Evliliğim…

O mesajı sırf biraz kendisine gelsin diye attım. Yoksa öyle bir düşüncem hiç olmadı. Hata ettim ama. Haklısınız.
Bu durum onu daha strese sokup yaralayabilir. Bazı yaraların telafisi olmaz. Kabul ettiğini düşün bide tamam ben sana yetmiyorum bitsin dediğini. Seni suçlamak için demiyorum. Bak biz eşimle çocuğumuz olsun die 3 senedir uğraşıyoruz. Bazen sırf çocuk olsun die oluyor. İsteyerek değil senin çocuğun var. Hemde iki tane Allah onlara hayırlı uzun ömür versin. Bazen eşimle diyoruz çocuklar olsun uzun bi süre istemiyoruz die :) Ki devir öyle bir devir ki evini sahiplenen sorumlululugunu bilen insanlar bilmek de çok zor. Hersey dört dörtlük de olmuyor. Cinsellik ikinci plan bende eşim evine bağlı olmasa sorumluluğunu bilmese ama cinsellik eksik olmasa ben zevk duymam o ilişkiden. Esinle gitmek zorundadır da değilsin bi doktorla sende görüşebilir sebepleri arastirabilirsin. Erkekler bu tarz konularda ozeli anlatmak konusunda çekingen kalabiliyor. Sen sebeplerini öğrenip eşinle bu konuyu konuşursun izleyebileceğiniz yolu ogrenebilirsin.

Çok üzüldüm.

Hele ki bu konuda boşanmayı dile getirmenize.

Evet cinsellik çok önemli evlilikte. Herkesin hayattan aldığı haz farklıdır. Sizin de en yukarıda orgazm olmak varsa tabii ki boşanın. Çünkü takıntı haline getirmiş eşinizi de yok yere üzmüşsünüz. Bir de blöf yapmışsınız.

Başka bir konuda da daha yazmıştım. Herkes cinselliği çok sevecek,süper sevişecek diye bir olay yok. Adamın bir rahatsızlığı olabilir sevişmekten çok hoşlanmıyor da olabilir.

Çocuklarla aynı odada uyuma konusu bana her zaman çok acayip gelmiştir,burada gördüğüm kadarıyla bunu da yapan çok var. Ben çok farklı düşünüyorum sanırım garip olan benim.

Durun yahu çözülür bu mesele. Ben kendi eşimden biliyorum kocam süreyi iyi uzatır ama benim süreler benim yüzümden uzayınca adamı korku salmıştı çok yorulacağından seks sonrası daha da kötü hale geldiğinden yapma isteği azalmıştı:) benim için de öyle. İkimiz de işkolik ve kaygılı insanlarız kafamızı öyle kolay boşaltamıyoruz.
Çünkü gün içinde onca şeyle uğraşıyosunuz keşke seks 5 dakikada bitse de mışıl mışıl uyusak kafasına giriyo insan. Beraber durdukça sarılıp öpüşürüz ama seks kısmı bizim için de külfet.
Ben bu konu hakkında konu da açmıştım vakit yok kocamla sevişemiyorum diye. Millet buraya yazacağına kocanla seviş falan demişti saçmasapan:)

Biz süreyi kısaltmanın kendimizce yolunu bulduk. Süre kısaldıkça da eşim teklif etmeye daha sık başladı.

Bebe yağı alın birbirinize sırayla masaj yapın. Önsevişme için illa birbirinizi yormanıza gerek yok.
Olaya boşalma beklentisiyle başlamayın öyle yaparsanız keyif azalır ve boşalamazsınız.
Ben bazen alkol alıp shot atıyorum salak hareketler yaptırıyor bana. Bu kocamı güldürüyor baya o da gaza geliyor o zaman.

Olaydan bağımsız olacak bi gün tatilde otelde uyurken şapşap diye seslere uyandık. Hemen yan balkonumuzda komşular seks yapıyodu. Tahminen 7 kez şapşap sesi geldi. Bir dk sonra da daha kısa sayıda şap sesi geldi onlar da bu arada konuşuyodu zaten işi bitirdiklerini belli ettiler. Ben hayatımın şokunu yaşadım. Bu kadar kısa sürede bu işi bu insanlar nasıl yapıyo diye. Bizim tutkumuz mu bitti diye düşünüp çok endişelenmiştim. Her insanın yaşamı farklı demek ki ama hala o sürenin kısalığına şaşırırım:)
Öneri için teşekkür ederim deneyeceğim.

