evlenmeden önce .... :

tanzey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
11
0
merhaba arkadaşlar benim sorum, Evlenmeden önce eşlerinizle nekadar çıktınız? yada en uzun ilişkileriniz ne kadar sürdü?

ben hiç çıkmadan , kocamla evlendim.çıkmak falan nasıl olur anlamam.:sm_confused: en uzun ilişkimde 15 yıldır sürüyor işte.:çok üzgünüm:

ben 6 yıldır çıkıyorum.Ama planımızı anlatayım.sneye yaz nişan sonraki yaz ise düğün olacak inşallah.

:içelim: Biz 5 sene arkadaşlık yaptık bu zaman içinde sadece 3 kere çıktık 1sene nişanlı durduktan sonra 13 senedir hala evliyiz. :çok üzgünüm:

Evlenmeden Önce Hiç Kimseyle Çikmadim Görücü Usuluyle Evlendim Ama Şimdi Aklim Olsa Evlenmezdim........
Beyzacik........... Sende Çok Hizli Yaşamişsin Canim Ya...

yaklaşık dört sene çıktık ama çok az görüşebildik benim okulum nedeniyle sonra 4 ay kadar aynı evli paylaştık ( iyikide paylaşmışız) sonrada evlendik 1,5 yıl oldu:))

5 AY KONUŞTUK SONRA O ASKERE GİTTİ
13. AYDA SÖZLENDİK
3 SENE SONUNDA DA GEÇEN YAZ EVLENDİK
16 AYDIR EVLİYİZ
YANİ 5 YIL 4 AYDIR HAYATIMDA CANIM EŞİM

ALLAH BİZİ ve DİĞERLERİNİ İNŞALLAH HİÇ AYIRMAZ.

BEN EŞİMİ ÇOOOOOK SEVİYORUM.

Bence bu çok da kritize edilemiyecek bir konu arkadaşım.Her ilişkinin bir kendine göre bir süreci vardır. Bazen diğer ilişkilerin aşamadığı süreç çok kısa sürelerde de gerçekleşebilir. O nedenle doğrusunu, yanlışını ya da olması gerekeni belirlemek çok zor. O nedenle kişinin kendi kriterlerine göre bir tanıma evresi belirleyip ına göre hareket etmek en uygunu. Tabii aile ve toplumsal baskılardan ne kadar bağımsız kalabiliyorsak...Şansın bol olsun...

biz de 4 ayın sonunda sözlendik 8 ayda nişanlandık ve 2007 yaza düğünümüz var hayırlısıylaaa ben deeeeeee aşkitomu çokkk ama çokkk seviyorummm:1yes2:

biz 1 yılın sonunda nişanlandık 6 ay sonrada evlendik ...2 yıla yaklastı evliligimiz

8 ay çıktık 2 ay nişanlı kaldık 4 senedirde evliyiz iki çocuğumuz var .
Sonuncusuda bendendi

slm bende 3 buçuk yıl çıktıktan sonra 5 aydır evliyim iykide evlenmişim 4 aylıkta hamileyimmm

Benim sahsi fikrim en azindan 1,5 yil birlikte (nisanli) olmak evlenmeden.
1 yil bile az yani.. minimum 1,5 yil..

eşimle nişanlanınca çıkmaya başladık 2 yıl sürdü. 14 yıllık evliyiz.erkekleri evlenmeden tanıyamazsınki

X