Evli eski sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyse sizin gibilere laf yetişmez ben sadece akıl istedim ama bir tane akıl veren olmadı ancak linç ben ayrıl desem ayrılır ama ben istemiyorum çünkü mutlu olmam yuva yıkıp diyorum siz hala beni lencliyorsunuz ayıp yaptığınız
Bunun diğer versiyonu da çok meşhur biliyor musunuz siz?
Ben boşan desem boşanır ama küçük çocuğu var ona kıyamıyor, çocuk büyüyene kadar mecbur katlanacak evdekine zaten ayrı yatıyorlar adam beni seviyor 😅

Hanımlar selam bana lütfen akıl verin çok büyük sıkıntılarım var hemen anlatmak istiyorum.
Benim 4 senelik ilişkim vardı 5 ay önce ayrıldık ben kendi yolumdaydım ama o beni hep arardı senden vaz geçmiyorum sadece arkadaş kalalım derdi ben yüz vermiyordum çünkü gerçekten hayatımı emanet edeceğim birisi değildi güven sorunlarimdan dolayı ve ailesi yüzünden ayrılmıştık ama ilk askimdi ve her şeyin ilkini onunla yaşadığım için içimizde kalmıştık birbirimizin
olay şu ki EVLENMİŞ hemde üç ay içinde ve ben bunu aradığımda öğrendim ilk inanmadım sonra tekrar aradım karısıyla konuştuk benim kocam o senin yüzünden kaç aydır neler çekiyorum falan dedi kiz her şeyi bilerek evlenmiş sevilmedigini de biliyor. Sonra ben hayırlı olsun dedim kapattım ama içim alev alev yanıyordu kaldıramadım sabah eski sevgilim aradı uzun uzun konuştu babam zorla evlendirdi sevmiyorum seni seviyorum hâlâ dedi yaşayan bı ölü gibiyim diyor sanki kafasına silah dayadılar geri zekalının. Gel konuşalım dedim tabi ağlıyorum bunları duyarken iki gün sonra geldi akşamında ağladı zırladi napicam falan dedi bende sevmeye çalış artık evlenmişsin dedim ama içim acıyordu çünkü hala ona aşıktım. Sonra sarıldık biraz öptü beni bende karşılık verdim midem bulandı ama dayanamadım. Resmen bir haftalık karısını aldattı öpücük aldatma sayılmaz diyor bide şerefsiz.
Ben napicam kızlar kendi yoluma mı gideyim yoksa arayayım mi napıyım unutamıyorum karısına da sinir oldum ama onun yeri de de olmak istemem. Akıl verin lütfen 😭🥴🙏
Evlenmiş artık neden bulusuyorsun.Gercekten sevse ailesine karşı gelirdi.Yuva yıkan kadın olmayı kimse istemez.

Neyse sizin gibilere laf yetişmez ben sadece akıl istedim ama bir tane akıl veren olmadı ancak linç ben ayrıl desem ayrılır ama ben istemiyorum çünkü mutlu olmam yuva yıkıp diyorum siz hala beni lencliyorsunuz ayıp yaptığınız
Bence de ayrıl derseniz ayrılır.

Hanımlar selam bana lütfen akıl verin çok büyük sıkıntılarım var hemen anlatmak istiyorum.
Benim 4 senelik ilişkim vardı 5 ay önce ayrıldık ben kendi yolumdaydım ama o beni hep arardı senden vaz geçmiyorum sadece arkadaş kalalım derdi ben yüz vermiyordum çünkü gerçekten hayatımı emanet edeceğim birisi değildi güven sorunlarimdan dolayı ve ailesi yüzünden ayrılmıştık ama ilk askimdi ve her şeyin ilkini onunla yaşadığım için içimizde kalmıştık birbirimizin
olay şu ki EVLENMİŞ hemde üç ay içinde ve ben bunu aradığımda öğrendim ilk inanmadım sonra tekrar aradım karısıyla konuştuk benim kocam o senin yüzünden kaç aydır neler çekiyorum falan dedi kiz her şeyi bilerek evlenmiş sevilmedigini de biliyor. Sonra ben hayırlı olsun dedim kapattım ama içim alev alev yanıyordu kaldıramadım sabah eski sevgilim aradı uzun uzun konuştu babam zorla evlendirdi sevmiyorum seni seviyorum hâlâ dedi yaşayan bı ölü gibiyim diyor sanki kafasına silah dayadılar geri zekalının. Gel konuşalım dedim tabi ağlıyorum bunları duyarken iki gün sonra geldi akşamında ağladı zırladi napicam falan dedi bende sevmeye çalış artık evlenmişsin dedim ama içim acıyordu çünkü hala ona aşıktım. Sonra sarıldık biraz öptü beni bende karşılık verdim midem bulandı ama dayanamadım. Resmen bir haftalık karısını aldattı öpücük aldatma sayılmaz diyor bide şerefsiz.
Ben napicam kızlar kendi yoluma mı gideyim yoksa arayayım mi napıyım unutamıyorum karısına da sinir oldum ama onun yeri de de olmak istemem. Akıl verin lütfen 😭🥴🙏
Ay yazık nasıl üzüldüm anlatamam.e ne yapalım olan olmuş kumalığın pardon metres demeliydim heralde.. hayırlı olsun 🙄

Adam tam bir büllükspor, ağlıyorlarmış, ah canım kıyamam böyle büyük bir aşk(!) böyle hazin sonla mı bitecekti? Üyenin de sevgilisi varmış, buna rağmen öpüşmüşler, devam etmemişmiş(!) yersen; boynuzlar çarpışmıyordur umarım. Neyse göz yaşlarıyla birbirlerinin boynuzlarını cilalasınlar.
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: Hepsine çok güldüm ama bu yorumda artık patlamalı güldüm
Gözyaşları içinde

