Evliliğim…

Benim mesajdan anladığım ikinizde geç boşalıyorsunuz ve ikinizde bu durumdan şikayetleniyorsunuz adam erken boşalsa 1 saat sizle uğraşacak,siz erken boşalsanız 1 saat siz onla uğraşacaksınız ve bu gerçekten yıpratıcı
aslında şükredilecek bir tencere kapak durumu var sizde ..

fakat orgazm olamadıkça adamın modunu sürekli düşürüp olayı senin yüzünden e getirmek doğru değil adam geldiğine geleceğine bin pişman mı olacak herseferinde bence çift terapisi almalısınız bu konu üzerine
Eşim evliliğimizin ilk zamanları geç boşalıyordu. Şuan öyle bir sorunu yok 10 15 dkda boşalabilir belki daha da erken. Şuan ben yeni yeni orgazm olduğum için birlikte bir şeyleri keşfetmeye çalıştığımız için onun da sabırlı olması gerekmez mi? İllaki benimki de kısalacak.

Spontane başlayacak bir ortam oluşturmak lazım haklısınız. Çocuklara çok kaptırdım ben kendimi sanırım.
Çocuklara nasıl kaptırdığınızı da anlamadım ki ben? Yani sizin ilişkinizle ne alakası var? Benim de 6 yaş çocuğum var. 1 yaşından beri odasında uyur. Bazen çağırırsa gidip yanında sızıp kaldığım oluyor ama kendi yatağımızda uyuyoruz. Çocuklar en geç 9-10 da uyur zaten. E onlar uyuyunca ne yapıyorsunuz? Biz haftaiçi çay içer film izleriz, haftasonu da bir kadeh şarap içer takılırız. Çocuklar erken uyuyor neticede en az iki saat bizim. Onda da beraber vakit geçiriyoruz. Kalkıp randevulaşmak çok komik bu gün seks var şu gün yok diye. Canım isterse giderim kucağına yatarım devamı gelir. İlla neden hadi diyelim. Sizin beraber böyle geçirdiğiniz vakit yok mu? Çok resmî bir ilişkiniz var o zaman. Sultan gibi cima günleriniz belli 🙂

Eşim evliliğimizin ilk zamanları geç boşalıyordu. Şuan öyle bir sorunu yok 10 15 dkda boşalabilir belki daha da erken. Şuan ben yeni yeni orgazm olduğum için birlikte bir şeyleri keşfetmeye çalıştığımız için onun da sabırlı olması gerekmez mi? İllaki benimki de kısalacak.
tamam da iki günde bir uzun sevişmek istemiyorsa zorlamak doğru mu? Madem süresi uzun adam yoruluyor, günü biraz daha spontane indirin. Siz hem süresi uzun olsun hem her gün yapsın istiyorsunuz. Adam işten yorgun gelip her gün buna enerji bulamaya bilir. Bu durumda da biraz ikinizde fedakarlık yapacaksınız.
Eşim her gün 60 dk süren bir seks istese ben de kaçarım ki libidosu yüksek biriydir ben bile dayanamam

Kocanizin işi zor bence. Bir de üstüne boşanma ile tehdit etmişsiniz adamı.
Zor bir karaktersiniz gibi geldiniz bana.

Sizin isteksiz olduğunuz zamanlarda eşinizi reddetmeniz sorun değil ama sonrasında onu sizin kadar istekli olmayışı sorun. Bu bencillik değil mi?
Sonrasında 2 günde bir gibi bir anlaşma çok anlamsız. Siz iki günde bir istiyorsunuz diye eşiniz her seferindesize ayak uydurmka zorunda değil. İnsanın canı istemeyebilir, yorgun olur, o gün isteksiz olur. Cimsel isteği sizinle aynı oranda değildir vs. Bunu kabul edip zorlamaya gitmeden yaşanmalı cinsellik. Her ilişkide orgazm olmaya odaklanmakta ne kadar doğru bilemedim.
Bana yorucu geldiniz.
Ayrıca çocukların ikisiyle aynı odada uyuyup sağlıklı bir cinsel hayat da zor bence. Beraber uyumak, beraber uyanmak hepsi etkiliyor cinselliği.
Peki ben akışına bıraksam, 10 15 günde bir gelir. Bu normal mi sizce? Aslında hiç zor bir karakter olduğumu düşünmüyorum, ama bu mesele artık beni o kadar yoruyor ve gururumu kırıyor ki. Hırçınlaşıyorum kabül. Ama diğer meselelerde böyle değilim. Sadece istenmek istiyorum, bunu bilmek istiyorum. Yediremiyorum bu durumu, kabullenemiyorum. Benim isteksiz olduğum zaman neden bu mesele hiç gündem olmadı da şimdi oluyor? Eşimin de bir itirazı yoktu çünkü.

