Evlilik kader midir?

Ben suan nisanliyim nisanlimla aram cok iyi fakat ailesi gozumu korkutuyor ama annesiyle bacisiyla pek de iyi sayilmaz. Biz universitede tanistik benim ailem cok sevdi nisanlimi ama onun ailesi surekli laf sokuyor ben anestezi okudum atanamadim çalışmıyorum yani belki ozelde başvursaydim cikardi bir yer ama kendim istemiyorum suanlik. İste diyor ki inşallah güzel yemek yapabilirsin ha deseniz var mi cevher yok ama çabalıyorum sadece evlilik için degil kendim icin de yapmayı yemeyi seviyorum fakat misafir ağırlayacak sekilde yapamam malesef . ceyizlik aliyoruz iste zevkin hic yok kizim der kabarik gelinlik istemiyorum falan dedim böyle istemeyen kızı da ilk defa gördüm dedi. Düğün istemiyorum çünkü onların ailesi benim ailem aşırı kalabalık yaza kadar ne olur bilemem ama sade nikah olsun borca girmek istemiyorum ya da düğün stresini yaşamak istemiyorum . onlar bize ev verdi yani kira derdimiz de yok suan eve esya aliyoruz ben sade takiliyorum diyor ki emre(nisanlimin adi ) erkek olmasina ragmen senden daha renkli alir emreyle konusurken en ust katta oldugu icin daire tavan su cekmis bende o gun eve giderken tesisatciyi aradim ki biz ordayken baksin diye kendi evimizden gitmesi zor oluyordu kaynana kisisi bu evin erkegi belli oldu deyip güldü.yalniz bana degiller mesela nisanlanmadan tanisma icin onlara gittigimde annesi yengesine de laf sokuyordu demekki karakteri boyle fakat dis gorunusumle dalga gecince cok uzuldum ben 1.57 ve 49 kiloyum nisanlim 1.78 ve 71 kilo . .telefonda konusurken fare gibi biseysin dedi gulerek tabi sonra acaba nisanlima soylesemmi diye dusundum vazgectim bir tane de bacisi var yani gorumcem olacak kisi de sen bu kadar kisa miydin sizin genetik bozuk heralde dedi. Bende nisanlima soyledim bu sorunu o da tamam konusurum fakat cidden huylari oyle dedi . evlenince ayni sehirde olacagiz korkuyorum cok hassas yapim var her seye kiriliyorum hayatta laf sokmayi beceremem eve devamli gelmeseler bile mutlaka arayacaklar vs. benim de imtihanim bu kaynana gorumceyle mi olacak .seven insan katlanir derler de bilemiyorum ya
Hani 1 senelik evliydin sen?? Nişanlıyım demişsin burdada🤷🏼‍♀️

Konuyu okumadım ama bugün bir TV programında adam alenen herkesi dolandırmış, üstelik evli, taciz, gasp, dolandırma herşey var kız gül gibi ailesine sizi istemiyorum onu istiyorum dedi. Ben TV başında sinir krizi geçirdim. Şimdi budami kader?

X