Evlenmek istemeyen sevgili

bi kere arkadaşım 4 sene aynı evde kalıp
cinsel ilişkiye girmediğini söylemesi yüzyılın palavrası
öyle bi dünya yok yani

ayrıca da
oğlan zaten kızla karı koca hayatı yaşamış istediği gibi
ailesi de istemiyomuş zaten
niye evlensin ki ben erkek olsam ben de evlenmem
okul bitince de sallar başımdan atarım.
ailesinin de evli bile olmadan birlikte yaşamayı kabul eden
bi kızı istememesi ve saygı duymaması çok doğal
biz türkiyede yaşıyoruz avrupada değil

Ne diyim iyi ki erkek değilmişsiniz o zaman

Çok güzel bir yorum yazmışsınız elimde olsa bir daha beğenirdim
Yeşekkür ederiz

Ne diyim iyi ki erkek değilmişsiniz o zaman

bunlar hayatın ve ülkenin gerçekleri ama.
çevremiz de. medyada hatta dizilerimizde bile böyle.
kadın kendini kullandırırsa erkek hiç hayır demez..
kadınar akıllı olmalı, ne kadar değerli olduklarının farkına varmalılar...
4 yıl elin oğluna ne diye hizmetçilik etmiş, aklı yok mu bu melek arkadaşın..
ayrıca 4 yıl cinseellik olmadıysa o erkeğin erkekliğinden şüphe duymam o zaten erkek değildir
ya da bu melek arkadaş yüzüne kese kağıdı geçirilecek cinsten

Bu kırmızıyla işaretlediğim yerlerde çok haklısınız

Üzgünüm ama 4 yıl bi erkekler aynı evde yaşayıp birşey yaşamamış olmasına kimse inanmaz ha çocuğun tercihleri başkaysa o ayrı tabi neyse orası bizi ilgilendirmez. ama meleke söyle çocuk onu umursamıyor evlenmicekte böyle hayaller kurmasın boşa zorla evliliğe ikna etmekte çok çirkin biŕşey

Erkeğin ailesi oğulları ile birlikte yaşamış kızı kabul etmiyor da, bir kızla birlikte yaşamış oğulu nasıl kabul ediyorlar? Zina herkese zina. Kadın erkek ayrımı yok. Ama tabi din kimin umrunda önemli olan gelenek görenekler. Gelenek göreneklerimiz erkeğe istediği haltı yemesi konusunda bir şey demiyor ya o yeter.

Melek sevgilisinden ayrılmalı .

Ayrılmalı çünkü ;

Erkeğin kendisini değil ailesini ikna edememe problemi var , o sebeple Melek ve talepleri erteleniyor

Eeee ailesini evleneceği kız konusunda ikna edemeyen adamdan uzak durulmalı .

İkincisi Melek erkek arkadaşından ayrılmalı çünkü ,

Erkek Meleği yeteri kadar sevmiyor , buradaki ''yeterlilik ölçüsü'' insan sevdiğini üzmez veciz sözü ile bağdaştırılabilir

Ve üçüncüsü Melek bu adamdan ayrılmalı çünkü ;

Erkek muhtemelen gay Melekte magazin basınına karşı yanında taşıdığı göstermelik kadın figürü (bu tamamen 4 yıl+aynı ev+ateş barut = no cinsellik denkleminden benim hayal ürünüm )

Bu mesajını görmemişim .

O zaman işler değişti .

Melek bu çocuktan tez vakitte ayrılmalı çünkü ;

Melek o evde gönüllü yardımcı gibi olmuş . Erkek öğrenci evinde bir kız eli , vaaay kaçırılmayacak fırsat .Okul bitince bu ilişki zaten bitecek , erken kapan kazanır , Melek asla geri dönmesin

Bir erkek zorla evlilige ikna edilirse ve en nihayetinde evlilik gerceklesirse,
o evlilik yurumez.
Erkek evlenmeyi kendi istemeli.
Zaten evlenecegi insani bulunca hic evlilik uzerine dusunmez bile.
Ama diger turlusunde burda da cok okuduk aldatma bosanmayla sonuclaniyor.

O cocuk arkadasini sevmiyor.
Bos yere vakit harcamasin...

👏👏👏👏 bravo!!!!

melek ayrılsn hemen o cocukdan bıdahada hıııııııc gorusmesn..

bence o cocuk melekle aynı evı paylastıgına gore onu kullanıyor. hemen arkasına bakmadan kacsn.. zamanını onla harcamasn yazık gunah

cocugun erkek arkadası pek yok mu? melekle aynı evde kalyor...cınsı munasebet yok.. evlenmeye adım atmayı dusunmuyor... ve terkedilmekte istemıyor..yanı yalnız kalamk ıstemıyor....

Melek bu adamdan ahyır gelemz..bugun ayrılmazsan yarın okulu bitip ailesinin yanına donunce o senden ayrılmayı cok ıyı bilir...zamanında merhamet ettıklerımız sırası gelınce nasıl acımıyo karsısındakıne tecrube eder eger ayrılmazsa melek

Dimi bencede, o çocukta diyor ki zaten sen beni beklemezsin senin okulun önce bitince falan....

Bence ayrılsın,numara falan değiştirsin iletişimi komple koparsın

Çocuk evlenirse kullanılmamış, evlenmezse kullanılmış mi oluyor bu Melek. ?
bu kız böyle düşünüyorsa zaten yanlış giden şeyler var, böyle düşünüyorsa aynı evde yasamayacakti
hem de 4 sene. Çocuk diyomus Meleke, "sen okul bitince ayrilirsin" filan.
bu iki insan ne tür bi duygu mantık içinde anlamadim?
Ayrica Melek terkedilecek cok yüksek ihtimal, çocuk da diyecek" ben sana en başından söyledim evlilik istemediğimi dusunmedigimi" vs.

Ayrıca mükemmel 4 senede sıfır cinsellik cidden büyük başarı. böyle nefse hakimiyet görülmedi

Son düzenleme:
Evde gönüllü cariye varken ne ne çocuk evlenmeyi düşünür ne ailesi adam yerine koyup o kızı alır. Arkadaşın Melek aklını başına devşirsin burası ne Abd ne Avrupa öle kimse geniş mezhepli degil. Eleştiri olarak yazmıyorum sadece gerçekler bunlar.

Belki cogu kisi aksi yonde dusunuyor ama bence cocuk hakli.Arkadasin cok kapana kistirmis cok sıkmış cocugu.Simdi soz yapilsa daha okuyorlar cocuk hayatinin en guzel yillarini nisanla,sozle,dugun hazirliklariyla mi gecirecek?Anladigim kadariyla daha gencler ne ki bu hemen evlenme sevdasi?Belki cocugun okulun bitirdikten sonra yurt disi veya yuksek lisans planlari var,ya da calisip para biriktirmek istiyor.Hic bi dayanagi yokken evlilige herhangi bir adim atip ailesine yuk olmak istemiyor nerden biliyorsunuz?Bence arkadasin cocugu cok sikistirmis cok ustune gitmis.Cocugu tamamen hakli buldum.

Arkadasim sizin yasadiginiz cevrede bunun kabul edilmemesi o gozle bakilmasi herkesin o gozle baktigi anlamina gelmez.Kiz istedigi gibi sevgilisiyle yasar sevgilisinin o kiza ne gozle baktigi konusunda boyle sacma sapan asagilayici yorumlar yapamazsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…