimle uyumuyor, ilgi göstermiyor otel gibi kullanıp gidiyor.

Ben muhtemelen dedim kesin sizi aldatıyor gibi bir yargıya varmadım. Ama aynısını benim eşim yapsa yine böyle düşünürüm. Etrafında bir sürü çekici kadın,eve geldiğinde benimle uyumuyor, ilgi göstermiyor otel gibi kullanıp gidiyor.
O bir sürü çekici kadın buna baksa evlenmezdi zaten.siz ne sanıyorsunuz bu erkekleri ya.gece klübü de olsa herkes kendi aleminde hoplayıp zıplayıp evine gidiyor.benim de vardı gece klübü işleten arkadaşım.yalvardıkça yalvarırdı günlerce benimle ilişkiye girebilmek için.koca gece, gece klüplerinde gezip gezip kapıma dayanıyorlardı. hayatı filmlerdeki gibi sanıyorsunuz.keşke o kadar toz pembe olsa.herkes kendi aleminde.çoğu insanın durumu içler acısı.hem erkek hem kadın.

Hangi erkek her dediğini yapan köle gibi eve kapattığı bir kadını çekici bulur ki. Yeni konu açmanıza gerek yoktu bence. Her şey ortada. Adam başka erkeklerin çekici bulmayacağı özelliklere indirgemiş sizi. Kendi bile çekici bulmuyor.
Çalışmayan bir sürü kadın var.

Herkese merhaba ben 8 aydır evliyim eşimle birbirimizi severek evlendik daha doğrusu o daha çok seviyordu asla peşimi bırakmadı kavga edip ayrıldığımız zamanlar bile ağlayarak kapımızda yatardı. 1 yıl tanışma süremizden sonra evlenme kararı aldık ben gezmeyi seven biriyim eğlence vs eşimde bir gece clubunun müdürü evlenmeden önce hep beraber giderdik beni de sürekli götürürdü ama evlendikten sonra götürmemeye başladı sen benim karım oldun diye.Şu anda ben mutsuzum çünkü karı koca gibi değiliz eşim sürekli işle ilgileniyor sürekli elinde telefon bana hiç vakit ayırmıyor sabah gözünü açar açmaz telefon akşama kadar öyle dışarı hayatımız da yok dışarı çıkmayı sevmiyor beni de yollamıyor arkadaşlarımla çıksam burnumdan getiriyor işe de gitmemi istemiyor ayrıyetten beraber yatmıyoruz neymiş yatakta rahat edemiyormuş koltukta yatıyor evlendiğimiz günden belli şu aralar cinsel hayatımız bile yok o derece 15 günde bir felan çünkü önceliği iş bazen yaptığı hareketler çok zoruma gidiyor hiçbir romantiklilik hiçbir şey yok umursamaz nede olsa yapsa da yapmasada ben buradayım. Bazen o kadar üzülüyorum ki milletin eşleriyle birlikte vakit geçirdiklerini görüyorum beraber eğlendiklerini felan acaba benim eksiğim ne diyorum.Evlendiğimiz günden belli 1 kere dışarı çıktık ve biz kışın nikah kıymıştık ailesi burda olamayacağı için düğünü yazın yapmaya karar vermiştik şimdi düğünü bile umursamıyorlar yapmayacaklar.Evlendiğime bin pişmanım ayrılmak istiyorum Ama bazen de vicdan yapıp üzülüyorum acaba bu sebebler ayrılmak için gereksizmi diyorum kızlar siz olsanız ne yaparsınız çok ayrılmak istediğimi söyledim ne yapıp ne edip beni ve ailemi kandırıyor yok çok seviyorum yok böyle yok ben sensiz yaşayamam sevdiğini de düşünmüyorum aslında bilmiyorum ayrılsam bile medeni bir insan gibi ayrılmamam o yüzden evden çekip gitmeyi düşünüyorum ona haber vermeden hak ediyor mu sizce
Ayrılmak için çok fazla nedenin var ..ayrı yatmak başlı başına sebep

Gece klübü işletip, seks hayatı rezalet olanlar ..... fazla çıplak kadın görmekten mi böyle oluyorlar acaba ?.
Bence gecelik ilişkilere alışık oldukları için aynı kadından uzun seneler boyunca haz alamıyorlar. Bir de rutin hayat kimyalarına ters. Sürekli bir aksiyon, kaos olsun derdindeler.

