Evlenip aynı evde yaşamayı kabul ettim ama ayrı oda olmayacakmış öyle evlilik mi olur?

Saf mısınız dalga mı geçiyorsunuz anlamadım ki..

Şu an o evde 30 üzeri evlenmemiş 4 erkek var. Üstelik doğulular diyorsunuz ki onlar genelde erkenden evlenir, bir düşünün bakalım neden kazık kadar 4 herif hala bekar? Ben söyliyim öyle berbat rezil bir aile ki kimse bunlara kız vermedi. Sizi de uzaktan bi şekilde saf salak buldu kafalamaya çalışıyor en küçükleri.

Birikim yapacak durumu olsa o kadar insanın çalıştığı evde çoktan yapardı.
Doğru. Akraba evliliği yaygın onların geleneğinde eğer dedikleri kadar geleneksellerse, zaten bi tane kuzenle başgöz edilirdi hiç yoktan, kabul eden kızlar varmış ya bu düzeni ama baksana aksi gibi 4 erkek kardeş 30 larına gelmiş hala bekar. Amcasının bile kız vermediği adamlar yani kendi geleneklerine bakılınca, sadece bu korkmama yetti benim. Ama konu sahibi sanırım bi bunu bulabilmiş, demek ki kendi de normal hayatı olan biri değil. O yüzden boşvirrr evlensinler.

“Eş bulunur ama anne bir tane” diyen adamdan hayır mayır gelmez. Çok net söylemiş bak bunu sana. Sen şu an tamam desen dahi zannediyor musun ki mutlu olacaksın ? Sen ilgi beklerken o annesine yönelecek. Her şeyi annesiyle paylaşacak. Bir odanız , bir özeliniz zaten yok. Sen senle iki kelam etsin diye beklerken o dönüp annesiyle dertleşecek. İkinci sınıf insan muamelesi göreceksin evin içinde. Ki yanındaki insanlar da onunla aynı zihniyetteki insanlar. Sen bu yaptığını fedakarlık olarak görüp el üstünde tutulmayı beklerken, kendinden ödün verdiğin için değer kaybedeceksin aslında
Eş bulunur diyen adamların hepsinin de bulamaması. 😂 Demek ki o işler öyle değil.

Maddi olarak tabii ki sevmez kadınlar genelde paraya bakıyor ama karakteri beğenilmeyecek gibi değil o yüzden dedim öyle
Karakter mi? Karakteri olan mahremini Doğu’da dede olunan yaşlarda olan ve kimseye kaktıramadıkları için evde keser sapı gibi dolanan heriflerle aynı yerde oturtmaz.

Siz bebek yaparken 30 yasindaki kayniniza kulak tikaci ve göz bandı mi verecekmiş? Evet sen fedakar değilsin kabuk etmeliydin böyle gerzek bi yaşamı
herkes yanlış anlamış aynı odada kalmayacağız ailesiyle oda bize ait olmayacak ama uyumak için kullanacağız

Maddi olarak tabii ki sevmez kadınlar genelde paraya bakıyor ama karakteri beğenilmeyecek gibi değil o yüzden dedim öyle

Eee evlenesin varsa o zaman bizi ne uğraştırıyorsun bunca saat:KK70:
Bİldiğim kadarıyla doğulu ailelerde erkekler pek iş yapmaz 4 bekar kayın anası babası eşinin çamaşırlarını yıkarken yemeklerini yaparken burada ağlama ama :KK70:

bu durumun maddi imkansızlıkla ilgisi yok.Ayrı oda olmaması demek ya ailecek sapıklar ya da çok değer verdiğin adam seni kadın olarak bile görmüyor ve seninle karı koca hayatı yaşamayı düşünmüyor,eve sadece hizmet etmen amacı güdüyor
uyumak için kullanacağız odayı ailemle uyuyacaksın demiyor ki

Keser sapı mı ahahahhahahahahahhah
İşsiz güçsüz keser sapı gibi gezen faydasız herifler yalan mı? Bir kardeş evlenmek istiyor, herkes bir iki eşya alsa zaten bir eve iki acil eşya koyarlar da başlarını sokarlar. Katakterli vatandaş da çalışsın karısına baksın kirasını ödesin. Bu kadar herifin olduğu evdeki sefalete bak, hepsi bir şekilde iş gücü, bu da ne aklı bir karış havada çıktı; hâlâ para biriktirip çıkarız zaten diyor. Girsin bir işe çalışsın biriktirsin para da karım diyeceği kadına bir göz oda tutsun öyle evlensinler madem. Tutan mı var evlenince ne değişecek?

herkes yanlış anlamış aynı odada kalmayacağız ailesiyle oda bize ait olmayacak ama uyumak için kullanacağız
Canım çok masumsun..sadece sevişmelik bir odan olacak ve sen gerçekten bu adamla(!) Mi evleneceksin!! Çocuğun olduğunda cocugunuza mi göz bandi takacaksiniz o zaman ??

Herkes her şeyi çook iyi anladı da bir sen anlayamadın. Ne diyeyim ki yazık yani. Kendini bile isteye kör kuyulara atacaksın. Millet burada bir 20 sayfa daha yazar ama sen vazgeçmezsin belli. O yüzden en iyisi mi konunu kapattır.

Olur da ileride evlenirsen de evlilik problemlerinle ilgili buraya gelip konu açma. Çünkü ben dahil herkes " biz demiştik" deriz.

Ha olur da evlenince konu açarsan içerikleri şunlar olur muhtemelen; " sabahtan akşama kadar ev işi yapıyorum , çok yoruluyorum" , " 8 kişilik yemek yapmak beni çok yoruyor", "yaptığım işlerin hiçbiri beğenilmiyor", " kaynımın b.klu bıraktığı tuvaleti temizlemekten yoruldum", " her yerde erkek tüyü görmekten iğreniyorum, kusacak gibi oluyorum, hamile miyim?", " eşimle baş başa kalamiyoruz, cinselliğimiz 10 dk sürüyor, bir şey anlamıyorum ", " kaynım popoma bakıyor sürekli ".

Bİldiğim kadarıyla doğulu ailelerde erkekler pek iş yapmaz 4 bekar kayın anası babası eşinin çamaşırlarını yıkarken yemeklerini yaparken burada ağlama ama :KK70:
bende öyle biliyordum tanışana kadar ama hepsi yardım ediyor annelerine yemektede temizliktede evlenince hepsi bana kalacak dediğimde de birlikte yapacağız yine diyor

bende öyle biliyordum tanışana kadar ama hepsi yardım ediyor annelerine yemektede temizliktede evlenince hepsi bana kalacak dediğimde de birlikte yapacağız yine diyor
Ben ikna oldum. Evlenin. Evlenin de görün güzellikleri. Ama bütün üyeleri ikna edip öyle evleneceğim diyorsanız birkaç yıl sürer.

X