Çocuklara nasıl kaptırdığınızı da anlamadım ki ben? Yani sizin ilişkinizle ne alakası var? Benim de 6 yaş çocuğum var. 1 yaşından beri odasında uyur. Bazen çağırırsa gidip yanında sızıp kaldığım oluyor ama kendi yatağımızda uyuyoruz. Çocuklar en geç 9-10 da uyur zaten. E onlar uyuyunca ne yapıyorsunuz? Biz haftaiçi çay içer film izleriz, haftasonu da bir kadeh şarap içer takılırız. Çocuklar erken uyuyor neticede en az iki saat bizim. Onda da beraber vakit geçiriyoruz. Kalkıp randevulaşmak çok komik bu gün seks var şu gün yok diye. Canım isterse giderim kucağına yatarım devamı gelir. İlla neden hadi diyelim. Sizin beraber böyle geçirdiğiniz vakit yok mu? Çok resmî bir ilişkiniz var o zaman. Sultan gibi cima günleriniz belli 🙂
Çok tatlısınız. :KK36:

ahahah belki de öyledir. Bilemiyorum. Çocukların ikisi de küçük ve gün içinde yoruluyorum, sürekli oyun oynuyorum, sohbet ediyorum kafam artık çocuklar uyuduktan sonra hiç bir şey kaldırmıyor. Film alt yazısı bile takip etmek zor geliyor. Bide benimkiler biraz daha geç yatıyor. 11 gibi. Onu da düzenlemem lazım 💆🏼‍♀️

tamam da iki günde bir uzun sevişmek istemiyorsa zorlamak doğru mu? Madem süresi uzun adam yoruluyor, günü biraz daha spontane indirin. Siz hem süresi uzun olsun hem her gün yapsın istiyorsunuz. Adam işten yorgun gelip her gün buna enerji bulamaya bilir. Bu durumda da biraz ikinizde fedakarlık yapacaksınız.
Eşim her gün 60 dk süren bir seks istese ben de kaçarım ki libidosu yüksek biriydir ben bile dayanamam
Çok bunalttım bu aralar farkındayım. Biraz rahat bırakacağım.

ahahah belki de öyledir. Bilemiyorum. Çocukların ikisi de küçük ve gün içinde yoruluyorum, sürekli oyun oynuyorum, sohbet ediyorum kafam artık çocuklar uyuduktan sonra hiç bir şey kaldırmıyor. Film alt yazısı bile takip etmek zor geliyor. Bide benimkiler biraz daha geç yatıyor. 11 gibi. Onu da düzenlemem lazım 💆🏼‍♀️
Bir de eşimde gece 12de uyuyayım 1de uyuyayım diye bir durum yok. Koltukta uyuyakalıyor akşamları.

Peki ben akışına bıraksam, 10 15 günde bir gelir. Bu normal mi sizce? Aslında hiç zor bir karakter olduğumu düşünmüyorum, ama bu mesele artık beni o kadar yoruyor ve gururumu kırıyor ki. Hırçınlaşıyorum kabül. Ama diğer meselelerde böyle değilim. Sadece istenmek istiyorum, bunu bilmek istiyorum. Yediremiyorum bu durumu, kabullenemiyorum. Benim isteksiz olduğum zaman neden bu mesele hiç gündem olmadı da şimdi oluyor? Eşimin de bir itirazı yoktu çünkü.
Kendi kendine 10-15 günde bir cinsellik isteyecek eşi 2 günde bir ilişki yaşayacağız diye anlaşmaya zorlamak mi çözüm peki?
Pes pese olmuş iki çocuk sonrası eşinizin size anlayış göstermesi, zorlamamasi kabahat değil bence. Benim çocuklarımın arası da yakın onlar biraz büyüyene kadar cinsel hayatımız da nasibini aldı bundan. Eşimin o süreçte anlayışsız, beni suçlayıcı davrandığını düşünemiyorum.
Sizi de zorlasa eminim anlayışsız olmakla suçlardiniz eşinizi. Şimdi anlayışlı olmasi suç gibi olmuş.
Biraz akışına bırakmanız lazım. Her ilişkiyi sizin baslatmaniz hoşunuza gitmeyebilir ama bunu çetelesini tutmaya gerek yok evlilikte, o adımı atmaya alan birakmaka lazım. Siz sürekli olsun modunda olunca esiniz içi rahatsız edici de olur. Birde ayni oranda cinsel istekte olmadığınızı da kabul etmek gerekiyor bence. 10 -15 gün uzun evet ama 2 günde bir de herkesin ayak uyuyacağı bir cinsel hayat olmayabilir.

