Evli bir adamın bir kadına güzelsin demesi

Bugün bir arkadaşım anlattı ofislerinde çalışan bir adam arkadaş gibi takıldığı kıza senin yüzün güzel doğal güzelliğin var demiş evli bir adam bunu söyleyebilir mi başka bir kadına
Neden söyleyemesin? Bu illâki asıldığı anlamına gelmiyor ki. Ben de birini güzel veya yakışıklı bulduğumu belirtirim, evli bir kadınım neticede?

Bugün bir arkadaşım anlattı ofislerinde çalışan bir adam arkadaş gibi takıldığı kıza senin yüzün güzel doğal güzelliğin var demiş evli bir adam bunu söyleyebilir mi başka bir kadına
Nasil söylendiği önemli bence. Bir muhabbetin ortasında söylenen bir söz muhtemelen. Yoksa durduk yere iltifat mi ediyor? Aralarındaki samimiyet vs. Bütününe bakmak lazım

Aşko biz ne bilelim o an orada mıydık ilişkileri nasıl yumurta mı civcivden civciv mi yumurtadan? Şimdi benim de salak saçma zevzek sohbet yapıp kehkeh güldüğüm erkek arkadaşlarım var ama arkadaştan öteye geçemezler. Bana aslında senin yüzün güzel deseler yanlış anlamam. Ama bunların ilişkisi merhaba merhaba türündeyse adamın böyle söylemesi irdelenir tabi.

Diyebilir ama o an ki mimikler vs olayı anormal boyuta taşıyabilirde
Fısfıs ismail gibi derse bir sıkıntı olur mu?

IMG_5045.jpeg

Bu kişinin niyeti arkadaşı ile olan ilişkisini bilemediğim için bir şey diyemem.
Benim eşim aşırı kıskançtır ve bana aşırı güvenir...
Ben her zaman arkadaş, eş dost kim isterse olsun bir erkek yada kadın için çok güzel yakışıklı derim..
Hiçte çekinmem.
Ama eşim kesinlikle söylemez..
🤣

Banada bunu soyleyenlerin çoğunluğu hep evli erkekler😄 ama tabi bunların hepsi beni düşürmek için değildir aralarında çok saygı duyduklarım var, velhasıl bunun cevabını anca soyleyen bilebilir ne amaçla söyledi..

X