evliliğe giden yolda kopuş..

yüzüğü de taşınma masrafı mı yapsam:KK53::KK53:almayacağına eminim ama artık ne takabilirim ne de ne bileyim satmakta kötü hissettirir geliyor.ne yapçam ben :KK43: ama içim rahat niyeyse üzülsemde ilkkez pişman değilim içim huzurlu aslında

Kız bırak üzülmeyi müzülmeyi. :KK53: Bu adam çoktan yeni ufuklara yelken açmıştır baksana kaç gündür yazmıyormuş sana. Yolda karşılaşmışsınız suratına bile bakmamış. Hemen kiralık daire ilanlarına bak yeni bir daire bul kendine. Onu da whatsapptan faceten her yerden engelle. Sat yüzüğü gitsin, başka kızlarla konuşurken iyiydi.

Tebrik ederim seni ayrıca güçlü birine benziyorsun canım hemen atlatirsin

yani gerçekten seviyorum üzülüyorum da ama normalde dayanamazdım yazardım vs.ama şuan üzülsemde yazmak içimden gelmiyor kendimde bu kez hata göremiyorum.verdiği karşılıklar can sıkıcıydı ömür boyu peşinden koşturamamki.teşekkür ederim yorumunuz için bu kez içim çok rahat huzurlu

Kız bırak üzülmeyi müzülmeyi. :KK53: Bu adam çoktan yeni ufuklara yelken açmıştır baksana kaç gündür yazmıyormuş sana. Yolda karşılaşmışsınız suratına bile bakmamış. Hemen kiralık daire ilanlarına bak yeni bir daire bul kendine. Onu da whatsapptan faceten her yerden engelle. Sat yüzüğü gitsin, başka kızlarla konuşurken iyiydi.

evet yelken açmadıysa da ben burdan gideyim bittiğine gerçekten emin olsun,en fazla 2-3 haftaya birileriyle görüşür adam gamsız ki.bütün çevrem öyle diyor harca gitsin peşinde mi koşacaksın muhattap olma diye.ama satsam kötü hissedeceğim sanki.bu saatten sonra geri dönüşümde olamaz daha rahatım böyle.ay bilemedim:oops:kötü bi şey sayılmaz dimi ev taşımaya gidecek sonuçta onun yüzünden:KK53:

yani gerçekten seviyorum üzülüyorum da ama normalde dayanamazdım yazardım vs.ama şuan üzülsemde yazmak içimden gelmiyor kendimde bu kez hata göremiyorum.verdiği karşılıklar can sıkıcıydı ömür boyu peşinden koşturamamki.teşekkür ederim yorumunuz için bu kez içim çok rahat huzurlu
Kimse senden değerli değil canım sakin başkası için uzulup o değerli vaktini boşa harcama

X