Evli arkdaslar bakabilirler mi acaba.. Bir derdim var buyuk...

Cinsellik bolumune yazamiyorum ve bu benim icin cok buyuk bi dert buraya yazayim dedim... esim erken bosaliyor :KK43: ve bizde on sevisme olayi yok :KK43: ben ilk baslarda cok tecrubesiz oldugum icin anlayamamistim hatta kendimi vajinismus bile zannettim... esim bi kadina yaklasmayi bilmiyor yani onunla cinsel anlamda cok problemlerim var.. cok sert hareketlerle dokunuyor ve canim acidigi icin konsatrasyonum bozuluyor.. on sevismede yok ve erken bosalma problemi var..

Esim agiz bskimina ozen gostermez oldu ve sarimsak sogan yiyip sigara iciyor kac kez uyarmama ragmen dinlemiyo ve bende opusmekten sogudum ve bitti sevisme olayi... 1 bucuk yillik evliyim ve 4 aylik bebegim var ve kaza ile hamile kaldim erken bosalma yuzunden ve esim korunmuyo bende korunmak istemiyorum. Korunmadigi icin ice girip cikmasi bir oluyor ve ben birsey anlamiyorum. Prezervatif al dedim kac kere hem belki geciktirir diye ama alcam diyo almiyo :KK43: acikcasi evlendigimden beri dogru duzgun bisey anlamadim cinsellikten o duyguyu tam olarak hissedemedim. Kendisiyle kac kez konustum tedavi ol dedim ama kusuyor hemen alinganlik yapiyor. Biraz bencil olmasa benimde o duyguyu yasamam icin tedavi olurdu zaten ben iyice sogudum onunla bisey yapmak istemiyorum cunku her defasinda kendimi kullanilmis gibi hissediyorum ve bazi hatta cogu zamanlar zorla birlikte olmak istiyor bende kirmamaya calisiyorum elimden geldigi kadar ama artik sikilmaya basladim bu durumdan... oturup konusmayla bu konuyu halledemiyoruz.. ne yapmaliyim sizce
Sen al prezervatifi geciktirici olanlar baya uzun suruyor

X