Benim arkadaşım da bazen 1 dk bile sürmediğinden bahsetmişti orgazm olmasını. Var böyle insanlar demek 😅 gerçekten ben de 10 15 dkda karşılıklı tatmin olabileceğimiz bir ilişkimiz olsun çok istiyorum. Kafamı rahatlatmam gerek. Fena taktım sonra saçmalıyorum.

Bu konu için bosanmayi düşünmeyin, zamamla belki yoluna girer, bazen benim eşimde de erken yada geç bosalma olabiliyo, ben pek sorun etmiyorum, işi biraz stresli ondan olabilir diye anlayiş gösteriyorum

Bu durum onu daha strese sokup yaralayabilir. Bazı yaraların telafisi olmaz. Kabul ettiğini düşün bide tamam ben sana yetmiyorum bitsin dediğini. Seni suçlamak için demiyorum. Bak biz eşimle çocuğumuz olsun die 3 senedir uğraşıyoruz. Bazen sırf çocuk olsun die oluyor. İsteyerek değil senin çocuğun var. Hemde iki tane Allah onlara hayırlı uzun ömür versin. Bazen eşimle diyoruz çocuklar olsun uzun bi süre istemiyoruz die :) Ki devir öyle bir devir ki evini sahiplenen sorumlululugunu bilen insanlar bilmek de çok zor. Hersey dört dörtlük de olmuyor. Cinsellik ikinci plan bende eşim evine bağlı olmasa sorumluluğunu bilmese ama cinsellik eksik olmasa ben zevk duymam o ilişkiden. Esinle gitmek zorundadır da değilsin bi doktorla sende görüşebilir sebepleri arastirabilirsin. Erkekler bu tarz konularda ozeli anlatmak konusunda çekingen kalabiliyor. Sen sebeplerini öğrenip eşinle bu konuyu konuşursun izleyebileceğiniz yolu ogrenebilirsin.
İnşallah en kısa zamanda sağlıkla kavuşursunuz yavrunuza 💛

Bu konu için bosanmayi düşünmeyin, zamamla belki yoluna girer, bazen benim eşimde de erken yada geç bosalma olabiliyo, ben pek sorun etmiyorum, işi biraz stresli ondan olabilir diye anlayiş gösteriyorum
Boşalma mevzusunda sorunumuz yok şuan ama isteksizlik konusu beni çok fazla yoruyor ve geriyor. İlişkiden sonraki gün o kadar mutlu ve rahatlamış hissediyorum ki o gerginlik kayboluyor. İstenmedikçe de takıntıya dönüyor, takıntı bunaltıyor, iyice uzaklaştırıyor. Saçma sapan bir şeye döndü sonunda da.

Çok üzüldüm.

Hele ki bu konuda boşanmayı dile getirmenize.

Evet cinsellik çok önemli evlilikte. Herkesin hayattan aldığı haz farklıdır. Sizin de en yukarıda orgazm olmak varsa tabii ki boşanın. Çünkü takıntı haline getirmiş eşinizi de yok yere üzmüşsünüz. Bir de blöf yapmışsınız.

Başka bir konuda da daha yazmıştım. Herkes cinselliği çok sevecek,süper sevişecek diye bir olay yok. Adamın bir rahatsızlığı olabilir sevişmekten çok hoşlanmıyor da olabilir.

Çocuklarla aynı odada uyuma konusu bana her zaman çok acayip gelmiştir,burada gördüğüm kadarıyla bunu da yapan çok var. Ben çok farklı düşünüyorum sanırım garip olan benim.
Boşanma konusunda hata ettim, duygularımda samimi değildim ama bunu bir tehdit olarak bile dillendirmemeliydim. Haklısınız.

Diğer konu için, karşılıklı tatmin olduğumuz düzenli bir cinsel hayat istemek bir evlilikten bekleyeceğimiz en normal şey bence.

