Evli eski sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar selam bana lütfen akıl verin çok büyük sıkıntılarım var hemen anlatmak istiyorum.
Benim 4 senelik ilişkim vardı 5 ay önce ayrıldık ben kendi yolumdaydım ama o beni hep arardı senden vaz geçmiyorum sadece arkadaş kalalım derdi ben yüz vermiyordum çünkü gerçekten hayatımı emanet edeceğim birisi değildi güven sorunlarimdan dolayı ve ailesi yüzünden ayrılmıştık ama ilk askimdi ve her şeyin ilkini onunla yaşadığım için içimizde kalmıştık birbirimizin
olay şu ki EVLENMİŞ hemde üç ay içinde ve ben bunu aradığımda öğrendim ilk inanmadım sonra tekrar aradım karısıyla konuştuk benim kocam o senin yüzünden kaç aydır neler çekiyorum falan dedi kiz her şeyi bilerek evlenmiş sevilmedigini de biliyor. Sonra ben hayırlı olsun dedim kapattım ama içim alev alev yanıyordu kaldıramadım sabah eski sevgilim aradı uzun uzun konuştu babam zorla evlendirdi sevmiyorum seni seviyorum hâlâ dedi yaşayan bı ölü gibiyim diyor sanki kafasına silah dayadılar geri zekalının. Gel konuşalım dedim tabi ağlıyorum bunları duyarken iki gün sonra geldi akşamında ağladı zırladi napicam falan dedi bende sevmeye çalış artık evlenmişsin dedim ama içim acıyordu çünkü hala ona aşıktım. Sonra sarıldık biraz öptü beni bende karşılık verdim midem bulandı ama dayanamadım. Resmen bir haftalık karısını aldattı öpücük aldatma sayılmaz diyor bide şerefsiz.
Ben napicam kızlar kendi yoluma mı gideyim yoksa arayayım mi napıyım unutamıyorum karısına da sinir oldum ama onun yeri de de olmak istemem. Akıl verin lütfen 😭🥴🙏
Sen zaten ağlayıp zırlamasına kanmışsın ki öpüşmüşsün (bu arada öpüşmek tek taraflı değil şerefsiz diyorsun ama sen de öpüşmüşsün) madem ikna etti seni o zaman burda bizim ne dememizi bekliyorsun

Karaktersiz olduğun söylenmiş zaten. Evet karaktersizsin. Eski sevgilin daha beter. Aslında tencere kapak çok uygunmuşsunuz birbirinize. Olan o evlenen kadına olmuş. İnşallah boşanır bu heriften de ikiniz birbirinize ömür boyu yapışırsınız.
👏👏👏 bir de kızı kötü göstermeye çalışıyor neymiş onu sevmediğini bilerek evlenmiş , e sen de evli olduğunu bilerek öpüşmüşsün

Kesinliklee.. Haklı olmadığının olamayacağının farkında değil. Hırs ve hazımsızlık böyle şey işte insanı yer bitirir. :)
Bu şeye döndü benim bi yakınım eşiyle ayrılmadan başka kişiyle dost hayatı yaşıyor bugün durum atmış hanımefendi eee benim hakkımda kim ne düşünüyorsa Allah iki katını ona versin diye yüzsüzlük edepsizlik böyle birşey galiba haksızken haklı olduklarını düşünüyorlar🤔

A AyPerisiniKaybetti

Üye​

Kayıtlı Üye
Kızlar 2 ay önce 3.5 yıllık sözlümden ayrılmıştım. Öyle ya da böyle ayrıldık benimde onunda hatası olmuştu ve onu alkol alırken yakaladım ve tamamen bitirmiştim. Ondan sonra beni aradı birkaç kez bakmadım. Sonra yaşadığım şehre geldi fakat ben görüşmek istemedim gitmedim yanina. Bir ay geçti beni aradı tekrardan baktım bu sefer konuşmak istediğini söyledi bende kabul ettim. Bilmiyorum kızlar ondan sonra ben hata yaptım ve iki haftada tanıştığım adamla seviştim. Kendimden midem bulanıyor. Teklifini kabul ettim ve buluştuk. Dayanamayıp seviştik. Fakat o bende gariplik sezdi. Sordu anlattım başka birisiyle seviştim dedim. Bana şiddet uyguladı ve söz verdim birdaha olmayacak diye. Onun bı ilişkisi oldu mu emin değilim bilmek de istemiyorum ben nasıl duzelicem kızlar lütfen yardım edin.

Elaleme ettiği beddua yaşam tarzı olmuş 🤣. Birde yüzsüzce paylaşım yapmıyorlarmı pess. Yuva yıkan kadınsın işte toplum nezninde sus bari. 😄

A AyPerisiniKaybetti

Üye​

Kayıtlı Üye
Kızlar 2 ay önce 3.5 yıllık sözlümden ayrılmıştım. Öyle ya da böyle ayrıldık benimde onunda hatası olmuştu ve onu alkol alırken yakaladım ve tamamen bitirmiştim. Ondan sonra beni aradı birkaç kez bakmadım. Sonra yaşadığım şehre geldi fakat ben görüşmek istemedim gitmedim yanina. Bir ay geçti beni aradı tekrardan baktım bu sefer konuşmak istediğini söyledi bende kabul ettim. Bilmiyorum kızlar ondan sonra ben hata yaptım ve iki haftada tanıştığım adamla seviştim. Kendimden midem bulanıyor. Teklifini kabul ettim ve buluştuk. Dayanamayıp seviştik. Fakat o bende gariplik sezdi. Sordu anlattım başka birisiyle seviştim dedim. Bana şiddet uyguladı ve söz verdim birdaha olmayacak diye. Onun bı ilişkisi oldu mu emin değilim bilmek de istemiyorum ben nasıl duzelicem kızlar lütfen yardım edin.

🤣 Araya yastık koydum der şimdi 🤣 birlikte olmamış yürüyen çelişki>

Bu şeye döndü benim bi yakınım eşiyle ayrılmadan başka kişiyle dost hayatı yaşıyor bugün durum atmış hanımefendi eee benim hakkımda kim ne düşünüyorsa Allah iki katını ona versin diye yüzsüzlük edepsizlik böyle birşey galiba haksızken haklı olduklarını düşünüyorlar🤔

Adam bunun ne olduğunu bildiği icin nikahina almıyor ama takılmak istiyor işte gecelik baksın kendine daha seviyo agliyo diye burda show yapiyo kiskancazzz bizzz beybisi 🤣 fakese çok çekirdeklik konu ya. ❤️‍🔥🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X