Evlilik kararı...

Şuanki hissettiklerini eminim 5 yıl sonra hissetmeyeceksin en azından düşünce tarzin hayata bakış açın cok değişecek. Bana 18 yaşındayken bunları dediklerinde hiç inanmayip dinlemiyordum ben oyle değilim kendimden eminim diyordum üniversiteyi bitirdim simdi 23 yaşındayım çalışıyorum hayata bambaşka bir gözle bakıyorum ve iyi ki pişman olacağım bir şey yapmamisim dyorum. Umarım sende 5 yil sonra pisman olmazsin

Ailem engel olur gidemem üniversite için kaçamam ne demek? Kocaya kaçabileceksen, izin vermezlerse bunu yapacağını tahmin ediyorum, pekala üniversite için de kaçabilirsin. En azından geleceğin kurtulur. İlk aşk zamanları 16 yaşındaydım ben de, 2 yıllık da ilişkim sürdü, baksan biz de mükemmeldik ama çocukça bir heyecan olduğunu esas "o adam" karşına çıktığında anlarsın. Şu an çok saçma bir işe girişiyorsun. Ailenle yaşadıkların çok zor evet ama bak deden lise okumana yardım ediyor, belki üniversite için de yardım eder, etmese bile ücretsiz bir yer kazandığın takdirde KYK ödeneği ile part-time çalışarak çok rahat geçinirsin, bunu yapan insanlar biliyorum yapamam deme yani. Hastalık dediğin şeyler de bana çok önemli gelmedi açıkçası, Allah esirgesin kanserdir, epilepsidir bunun gibi bir şeyler değilse, kist zaten 10 kadından 1inde var, günümüzde o yaşlarda düzenli ilaç kullanmayan kişi bile kalmadı neredeyse. Sen şu an kaçmaya bahane arıyorsun ama ben bir ablan olarak kalan pek çok yazar da tecrübe ve gördüklerinden faydalanarak senin bir yanlışa bulaşmaman için uğraşıyor. O insan mükemmel olmayabilir sen bunu 4 sene uzaktan uzağa adam gibi tanımadan göremezsin. Belki iyi sonuçlanır ama kötü sonuçlanma ihtimali daha yüksek. Heyecan arama, oku.

X