Evli eski sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çulsuzlar metres yapmasın ya eğreti duruyor , sende de hiç akıl yok ya çok bedavaya gidiyorsun 😀

Kızlar 2 ay önce 3.5 yıllık sözlümden ayrılmıştım. Öyle ya da böyle ayrıldık benimde onunda hatası olmuştu ve onu alkol alırken yakaladım ve tamamen bitirmiştim.

Bilmiyorum kızlar ondan sonra ben hata yaptım ve iki haftada tanıştığım adamla seviştim. Kendimden midem bulanıyor. Teklifini kabul ettim ve buluştuk. Dayanamayıp seviştik.
Oo libidolu 📏sin bani kalkmis. Hosgeldin

Şu Ahmet de ne şanslı otel parasından bile yırtmış.
Aklıma geldi de eşim İstanbul'da şu an iş için, bir süre kalması gerekecek, ev tuttu falan, bir adet yavşör arkadaşı garsoniyer olarak kullanmak istemiş evi, 500 lira otel parasından yırtmak için sksksksk, eşim de s...tir git demiş. 🤣

Aklıma geldi de eşim İstanbul'da şu an iş için, bir süre kalması gerekecek, ev tuttu falan, bir adet yavşör arkadaşı garsoniyer olarak kullanmak istemiş evi, 500 lira otel parasından yırtmak için sksksksk, eşim de s...tir git demiş. 🤣
450’ye vereydi evi 😀

Arkadaş arkadaşın p..vengidir lafını fazla ciddiye almış kdhdkskks

Hanımlar selam bana lütfen akıl verin çok büyük sıkıntılarım var hemen anlatmak istiyorum.
Benim 4 senelik ilişkim vardı 5 ay önce ayrıldık ben kendi yolumdaydım ama o beni hep arardı senden vaz geçmiyorum sadece arkadaş kalalım derdi ben yüz vermiyordum çünkü gerçekten hayatımı emanet edeceğim birisi değildi güven sorunlarimdan dolayı ve ailesi yüzünden ayrılmıştık ama ilk askimdi ve her şeyin ilkini onunla yaşadığım için içimizde kalmıştık birbirimizin
olay şu ki EVLENMİŞ hemde üç ay içinde ve ben bunu aradığımda öğrendim ilk inanmadım sonra tekrar aradım karısıyla konuştuk benim kocam o senin yüzünden kaç aydır neler çekiyorum falan dedi kiz her şeyi bilerek evlenmiş sevilmedigini de biliyor. Sonra ben hayırlı olsun dedim kapattım ama içim alev alev yanıyordu kaldıramadım sabah eski sevgilim aradı uzun uzun konuştu babam zorla evlendirdi sevmiyorum seni seviyorum hâlâ dedi yaşayan bı ölü gibiyim diyor sanki kafasına silah dayadılar geri zekalının. Gel konuşalım dedim tabi ağlıyorum bunları duyarken iki gün sonra geldi akşamında ağladı zırladi napicam falan dedi bende sevmeye çalış artık evlenmişsin dedim ama içim acıyordu çünkü hala ona aşıktım. Sonra sarıldık biraz öptü beni bende karşılık verdim midem bulandı ama dayanamadım. Resmen bir haftalık karısını aldattı öpücük aldatma sayılmaz diyor bide şerefsiz.
Ben napicam kızlar kendi yoluma mı gideyim yoksa arayayım mi napıyım unutamıyorum karısına da sinir oldum ama onun yeri de de olmak istemem. Akıl verin lütfen 😭🥴🙏

Şu hayatta aşktan (aşık olduğunuzu da düşünmüyorum) çok daha değerli şeyler var. Yapmayın .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X