Boşalma mevzusunda sorunumuz yok şuan ama isteksizlik konusu beni çok fazla yoruyor ve geriyor. İlişkiden sonraki gün o kadar mutlu ve rahatlamış hissediyorum ki o gerginlik kayboluyor. İstenmedikçe de takıntıya dönüyor, takıntı bunaltıyor, iyice uzaklaştırıyor. Saçma sapan bir şeye döndü sonunda da.
İsteksizligi neden miş konuştunuz mu, terapi almayi düşünuyormu

İsteksizligi neden miş konuştunuz mu, terapi almayi düşünuyormu
Terapi hiç teklif etmedim. Ne der kestiremiyorum açıkçası. İsteksizliği için hep bir bahanesi var, benim doğum sonrası isteksizliğim, çocukların odamızda yatması, beklentilerim, yönlendirmelerim, uzun sürmesi vs. Yani gözüne büyüyor gibi ilişkiye girmek. Mesela ben hazırlanıp davet etsem hani ilişki olur sürekli. Ama ben beklesem köşeme çekilsem 10 günde bir anca gelir heralde.

Boşanma konusunda hata ettim, duygularımda samimi değildim ama bunu bir tehdit olarak bile dillendirmemeliydim. Haklısınız.

Diğer konu için, karşılıklı tatmin olduğumuz düzenli bir cinsel hayat istemek bir evlilikten bekleyeceğimiz en normal şey bence.
Normal tabii de.

Olmuyorsa olmuyordur…

Kötü cinsel hayatla iki çocuk yapmışsını. Yazdıklarınıza göre cinselliği resmen iş anlaşmasına çevirmişsiniz. Şu kadar günde olsun şöyle olsun… Cinsellik böyle bir şey değil, bu kadar planlı programlı olmamalı. İnsanı cinsellikten soğutur bu durum. Sürekli de eşinizin üzerinde baskı kuruyorsunuz. Madem boşanamam diyorsunuz neden eşinize boşanma blöfü yapıyorsunuz? Doğru değil böyle yapmanız. Öncelikle çocukların odasını ayırın. Ben de çoğunluk gibi terapi alınmalı diyorum

İşte o her zaman karşılıklı olmuyor bence. Ama hata yaptığınızı eşinize de dile getirmelisiniz. %100 haklısınız diyemiyorum bu konuda çünkü eşinize yetersiz olduğunuzu o kadar hissettirmissiniz ki bence artık ne yapsa size yetmeyeceğini dusunucek

İşte o her zaman karşılıklı olmuyor bence. Ama hata yaptığınızı eşinize de dile getirmelisiniz. %100 haklısınız diyemiyorum bu konuda çünkü eşinize yetersiz olduğunuzu o kadar hissettirmissiniz ki bence artık ne yapsa size yetmeyeceğini dusunucek
He bide şöyle bisi var bazen kizkiza bu konular konuşulur bana dedilerki kaç kaç nasıl oluyor falan ya o ne diyorum kaç kaç ne demek o kadar uzağım ki konuya sen kaç kere oluyorsun o kackere oluyor falan diyorlar ee biz bi kere yapıyoruz bitiyor diyorum demek istedikleri sen kaç kere orgaz oluyorsun o kaç kere bosaliyor falan milletin ne hareketli hayatı var falan olmuştum ama yani ben böyle şeyleri kafama takmam acikcasi sonra anladım ki heraldeben olmuyorum :))) ama esime hiç bahsetmedim benim için sorun değil

Ona kaç kere yalvardım ama. Kendimi kadın gibi hissetmiyorum, beni istemediğini düşünüyorum vs diye. Orgazm meselesi değil mevzu. O daha birkaç aylık mesele. Eşimin benim çabalarım olmasa ilişki için gönüllü olmaması, teklif etmemesi. Akışa bıraksam 10 günde bir gelir. Ve ben hep onu övdüm, ilişki esnasında da. Ben onu bu kadar isterken onun böyle köşe kapmaca oynaması artık gururumu kırıyor.

