EVLİLİK NASIL BİR ŞEY ?

ben bunu yapsam yine enayi olurum. Bir ara araba alalım dedi heveslendirdi. Sonra demez mi anahtarın birini de kardeşime veriririz diye. KAN BEYNİME ÇIKTI. sonra vazgeçtim. Düşünsenize ben eşek gibi kredi ödicem millet benim arabamla bi tarafını gezdirecek. Veremeyiz de denmez ya hani sonuçtaaaa
Ne demek veremeyiz denmez? İyi misin sen?

Ya kusura bakmayın ama eşinizde hiç akıl yok. Ortada tapu mapu yok, gidip 170 bin lira mı verdi insanlara?
"Bir şey desem paracı derlerdi" diyorsunuz ama ben olsam "bu zekayla benimle evlenmeye layık değilsin" derdim direkt.

Bence ne yapın edin, o evden çıkın. Kirada oturun, huzurunuz olsun diyeceğim ama eşiniz bu kafadayken uzaktan da yedirir parasını.
Elti evde toto yayarken onları geçindirmek de sinir hastası eder sizi.

Düşünsenize böyle bir şey diyorsunuz ve eşiniz surat asarak evde geziyor. Ben çekemem bu durumu. Ayrıca pis gözlerin üstünde olduğu bir araba istemem kapımda :KK43:
Dedemin bir lafı var, '' Küsenin ekmeği tatlı olur. ''. Ben dedeme kulak verdim rahat ettim.

Düşünsenize böyle bir şey diyorsunuz ve eşiniz surat asarak evde geziyor. Ben çekemem bu durumu. Ayrıca pis gözlerin üstünde olduğu bir araba istemem kapımda :KK43:
Nazar boncuğu asarım, nazar ayeti yazarım. Bi de kazık stickeri yabıştırırım altına '' Kem gözlere. '' yazarım. 🤣

ben bunu yapsam yine enayi olurum. Bir ara araba alalım dedi heveslendirdi. Sonra demez mi anahtarın birini de kardeşime veriririz diye. KAN BEYNİME ÇIKTI. sonra vazgeçtim. Düşünsenize ben eşek gibi kredi ödicem millet benim arabamla bi tarafını gezdirecek. Veremeyiz de denmez ya hani sonuçtaaaa

Üzgünüm ama eşiniz sizinle ailesinin konforuna sponsor olun diye evlenmiş bence.
Boşanmayı göze alıyorsanız tepkinizi koyun, rest çekin. Düzelirse düzelir.
Düzelmezse de boşanın gitsin. Tek başına geçindirsin kardeşini.

Surat asmasın diye bir ömür sömürülmeyi ve mutsuz olmayı mı tercih ediyorsunuz ? Ben mutsuz olduktan sonra eşimin suratı gülse kaç yazar. 🤷

Nazar boncuğu asarım, nazar ayeti yazarım. Bi de kazık stickeri yabıştırırım altına '' Kem gözlere. '' yazarım. 🤣
ben arabam olsun isterim tabi ki ama ben de aile apt büyüdüm. Biliyorum bu tarz şeyleri. Bebeği araya sokup eşimden isteyecekler. Sonra ben kavga edicem. Yne huzursuz olan ben olucam. Aile apt araba almak büyük saçmalık olur benim adıma.

işte.. Çingene işi resmen. Ben onu uyarınca bana kızdı bizim ailede öyle şeyler olmaz. kimse aldığımız eve gelip hak talep edemez dedi. Ben de uzatmadım. Ama inş öyle bir sey olur da o zaman ben demiştim diye avaz avaz bağırmak istiyorum
Tapu sahibi ölürse ya da herhangi biryerden icra veya haciz durumu olursa o zaman görür eşiniz gerçeği şuan uykuda mışıl mışıl

ben arabam olsun isterim tabi ki ama ben de aile apt büyüdüm. Biliyorum bu tarz şeyleri. Bebeği araya sokup eşimden isteyecekler. Sonra ben kavga edicem. Yne huzursuz olan ben olucam. Aile apt araba almak büyük saçmalık olur benim adıma.
Neden boşanmak değilse bile sağlam bir rest çekmek söz konusu değil? Bak sen o resti bi çek, eşin totosunun rahatını kaybetmemek için nasıl satıyor kıymetli ailesini.

Hadi eşin ve ailesinin gözünü paran kamaştırıyor, sen bu eşte ne buluyorsun, bu aile ile muhatap olma motivasyonun ne?
Bu hayatı farkında olmadan ben seçtim aşkın büyüsü mü derler ne derler. Düşünün işte parası olmadığı halde evlendim. Gerçekten sevdim çünkü ama artık dayanamadığım durumlar oluştu

Neden boşanmak değilse bile sağlam bir rest çekmek söz konusu değil? Bak sen o resti bi çek, eşin totosunun rahatını kaybetmemek için nasıl satıyor kıymetli ailesini.
o kadar yıprattık ki birbirimizi gidene eyw diyecek duruma geldik sanırım

X