Evlenip aynı evde yaşamayı kabul ettim ama ayrı oda olmayacakmış öyle evlilik mi olur?

Ay dayanamadım gerçekten annesi babası ve abilerinin her işini sen yapacaksin yemek bulaşık çamaşır ütü hizmet ve akşam yorgunluktan ölürken bir odan ve yatağın olmayacak hala neyini anlamiyosunuz
güveniyorum ona kandırmaz beni anneside ben kendi işimi yaparım demiş yani çocuklarına kendi bakar bence

güveniyorum ona kandırmaz beni anneside ben kendi işimi yaparım demiş yani çocuklarına kendi bakar bence
Yok inat ettiniz illa evleneceksiniz benim iki oğlum var birisi 17 diğeri 11 yaşında ve ben çalışmadığım halde evde ne iş bitiyor ne yemek artıyor sürekli iş yapiyorum eşim ve çocuklarda yardımcı arada oğlum yemek bile yapar ama bana gün yetmiyor o kadar kalabalık bir evde ne iş biter ne nefes alınır aklınizı kacirmissiniz siz başka açıklaması olamaz bu inadın

Boşuana parmaklarınızı yormayın yazmaktan,kendisi zaten vermiş kararını siz istesenizde o daha deyişmez gözleri kör olmuş hmgidiyor bi kuyuya doğru ya o kuyuda batacak yada kalkacak. Ama anlaşılan evlenip anasınınkini görünce aklı başına gelecek. Yahu 2 tane bebem var yeri geliyo onlara bile zor yetisirken kalkacam 5 erkege kp,kv birde hizmet edecem. O evden anca senin pertin çıkar sonunda,birtanede beben oldunmu iyice ayakta gezen ruh olursun. Ama gît bildigini yap sen ama sonrasınd başını hangi taşa vuracağını çok ararsın.

önceki konularda tuafmiş yani konu gercekse bile bunu kabul etmek icin aptal olmak gerekir

Aynen insan odası ayrı iken bile acaba ses gider mi vs diye düşünüyo banyosu var giyinmesi var ayyy darlandım. Lütfen kişisel alan isteyin çocuklar bile istiyor. Evrim geçirmiş her varlık ister.🤨

Neden hala evlenmek istiyorsun demiş bende baştan sona nedenini anlatmayacağım kısaca söyledim gerçekten dört dörtlük biri o da böyle olsun istemiyor imkansızlıktan hep
kız bulunur anne bulunmaz diyen bi adam, sizi ailesiyle aynı evde yaşamaya zorlayan sizin rahatınızı mahreminizi asla düşünmeyen bi adam dört dörtlük öyle mi? siz kafayı yemişsiniz. ha ayrıca madem imkanı yok o zaman evlenip kimsenin başını yakmasın birikimini yapsın öyle evlensin.

Maddi olarak tabii ki sevmez kadınlar genelde paraya bakıyor ama karakteri beğenilmeyecek gibi değil o yüzden dedim öyle
Ya konu sahibi, herkes sizin gibi vizyonsuz mu, standartsız mi da beğensin Allah aşkınıza.
Mesela ben koca adam işsiz güçsüz, kenarda kuruşunun olmamasını beğenmedim. Bu demek değil ki parada gözüm var. Ama çalışmayan adamla da neden olayım. Aklı olan insan çalışmayan erkekle evlenmez.
İkincisi adam size demiş ki; eş bulunur ama anne bir tane
Buradan anlarsınız zihniyetini, önceliğini.
Ayrıca bir sıkıntınızı dile getiriyorsunuz, istemediğiniz bir şeyi söylüyorsunuz. Sizi anlamak ya da çözüm bulmak falan yok, hemen manipülasyona başlamış.
Aynı evi kabul etmissin, bunu görmemiş nankörlük etmiş paragöz demiş.
Bu adamın karakterini begeniyorsaniz demek ki ona layiksiniz. Evlenin, 31 bağımlısı kayinbiraderlerinizle aynı dolabı kullanın, otuz küsür yasinda kadinsız adamlar görsün donunuzu südyeninizi, milletin fantezi dünyasına malzeme olun . Ne diyelim
İnsanın kendine ettiği kötülüğü kırk köy gelse ona edemezmis.

X