He bide şöyle bisi var bazen kizkiza bu konular konuşulur bana dedilerki kaç kaç nasıl oluyor falan ya o ne diyorum kaç kaç ne demek o kadar uzağım ki konuya sen kaç kere oluyorsun o kackere oluyor falan diyorlar ee biz bi kere yapıyoruz bitiyor diyorum demek istedikleri sen kaç kere orgaz oluyorsun o kaç kere bosaliyor falan milletin ne hareketli hayatı var falan olmuştum ama yani ben böyle şeyleri kafama takmam acikcasi sonra anladım ki heraldeben olmuyorum :))) ama esime hiç bahsetmedim benim için sorun değil
Ben 8 sene sonra oldum ve çok güzeldi. Arkadaşlarıma da kızdım hepiniz oluyorsunuz da bana niye söylemediniz diye 😁 ve orgazm olduktan sonra eşime karşı aşırı hassaslaştım ve çok bağlandım. Kedi gibi oldum resmen. Bu kadar değiştireceğini tahmin etmiyordum. Tüm gerginliğimi aldı götürdü.

Ben her gün gecelik giyip davet etsem reddetmez zaten. Ama bu da benim gururuma dokunuyor artık. Biraz da ben baştan çıkarılmak istiyorum. Kendimi biraz geri çekeceğim ama haklısınız.
Bana biraz zor gir insansınız gibi geldi. Adamın canı istemese red edilme psikolojisi oluyor. Red etmiyor bu sefer neden hep ben diyorsunuz.
Siz karı kocasınız. Teklifi mi var bunun?
Oturup gün kararlaştırma, illa gecelik giymek fln. Ne bileyim beraber bir film dizi izlerken uzanıp sarılıp sonra ufak ufak başlamıyor musunuz mesela? Bizim evliliğimizde genelde böyle spontane başlar yani. İlla teklif gelmesi de tuhaf.

Ben 8 sene sonra oldum ve çok güzeldi. Arkadaşlarıma da kızdım hepiniz oluyorsunuz da bana niye söylemediniz diye 😁 ve orgazm olduktan sonra eşime karşı aşırı hassaslaştım ve çok bağlandım. Kedi gibi oldum resmen. Bu kadar değiştireceğini tahmin etmiyordum. Tüm gerginliğimi aldı götürdü.
🤣

Bana biraz zor gir insansınız gibi geldi. Adamın canı istemese red edilme psikolojisi oluyor. Red etmiyor bu sefer neden hep ben diyorsunuz.
Siz karı kocasınız. Teklifi mi var bunun?
Oturup gün kararlaştırma, illa gecelik giymek fln. Ne bileyim beraber bir film dizi izlerken uzanıp sarılıp sonra ufak ufak başlamıyor musunuz mesela? Bizim evliliğimizde genelde böyle spontane başlar yani. İlla teklif gelmesi de tuhaf.
Spontane başlayacak bir ortam oluşturmak lazım haklısınız. Çocuklara çok kaptırdım ben kendimi sanırım.

Benim mesajdan anladığım ikinizde geç boşalıyorsunuz ve ikinizde bu durumdan şikayetleniyorsunuz adam erken boşalsa 1 saat sizle uğraşacak,siz erken boşalsanız 1 saat siz onla uğraşacaksınız ve bu gerçekten yıpratıcı
aslında şükredilecek bir tencere kapak durumu var sizde ..

fakat orgazm olamadıkça adamın modunu sürekli düşürüp olayı senin yüzünden e getirmek doğru değil adam geldiğine geleceğine bin pişman mı olacak herseferinde bence çift terapisi almalısınız bu konu üzerine

Kocanizin işi zor bence. Bir de üstüne boşanma ile tehdit etmişsiniz adamı.
Zor bir karaktersiniz gibi geldiniz bana.

Sizin isteksiz olduğunuz zamanlarda eşinizi reddetmeniz sorun değil ama sonrasında onu sizin kadar istekli olmayışı sorun. Bu bencillik değil mi?
Sonrasında 2 günde bir gibi bir anlaşma çok anlamsız. Siz iki günde bir istiyorsunuz diye eşiniz her seferinde ayak uydurmak zorunda değil. İnsanın canı istemeyebilir, yorgun olur, o gün isteksiz olur. Cinsel isteği sizinle aynı oranda değildir vs. Bunu kabul edip zorlamaya gitmeden yaşanmalı cinsellik. Her ilişkide orgazm olmaya odaklanmakta ne kadar doğru bilemedim.
Bana yorucu geldiniz.
Ayrıca çocukların ikisiyle aynı odada uyuyup sağlıklı bir cinsel hayat da zor bence. Beraber uyumak, beraber uyanmak hepsi etkiliyor cinselliği.

Son düzenleme:
X