Evli arkdaslar bakabilirler mi acaba.. Bir derdim var buyuk...

Sebep?
Benim de bebeğim var ve bu haftanın her günü, gündüzden geceye kadar dışardaydım.
Normalde de en az 2 gün gündüz, 3 gün de akşamları evde olmam.
Hem de hiç durmayan, sürekli ağlayan, yemeyen, uyumayan beni 10 dk oturtmayan bir bebek bendeki.
İnsanın hayatını sıfırlamasına sebep değil ki bebek?
Hala bebek arabasi alamadik saglikocagina anakucagi ile gidiyorum. Borcumuz vardi bu ay rahatliyiruz martta alcaz

Cinsellik bolumune yazamiyorum ve bu benim icin cok buyuk bi dert buraya yazayim dedim... esim erken bosaliyor :KK43: ve bizde on sevisme olayi yok :KK43: ben ilk baslarda cok tecrubesiz oldugum icin anlayamamistim hatta kendimi vajinismus bile zannettim... esim bi kadina yaklasmayi bilmiyor yani onunla cinsel anlamda cok problemlerim var.. cok sert hareketlerle dokunuyor ve canim acidigi icin konsatrasyonum bozuluyor.. on sevismede yok ve erken bosalma problemi var..

Esim agiz bskimina ozen gostermez oldu ve sarimsak sogan yiyip sigara iciyor kac kez uyarmama ragmen dinlemiyo ve bende opusmekten sogudum ve bitti sevisme olayi... 1 bucuk yillik evliyim ve 4 aylik bebegim var ve kaza ile hamile kaldim erken bosalma yuzunden ve esim korunmuyo bende korunmak istemiyorum. Korunmadigi icin ice girip cikmasi bir oluyor ve ben birsey anlamiyorum. Prezervatif al dedim kac kere hem belki geciktirir diye ama alcam diyo almiyo :KK43: acikcasi evlendigimden beri dogru duzgun bisey anlamadim cinsellikten o duyguyu tam olarak hissedemedim. Kendisiyle kac kez konustum tedavi ol dedim ama kusuyor hemen alinganlik yapiyor. Biraz bencil olmasa benimde o duyguyu yasamam icin tedavi olurdu zaten ben iyice sogudum onunla bisey yapmak istemiyorum cunku her defasinda kendimi kullanilmis gibi hissediyorum ve bazi hatta cogu zamanlar zorla birlikte olmak istiyor bende kirmamaya calisiyorum elimden geldigi kadar ama artik sikilmaya basladim bu durumdan... oturup konusmayla bu konuyu halledemiyoruz.. ne yapmaliyim sizce
Eşin korunmuyorsa sen korun böyle sorunlu cinselliğe bir tane çocuk yapmışsınız bari ikinciyi yapmayın. Doktora gitmekten başka çareniz yok. Bir de ilişki sıklığınız ne kadar? Çok ara verilerek yapıldığında bu erken boşalma olayına rastlanır genelde. Düzenli seks yaparak süreyi uzatmayı deneyebilirsiniz.
Ancak soğan sarımsak olayı ayrı bi boyut kusura bakmayın ayılık diyeceğim.

Ben bebekten cikamiyorum

4 aylık bebek yüzünden mi evden çıkamıyorsun?
hem de bir eczaneye kadar...
o yüzden de kara kara "nasıl doğum kontrolü yapacağım" diye düşünüyorsun

önce zorla diyorsun, sonra şakayla ikna etmeye çalışıyor diyorsun

yaw bu konuda boşluklar var sanki yaw

Mune Mune gerçek mi?

aglamk istiyorum..sadece oturup aglamak. bu konuda bunu mu yazdin diyebilirsiniz ama doldum ...ne zor sey kadin olmak. kiz diyince doktor bundan dolayi agladim iste. gunlerce agladim. erkek istedigim icin degil tam tersi hep kiz istemistim ama duyunca icime huzun coktu.yasayacaklarini dusununce korktum. neden umursanmiyoruz. burda tanimadigimiz insanlardan medet ummak zorunda kaliyoruz. kadin olmak.anne olmak.es olmaz birinin kizi olmak... hepsi ne kadar zor. erkegin ise 2 tane gorevi var. iyi bir insan olmak ve calismak.... neden bu kadar benciller. neden bu kadar vurdumduymaz. umursamaz... konu sahibi size de diyecek bisey bulamadim. ne diyim. cok zor . dis fircalamak bir parfum sikmak bu kadar mi zor. hadi erken bosalmayi gectim bunu yap be adam. offf valla boguluyorum. bogazima el yapisiyo sanki. :KK43:

Hala bebek arabasi alamadik saglikocagina anakucagi ile gidiyorum. Borcumuz vardi bu ay rahatliyiruz martta alcaz
Yapmayın Allah aşkına.
Eşinizin ya da sizin gönlünü olmamış.
100 150 tl ye de bebek arabası var, emniyet kemerini taktıktan sonra çok bir şey farketmiyor çoğu arabada.
Hamilelik süreci ve bebeğiniz bu aya gelene kadar, 100 tl gibi cuzi bir miktaı ayırabilirdiniz bence kenara.
Anakucağı aldığınıza göre, bunu hayli hayli alabilirdiniz.
Eşinizin, sizin çıkmamanız adına yaptığı gizli bir iş olabilir mi bu durum?