Son düzenleme:
Kendi kendine 10-15 günde bir cinsellik isteyecek eşi 2 günde bir ilişki yaşayacağız diye anlaşmaya zorlamak mi çözüm peki?
Pes pese olmuş iki çocuk sonrası eşinizin size anlayış göstermesi, zorlamamasi kabahat değil bence. Benim çocuklarımın arası da yakın onlar biraz büyüyene kadar cinsel hayatımız da nasibini aldı bundan. Eşimin o süreçte anlayışsız, beni suçlayıcı davrandığını düşünemiyorum.
Sizi de zorlasa eminim anlayışsız olmakla suçlardiniz eşinizi. Şimdi anlayışlı olmasi suç gibi olmuş.
Biraz akışına bırakmanız lazım. Her ilişkiyi sizin baslatmaniz hoşunuza gitmeyebilir ama bunu çetelesini tutmaya gerek yok evlilikte, birde o adımı atmaya alan birakmaka lazım. Siz sürekli olsun modunda olunca esiniz içi rahatsız edici de olur. Birde ayni oranda cinsel istekte olmadığınızı da kabul etmek gerekiyor bence. 10 -15 gün uzun evet ama 2 günde bir de herkesin ayak uyuyacağı bir cinsel hayat olmayabilir.
haklısınız sanırım. Çok ısrarcı oldum bu aralar. Alan açmadım ona. Biraz kendimi geri çekeceğim tripsiz.

Bir de eşimde gece 12de uyuyayım 1de uyuyayım diye bir durum yok. Koltukta uyuyakalıyor akşamları.
Yani o kadar yorgun bir adamı iki günde bir uzun uzun ilişkiye sokmak için boşanma tehditi etmek gerçekten normal değil.
Doğumdan sonra siz çok yorgunken eşiniz bunu yapsa ne hissedersiniz?
Adam yorgun yani demek ki

Yani o kadar yorgun bir adamı iki günde bir uzun uzun ilişkiye sokmak için boşanma tehditi etmek gerçekten normal değil.
Doğumdan sonra siz çok yorgunken eşiniz bunu yapsa ne hissedersiniz?
Adam yorgun yani demek ki
Yorgun olmasa da eşimin uyuyakalması için kafasının yastıkla ya da herhangi bir zeminle üç dk buluşması yeterli oluyor. Anında uyuyakalır. Bazen çocuklar babalarının salonda olduğunu bildikleri için odadan kaçıyorlar onun yanına gidip. En son hadi sen de en azından onlar uyuyana kadar yanımızda yat sonra kalkarsın diyorum. Yatış o yatış.

Yorgun olmasa da eşimin uyuyakalması için kafasının yastıkla ya da herhangi bir zeminle üç dk buluşması yeterli oluyor. Anında uyuyakalır. Bazen çocuklar babalarının salonda olduğunu bildikleri için odadan kaçıyorlar onun yanına gidip. En son hadi sen de en azından onlar uyuyana kadar yanımızda yat sonra kalkarsın diyorum. Yatış o yatış.
O zaman bence bir kan sayımı da yapılsın. Belki bir eksiklik var ondan enerjisi düştü. O da etken olabilir

O zaman bence bir kan sayımı da yapılsın. Belki bir eksiklik var ondan enerjisi düştü. O da etken olabilir
Evet bu da aklımda. Geçen seneydi yaptırdı. Bir şeyler eksik çıkmış baya ama ben o zaman ilgilenemedim kendisi de saldı. Türkiyeye tekrar gelince yaptıracağım tekrar detaylı bir tahlil. Bide tüm sorun bundanmış. Ne gülerim ama.

Teşekkür ederim cevaplar için. Çocukların olduğu odada ilişkiye girmiyoruz, misafir odasına geçiyoruz. Herkes terapi demiş evet benim de aklımdan geçen buydu biraz da bunun için açtım konuyu bu şekilde çözüme kavuşan oldu mu, önerebileceğiniz terapistler var mıdır bilgi verebilecek olan var mı?
Farkli bi sorum olacak
Neden misafir odasi🤢

Ben de millet eşinden boşan demesin diye eşimin iyi yönlerini söylüyorum. Peh. Normalde isteksiz eş konularında böyle olmuyordu yav. Bu işte bir terslik var. Terslik benim sanırım.

X