O bir sürü çekici kadın buna baksa evlenmezdi zaten.siz ne sanıyorsunuz bu erkekleri ya.gece klübü de olsa herkes kendi aleminde hoplayıp zıplayıp evine gidiyor.benim de vardı gece klübü işleten arkadaşım.yalvardıkça yalvarırdı günlerce benimle ilişkiye girebilmek için.koca gece, gece klüplerinde gezip gezip kapıma dayanıyorlardı. hayatı filmlerdeki gibi sanıyorsunuz.keşke o kadar toz pembe olsa.herkes kendi aleminde.çoğu insanın durumu içler acısı.hem erkek hem kadın.
ama bakın size ilgi göstetiyormus, birlikte olmak istiyormus...dediğimi anlamadınız sanırım ben gece kulübü işletiyo diye aldatıyodur demedim

Herkese merhaba ben 8 aydır evliyim eşimle birbirimizi severek evlendik daha doğrusu o daha çok seviyordu asla peşimi bırakmadı kavga edip ayrıldığımız zamanlar bile ağlayarak kapımızda yatardı. 1 yıl tanışma süremizden sonra evlenme kararı aldık ben gezmeyi seven biriyim eğlence vs eşimde bir gece clubunun müdürü evlenmeden önce hep beraber giderdik beni de sürekli götürürdü ama evlendikten sonra götürmemeye başladı sen benim karım oldun diye.Şu anda ben mutsuzum çünkü karı koca gibi değiliz eşim sürekli işle ilgileniyor sürekli elinde telefon bana hiç vakit ayırmıyor sabah gözünü açar açmaz telefon akşama kadar öyle dışarı hayatımız da yok dışarı çıkmayı sevmiyor beni de yollamıyor arkadaşlarımla çıksam burnumdan getiriyor işe de gitmemi istemiyor ayrıyetten beraber yatmıyoruz neymiş yatakta rahat edemiyormuş koltukta yatıyor evlendiğimiz günden belli şu aralar cinsel hayatımız bile yok o derece 15 günde bir felan çünkü önceliği iş bazen yaptığı hareketler çok zoruma gidiyor hiçbir romantiklilik hiçbir şey yok umursamaz nede olsa yapsa da yapmasada ben buradayım. Bazen o kadar üzülüyorum ki milletin eşleriyle birlikte vakit geçirdiklerini görüyorum beraber eğlendiklerini felan acaba benim eksiğim ne diyorum.Evlendiğimiz günden belli 1 kere dışarı çıktık ve biz kışın nikah kıymıştık ailesi burda olamayacağı için düğünü yazın yapmaya karar vermiştik şimdi düğünü bile umursamıyorlar yapmayacaklar.Evlendiğime bin pişmanım ayrılmak istiyorum Ama bazen de vicdan yapıp üzülüyorum acaba bu sebebler ayrılmak için gereksizmi diyorum kızlar siz olsanız ne yaparsınız çok ayrılmak istediğimi söyledim ne yapıp ne edip beni ve ailemi kandırıyor yok çok seviyorum yok böyle yok ben sensiz yaşayamam sevdiğini de düşünmüyorum aslında bilmiyorum ayrılsam bile medeni bir insan gibi ayrılmamam o yüzden evden çekip gitmeyi düşünüyorum ona haber vermeden hak ediyor mu sizce
Bazı erkekler elde ettikleri zaman sevgileri bitiyor. Bilmiyorlar kıymet. Onunsun artık yanındasın vs. Bunun çözümünü bnde bulamadım maalesef. Evlilikte şans işi bence. Kıymet bilene ömür vermek önemli. Konuşmalısın defalarca konuşmalısın baktın olmuyo ayrılmak veya ayrılmamak sana kalmış. Bi yolunu bulan olursa bende herşeye açığım.

Bak gerçekten ben abartmıyorum dışarıdaki her kes çok güzel olduğumu söyler her yerde iltifat alırım ve daha önce mankenlik teklifleri modellik teklifleri çok geldi ama adam beni çekici bulmuyor hiç güzelsin bile demedi bana bunca zamana kadar neymiş şımarırmışım
Bu sevgisini gosteremeyen ebeveynin cümlesi gibi olmus.Yahu sana guzel oldgunu hissettirmeyen, sevgisini saygisini gostermeyen ki daha evleneli 8ay olmus, 8yil sonrasini dusunemiyorum. :/Allah yardimcin olsun aç gozlerini objektif degerlendir bu evliligi. Eşinde ve evliliginde yolunda gitmeyen durumlar var ve bu kocanin sozleriyle kanilacak bi durum degil sen saf yada kucuk bi cocuk degilsin kanmayiver her sozune artik, topla kendini objektif gozden gecir yasadiklarini fazla empati yapmadan.

Ayrılmak için geçerli sebepler bunlar. Daha 8 ayda böyleyse sonrasını düşünemiyorum. Ayrı yatma olayı bile başlı başına sebep.

X