Duymak istediğim buydu herkes hemen metres yaptı beni ki ilk öpen sarılan oydu bende özlediğim için karşılık verdim o kadar yoksa kendi yolumda devam edeceğim karısı da kocam kocam diye dönsün peşinde ahahah beni le aldatmasa da başkasıyla aldatır zaten o kadını
Sen niye o kadını bu kadar dert ettin yahu.
Çatır çatır çatlıyorsun kadını kıskanmaktan 😂

Son düzenleme:
Kadına demediğinizi bırakmamışsınız da tapu gibi NİKAH onda, o karısı eşi imzalısı. Siz istediğinşz kadar beni seviyor diye kendinizi avutun hatta havalara girin, ikinci kadınlara ne denir biliyorsunuz😀

Bunun diğer versiyonu da çok meşhur biliyor musunuz siz?
Ben boşan desem boşanır ama küçük çocuğu var ona kıyamıyor, çocuk büyüyene kadar mecbur katlanacak evdekine zaten ayrı yatıyorlar adam beni seviyor 😅

e dedi zaten ayrıl desem ayrilir diyee 🤣 hatta cagircam yanıma gecelik bakayim diye bu kisinin sosyal deney olduğunu dusunuyoom 🤣🤣🤣 yok yani bir kadın kıvrak zekalı olur çünküü.:süslü:

Son düzenleme:
kadın beni sevdiğini biliyordu lafına da artık ifrit olmaya başladım. yanında seni de elde tutmak için uyduruyor herif yiyorsunuz siz de . seni konuşturduğu kişinin eşi olduğu ne malum? yüzyüze geleyim desen kırk dereden su getirir mıy mıy eder ama anlayacak olan kim?
yine günahsız birinin başı yanmış sizin gibiler yüzünden çok seviyormuşsa sahip çıksaymış aşkına.
ayrıl desem ayrılır dediğin adam sevse totosu yese ben onu seviyorum der baştan evlenmezdi

Ayni benim gibi hahaha dikkat et boyle seuler yazinca ban yiyebiliyorsun konu disinda diye

Ama hakaret etmedim ki ya konu dışıda değil.Kendisi nispet yapıyor bende kıskanan biri değilim ki o tiyniyette onu diyorum valla bundan da ban yersem yine 3 yıl küser gelmem siteye zaten kırılmış bir kızım ldkdkdkrkr 🤣

Kızlar 2 ay önce 3.5 yıllık sözlümden ayrılmıştım. Öyle ya da böyle ayrıldık benimde onunda hatası olmuştu ve onu alkol alırken yakaladım ve tamamen bitirmiştim. Ondan sonra beni aradı birkaç kez bakmadım. Sonra yaşadığım şehre geldi fakat ben görüşmek istemedim gitmedim yanina. Bir ay geçti beni aradı tekrardan baktım bu sefer konuşmak istediğini söyledi bende kabul ettim. Bilmiyorum kızlar ondan sonra ben hata yaptım ve iki haftada tanıştığım adamla seviştim. Kendimden midem bulanıyor. Teklifini kabul ettim ve buluştuk. Dayanamayıp seviştik. Fakat o bende gariplik sezdi. Sordu anlattım başka birisiyle seviştim dedim. Bana şiddet uyguladı ve söz verdim birdaha olmayacak diye. Onun bı ilişkisi oldu mu emin değilim bilmek de istemiyorum ben nasıl duzelicem kızlar lütfen yardım edin.

Kızlar merhaba.kizacaksiniz ama gene ben. Aslında konu açık ve net. 3.5 yıllık sevgilimle ayrılmıştım 3 ay önce. Ondan ayrıldıktan sonra birisiyle seviştim ama ben hala eski sevgilimi arzuluyorum onunla yaptiklarimizda bir tutku vardı ondan sonra yaptığım kişiden zevk almadım çok fazla.iki hafta önce buluştuk eski sevgilimle aramızda öyle bir cinsel çekim var ki mevzu eninde sonunda sevişmeye geliyor.aslinda ben ayrıldım ondan ve birdaha barışmak istemiyorum olmaz kesinlikle ama deli gibi onun bedenini istiyorum. Benden sonra birisiyle yattı mı emin değilim umrumda da değil açıkçası. Ben sadece onun bedenini istiyorum. Hiç yaşadınız mı böyle bişey.

senin hayatın Dallas bacım bizim aklımız ermez 🙄 1 sene önceki konulara bak

Evli adam için arayayım mı demeniz çok yanlış. Sizi anlıyorum 4 sene uzun bir süre anılarınız var ama madem sizi bu kadar çok seviyordu ne olursa olsun direnmeliydi evlenmemeliydi. Ben zorla evlendim diyen erkeklere zerre inanmıyorum hadi kız olsa baskı şiddet görse bi derece zorla evlenmiştir derim. Erkek ne olursa olsun tavrını eğer işine geliyorsa koyar. Gayet ikna olarak evlenmiş belki sonradan pişman olmuş olabilir ama o anda isteyerek evlenmiş emin olun. Karısı da pek akıllı bir kadın değil belli ki bunları bilerek evli kalması akıl işi değil. Ama ne olursa olsun bu saatten sonra onunla birliktelik yaşamak size yakışmaz asla muhattap olmamalısınız. Gerekirse numaranızı adresinizi değiştirin zor biliyorum ama herkes için doğru olan bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X