Evli erkeklerde cinsel soğukluk

Anladım biraz kendinize değişiklikler yapsanız böyle daha çekici olmak için falan biraz giyim tarzınızı değiştirin ama bak nasıl olmuşum diye de sormayın belki bir değişiklik olur
Canım benim iyi niyetine teşekkür ederim. Gayet bakımlıyımdır, ondan 10 yaş gencim ve kendimle barışığım. Hiç bir değişikliğim dikkatini çekmiyor malesef. O benden cinsellik anlamında gitmiş artık. Değişik bir cikmazdayim anlayacağın. Seviyoruz birbirimizi okadar. (Bu arada yaşlarımiz 45 ve 55)

Canım benim iyi niyetine teşekkür ederim. Gayet bakımlıyımdır, ondan 10 yaş gencim ve kendimle barışığım. Hiç bir değişikliğim dikkatini çekmiyor malesef. O benden cinsellik anlamında gitmiş artık. Değişik bir cikmazdayim anlayacağın. Seviyoruz birbirimizi okadar. (Bu arada yaşlarımiz 45 ve 55)
İnsan dönem dönem cinsellikte isteksiz olabiliyor belki öyle bir dönemdir geçmesini temenni ediyorum 🙏

6 yıllık evliyim evlendikten 2 yıl sonra eşimde bana karşı cinsel soğukluk başladı. Ürolojik hiç bir sıkıntımız yok ve çok çok iyi anlaşıyoruz hiç bir kavgamız yok . Tek sıkıntımız cinsel soğukluk boşanma noktasına geldik. Psikoloğa gittik ama çare bulamadık. Bu sorunu yaşayıp daha sonra düzelenler var mı ?
yok malesef düzelme olmaz yol yakınken ayrılın,neden oyle söylüyorum anlatayım,benimde evliligimde aynı sorun var ve asla düzelmiyor çünki sebebini bilmiyoruz,ya aldatılıyoruz yada eşcinseller başka açıklaması olamaz,iktidarsızlık yada başka bişey olsaydı kendileride düzetmeye çalışırlardı bu durumu,ama çaba yok ondan sonra millete bu durumu anlatıp care aramaya başliyoruz,ben kolay kolay ayrılın demem kimseye ama tecrübeyle sabit o yüzden yillar sonra hiçbisey değişmediği için kaybettiğiniz yillarınıza ahlanıp vahlanırsınız ve ayrıl diyenleri keşke dinleseydim dersiniz,benimki ile ayrılamıyorum çünki karşımda muhattap bulamıyorum neden biliyomusunuz işine geliyor çünki bidaha böyle bi salak bulamam beni idare edecek diyor,aynı duruma düşmeyin derim...

yok malesef düzelme olmaz yol yakınken ayrılın,neden oyle söylüyorum anlatayım,benimde evliligimde aynı sorun var ve asla düzelmiyor çünki sebebini bilmiyoruz,ya aldatılıyoruz yada eşcinseller başka açıklaması olamaz,iktidarsızlık yada başka bişey olsaydı kendileride düzetmeye çalışırlardı bu durumu,ama çaba yok ondan sonra millete bu durumu anlatıp care aramaya başliyoruz,ben kolay kolay ayrılın demem kimseye ama tecrübeyle sabit o yüzden yillar sonra hiçbisey değişmediği için kaybettiğiniz yillarınıza ahlanıp vahlanırsınız ve ayrıl diyenleri keşke dinleseydim dersiniz,benimki ile ayrılamıyorum çünki karşımda muhattap bulamıyorum neden biliyomusunuz işine geliyor çünki bidaha böyle bi salak bulamam beni idare edecek diyor,aynı duruma düşmeyin derim...
Muhatap bulamıyorum derken?

Muhatap bulamıyorum derken?
kendisi ayrılığa yanaşmıyor,konuşup anlaşalım çocuk ne olacak,eşyalar fln nasıl olacak diye orada yok kendisi,asla bu konuda konuşmuyor,problemlerimizi zaten hiç konuşmadı,boşanma davası açtım eve gelmeye devam etti,duruşma günü gelmediği için ertelendi,bu evden git diyorum burası benim evim diyo,peki ben çocukla nereye gideyim...yani adam tuhaf bir adam,biz gidecez engel oluyor çocuğa duygu sömürüsü yapıyor,yani diyeceğim birşeyler düzelecek olsa en başından sarpa sarmaz zaten düzgün olurdu...

Arkadaşlar yazmışım zaten. Ancak denettirmeyin. Her zaman gül gibi olmuyor. Etkisi geçince bıkmışlık oluyormuş bir süre

X