*EVLILIK GÜNLÜGÜM 12* Gelin evim :) HoMe SwEeT HoMe

Canım mutfağına bayıldım.Bende bütün evi tadilata sokacağım kısa zaman içinde,sana sormak istediğim bir şey var.Laminant tezgah istiyorum bende mutfağa nasıl kullanışlımı? Birde bu laminantın tonu tam olarak nedir biliyormusun?

Mutfagim su an sökülüyor. SATILDI :KK43: hem cok sükür diyorum Hemde canim yandi :KK43:
Saglik olsun napalim ilerde daha güzelini alirim insallah. Zaten yeni kira evindeki mutfak da güzel.
Cok güzel Dekor edicem busefer :)
Laminat tezgahlar daha klasik duruyor. ben seviyorum. Türkiyede genelde mermer oluyor sanirim?
Laminat da birsey dograrken mutlaka tahta kullanilmasi gerekiyor diye düsünüyorum. Hepsinde öyle zatende. yani Cizilmesin diye. yoksaki zevk meselesi. ben begeniyorum leke felanda belli etmiyor. ne leke ne prmak izi.

Bende merakla yeni evinizi bekliyorum

Tsk ederimm :)

Çok hoşşş. Heveslendim evlenmeye vallahi :)

Coook tskler canim. en iyileri senin olsun cnm

Harika olmuş, çok özenerek severek yapmışsınız. Allah ömür boyu mutlu etsin, darısı biz bekarların başına inşallah :KK54:

Tskler kizlar. bende güzel anilarim olsun isterdim bu evde ama evlendim evleneli (2 Agustos) dogruduruz bisey anlamadim diyebilirim...

Okumayanlar icin diyorum. Tasiniyoruz 1 Ocak da... 3 OCak esyalari tasicaz..
Mutfagim halen satilmadi :KK43:
O Kira evindeki mutfak da güzel..
Renklendiricem bana birakin :KK70:
o evimde cok güzel olacak eminim..
Elimden geleni yapicam insallah..
Yeni fikirlerim var bakalim :)
bu guzel evi neden bırakıyosun. Çok guzel bi ev. Ama bu kadar zevkli biri olduğuna gore yenisinide bu hale getirebilirsin bence

Bende merakla yeni evinizi bekliyorum
merhaba nasılsınız umarım rahatsız etmiyorum. Biraz önce eski bir mesajınızı gördüm çok fazla ultrasona girmek hakkında endişelerinizi yazmışsınız. Ben de şu an hamileyim ilk 4 ayda aşırı ağrım vardı ve ne olduğunu bulamadıkları için sürekli ultrasona girdim ve bazı okuduğum şeylerden çok endişeleniyorum. Siz toplam kaç kez girmiştiniz ve bebeğiniz şimdi nasıl. İnşallah çok sağlıklıdır. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Sevgilerimle..

tam da hayalimde ki gibi bütün mobilyalar beyaz.emeğinize sağlık :) bnde deli gibi dekorasyon meraklısıyım.sürekli planlıyorum evimin her kösesını ama sankı bn böyle yerlestıremem gbi geliyor.

tam da hayalimde ki gibi bütün mobilyalar beyaz.emeğinize sağlık :) bnde deli gibi dekorasyon meraklısıyım.sürekli planlıyorum evimin her kösesını ama sankı bn böyle yerlestıremem gbi geliyor.
Tsk edeeim cnmm
Dekorasyon kadinlarin hobi si yani :))

Harika olmuş, çok özenerek severek yapmışsınız. Allah ömür boyu mutlu etsin, darısı biz bekarların başına inşallah :KK54:

amiiin. Tskler cnm

bu guzel evi neden bırakıyosun. Çok guzel bi ev. Ama bu kadar zevkli biri olduğuna gore yenisinide bu hale getirebilirsin bence

valla inanirmisiniz eski evimi hiccc özelmiyorum cünkü tasindik nihayet ve bu ev hem daha büyük hemde daha sicakk oldu

Merhaba hanimlar :))

TASINDIK 1 hafta oldu...
Coook güzel oldu. Umarim sizde begenirsiniz. Salonuma tekli koltuk ismarladik. Subatta gelir gelmez paylasacagim evimi.

Baslik olarak ne yazsam acaba ya haha :))
Aylin90 nin beklenen ikinci taşidigi yeni gelin evi haha

zevkınız çok güzel tebrikler cok güzel ve sıcacık bir yuva olmuş rabbim agzınızın tadını hiç bozmasın sağlıcakla oturun:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

güle güle ve musmutlu otur canım:KK16:ben çok beğendim tam benim tarzım. zevkine bayıldım.:KK9::KK9::KK9:

Duvarda cam kavanozlardaki papatyalara bayildim ve mutfagin cok seker olmus duzenli ve beyaz mutfak ck severim bizim evimizde de yeni yaptirdik bembeyaz ve bu davlumbaz bizim mutfakta buzdolabindan sonraki en degerli seyimiz ahahahahh gule gule kullanin tarzinizi begendim bende cok takilcisiyimdir dekorasyon ve ev duzeni konusunda ingilizlerin. Icinde mutlu kahkahalarinizla daha da senlenecektir ☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de çok beğendim, huzurla oturun inş.

öncelikle hayırlı olsun.yatak odanıza bayıldım herşeyiniz çok güzel olmuş.güle güle oturun sağlıkla huzurla aşkla.

Herşeyin çok çok güzel her bir ayrıntıya bayıldım o kadar özenle hazırlanmış ki maşallah:nazar: Özel olmazsa eğer lacivert koltuk takımını nereden aldınız çok beğendim :KK17:

tasindik kizlarrr
buyrunn :KK70:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-evi-tasindik-evlilik-gunlugumun-sonu.793443/

canım bu evinde çok güzel ve cici ama ne yalan söyleyeyim benim aklım ilk evinde kaldı ya:oops::oops::oops:güle güle sağlıcakla oturun...
:KK37::KK68::KK68:

X