aglamk istiyorum..sadece oturup aglamak. bu konuda bunu mu yazdin diyebilirsiniz ama doldum ...ne zor sey kadin olmak. kiz diyince doktor bundan dolayi agladim iste. gunlerce agladim. erkek istedigim icin degil tam tersi hep kiz istemistim ama duyunca icime huzun coktu.yasayacaklarini dusununce korktum. neden umursanmiyoruz. burda tanimadigimiz insanlardan medet ummak zorunda kaliyoruz. kadin olmak.anne olmak.es olmaz birinin kizi olmak... hepsi ne kadar zor. erkegin ise 2 tane gorevi var. iyi bir insan olmak ve calismak.... neden bu kadar benciller. neden bu kadar vurdumduymaz. umursamaz... konu sahibi size de diyecek bisey bulamadim. ne diyim. cok zor . dis fircalamak bir parfum sikmak bu kadar mi zor. hadi erken bosalmayi gectim bunu yap be adam. offf valla boguluyorum. bogazima el yapisiyo sanki. :KK43:
Ahhhh .... icim cok dolu ayni

valla çok özür dilerim ama
bu erkeklerden çok
kadınların suçu
"erkek, erkek, erkek" diyeeee diyeee böyle yapıyorlar işte adamları
eşler de, anneler de
maalesef böyle

filmdelisi filmdelisi ayrica esim cok kisitlayici biri bi kere ben.alayim dedim.bi ton.laf etti. Herseyime karisan biri onunla zaten baska problemlerimde var
Ben de tam aynı şeyi düşünerek bir yorumda bulumuştum.
Yapmayın bunu kendinize.
Eşinizin sizi mutlu ettiği yönleri nedir mesela?
Çok mu ilgilidir, sevecendir de, bunca şeye rağmen tamam deyip susup oturuyorsunuz?
Çünkü bir sebebi olmalı insanın, tahammül edebilmesi için.
Cinsellik zevk yok, hatta tecavüz var, özgürlüğünüzü kısıtlıyor, bebek arabası almanıza müsade etmediğine göre, ekonomik şiddet de uyguluyor.

Yapmayın Allah aşkına.
Eşinizin ya da sizin gönlünü olmamış.
100 150 tl ye de bebek arabası var, emniyet kemerini taktıktan sonra çok bir şey farketmiyor çoğu arabada.
Hamilelik süreci ve bebeğiniz bu aya gelene kadar, 100 tl gibi cuzi bir miktaı ayırabilirdiniz bence kenara.
Anakucağı aldığınıza göre, bunu hayli hayli alabilirdiniz.
Eşinizin, sizin çıkmamanız adına yaptığı gizli bir iş olabilir mi bu durum?
Ana kucagi ucuz olanlardan 30 tl lik. Tam bebegim 1 aylikken ev kredisine girdik ve almisken 500 civari olanlardan alalim dedik memlekete giderken bagaja giren katlanan modeller den almak icin..

Yapmayın bunu kendinize.
Çok mu ilgilidir, sevecendir de, bunca şeye rağmen tamam deyip susup oturuyorsunuz?
Cinsellik zevk yok, hatta tecavüz var, özgürlüğünüzü kısıtlıyor, bebek arabası almanıza müsade etmediğine göre, ekonomik şiddet de uyguluyor.
yok bence onu prezervaif için dedi izin vermiyor diye

Ahhhh .... icim cok dolu ayni
İçiniz dolup dolup duruyor mu birşey yapmadan? Kendinize gelin ya. Madem başından sorunluydu her zaman aklınızda kurtuluş planını hazır etmeliydiniz. Nasıl boşverip bebeğe de kazayla diyebiliyorsunuz? Şimdi bebeğim için katlanıyorum diyeceksiniz peki bebeği neden yaptınız? O şartlarda hamile kalmaktan ölümüne korkardım sizin yerinizde olsam.

Yapmayın bunu kendinize.
Ailemden kaynaklaniyor ve calismiyorum meslegim yok atanamadim buyuk bosluktayon

Spiral taktırmak sağlık ocağında yapılabilenen bir sey. Bebeğinizi aşı yaptırmaya götürdüğünuz zaman taktirin. Yada iğne yaptırın 3 aylık 6 aylık.
Eşiniz sizi umursamıyor açıkçası. Daha önce yani sizden önce birlikteliği olmadı ise size nasıl davranacağını bilemez. Öğrendiği şey tuhaf filmlerden ibaret olur zaten. Bence ciddi ciddi uzak durun tedavi olana kadar ne yaparsa yapsın asla birlikte olmayın.

Valla sizin tanıdığınız erkekleri bilemem ama, benim hayatımdakiler öyle değil.
Tabi ki annelerin evinde öyle değildiler, hayat onları evirdi çevirdi kıvama getirdi.
Babam emekli olduktan sonra, kendi yemeği yapar, odasını temizler, bulaşık yıkar hale geldi ki asker adam!
Eşim, babasının evinde adeta bir 'paşa'.
O oturur, annesi ayakta kalır, öyle söyleyeyim.
Ama bizim evimizde, misafire de hizmet eder, bana da yardım eder, bebeğe gece o bakar, o yıkar, altını değiştirir vs.
Ha oğlumun da tonlarca görevi olacak iyi insan olmak dışında, yararlı insan olmayı da öğrenecek.
Kısaca, hamuru nasıl yoğurursanız öyle şekil alıyor.
Siz kızınıza daima alttan alan olmayı, erkek cinsiyetinin üstünlüğünü, ev işinin kadına ait olduğunu, kadının adeta bir hizmetkar niteliğinde çalışması gerektiğini çoğu zaman susmasını bizzat kendiniz yaparak öğretirseniz, evet üzülün şimdiden diyebilirim.

X