Evliliğimdeki sorunlar çözülmez hale geldi. Ne yapmalıyım?

Hayatımdan 5dk gitti ama sırrı öğrenemedim. Bence sır konusu yalan
Yalan olmasını o kadar çok isterdim ki...
kaç yaşındasın bilmiyorum 17 yaşında ergen olgunlaşmamış ama evlenmiş birinin yazmış olduğu yazıyı okudum sanki ( bu arada okumamın sebebi sonunda sana zarar falan mı veriyor diyeydi) 23 yaşındayım benimde kayınvalidem sürekli bana erzak getiriyor kullanıyorum ve fazla geleni konu komşuya veriyorum dua alıyorum teyzelerden kayınvalidemide kırmıyorum.ayrıca sana birşey diyim mi biz altlı üstlü oturuyoruz.Belki görümcem yok ki ben olsun isterdim 2 tane kaynım var ve sürekli bizim evdeler ama bu benim için bir sorun değil olamaz.Eşinde sana yardımcı oluyor bence öyle düşünme geçte olsa temizliğe yardım etmeye başlamış market alışverişini üstlenmiş hiç alakası olmayanlar var.Şükretmeyi bilmez elinde olanları hor görürsen elindekinden de olursun.bence sen bu kadar olumsuz düşünerek kendini boşluğa itelemişsin.olaylara biraz daha küçük pencerelerden bakın isteklerinizde küçük olsun herşeyin en güzeline en iyisine sahip olamayız elimizdekiyle yetinip mutlu olmayıda bilmelisiniz.bence sizde bir psikologla görüşün kendinizi boşa yıpratmayın sizede yazık

Merhaba hanımlar eşimle 3 yıllık evliyim. Ama bazen aramız çok bozuluyor. Sebebi ise akıllı telefon. İşten geldiği gibi telefonu eline alıyor bir daha gece 12 de bırakıyor. 11 buçuk gibi yatarız. 12 ye kadar da yatakta telefonla oynar. Sürekli oyun oynuyor başka birşey yapmaz. Yani beni aldatmadigina eminim. Afedersiniz ilişkiye girerken bir benimle ilgilenir. Digerse telefondan kafasını kaldırdığı yok. Telefonunu sakladım bir akşam. Evdeki bütün eşyaları çocuk gibi dağıttı. Telefonunu kırmayı bile düşündüm ama boşuna gider yeni telefon alır. Ayrıca hiç bakımlı da değil. İlgimi cekmiyorsun lütfen bakımlı ol diyorum ama ona da aldırış etmiyor. Ne yapabilirim kızlar bana bir çözüm yolu söyleyin

Yeni konu açın. Bu başkasının konusu

Bence eşini seviyosan onjn için alttan al

Ben problem ne anlamadim cocugu yeni evlenmis sizde okuyorsunuz diye kayinvalide her seyi bol bol getiriyor iste hayir kadin comertte fazlasini dagitin da diyor. Kizlar ne istiyor anlamadim yerden bitme erkek yok maalesef ya annesi olcak ya babasi ya kardesi ya sulalesi yani sosyal yasamda once bu yakinlardan baslayarak olacak sonra konu komsu arkadas es dost kusura bakmada sorun ne?

Aslında erzakların cok getırılmesıne takılmanız gereksız bi detay . Benım kaynanamda süreklı yollar bende kucuk pketler yapr erzak kolisi hazırlar marketten de işine işte eksık ne varsa eklemek istedıgım ekler sorup sorusturup cevreden fakır birine verırım . İyilik yapmanız için fırsat var elınızde en basiti binadaki temızlık gorevlısıne bile verebılırsınız . Diger konular için bise dıyemıyorum malesf konu biraz karısık .

Siz şuradan kaybediyorsunuz, sorun yoğurt diyorsunuz insanlarda gülüyor. Demeniz gerekiyor ki eşim de güler yüz göstermiyor Hiçbirine katlanamiyorum. Ama siz kayınpederin sırrı var ailenin de bol bol Erzagi var eşimin sorunları var kendince. eşimi de duzeltebilir miyim ki diyorsunuz. Yani bize diyecek bir şey kalmıyor.

Alttan almaktan vazgeçtiginiz gün hayatıniz yoluna girer. O dişlerinizi gösterin. Zaten sevgililik hayatınız ful eşinizin sorunlarını dinlemekle geçmiş. Habire yara sarmalarla. Siz Kızılay mısınız. Ben aynı özveriyi size gösterdiğini düşünmüyorum eşinizin. Sizin sorununuz da yoktu büyük ihtimalle genelde o anlatıp siz dinliyordunuz. Dediniz çünkü yorulup eve geliyordum dinleme seansları başlıyordu. O kadar yanında olduktan sonra da bırakmadınız ve evlendiniz. Bir ara ayrılmayı düşündüm de dediniz. Bunlar hep sizin laflariniz.
Eşiniz psikiyatristiyle evlenmiş sonsuz anlatış icin. Sizde de sonsuz anlayis varmis. Ya diyeceksiniz ki ben psikiyatristlikten biktim, bakliyatci da değilim. Ya da Kızılay + yemek yardimi

Son düzenleme:
Siz de mi izmir de oturuyorsunuz? Bende evlilik terapisti araştırıyorum ama fiyatlar çok uçuk acaba bulabildiniz mi siz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…