Evlilik

Ççocuklara kim suçlu dedi tüm evin memnuniyetsiz olduğunu kim dedi lütfen yazılamayan şeyleri uydurmayın ya da gidin forumda başka uğraşacak birini bulun benimle uğraşamazsınız 😹😹😃
Gelen misafirler mutsuz keyifsiz, kaynana görümce mutsuz, koca mutsuz, çocuklar mutsuz, sen mutsuzsun. Yazın bunu anlatıyor ben uydurmuyorum ki. Peki bu memnuniyetsizliğin sebebi ne?

Sizin doğrularınız kocaman dünyada küçücük sizin doğrularınız umrumda degil ne kadar mutsuzsanız gelip insanlara saldırıyorsunuz anlaşılan kimseyi memmun edemeyen sizsiniz . Sizi engelliyorum ne yazarsanız ne saçmalarsanız kendinize
Bir ordu insanı eve tıkıp çocuklarını huzursuz eden kendi dahil kimsenin durumdan memnun kalmadığı ben değil sensin
Eğer amacım birilerini memnun etmek olsaydı sana “ayyyy canım pis kaynana cadı görümce kötü koca sana neler etmiiiiş, senin gibi birine bu yapılır mıııı, hiiiç üzülme sen minnoşum” derdim
Sen tanımadığın insanlar üzerine hayal kurup kurup gerçek sanacağına bir oturda düşün benim payıma ne düştü bu olayda diye

bu eşin ailesi ile ilgili sorunların paylaşıldığı başlıklara girdiğimde bir an da bir sürü şunu de bunu de evine alma gibi yorumları okuduğumda çok şaşırıyorum. Gerçekten siz burada akıl verdiğiniz gibi mi davranıyorsunuz? Evet evlilik çok zor eşin ailesi ile mecburen geçinmek zorunda kalmak çok zor ama bu karşı taraf içinde geçerli, şahsen ben eşim aileme her bozulduğunda saysın, eve kabul etmesin, kötü davransın istemem o yüzden hanımefendi bu insanların gazına gelmeyin bence mesafeli olun daha az arayıp daha az görüşürsünüz ama eski kafalı insanlarla konuşup ortak bir karara varmak çok zor. Yüzyüze gelince iyi davranın idare edin ama mesafenizi koruyun derim ben

bu eşin ailesi ile ilgili sorunların paylaşıldığı başlıklara girdiğimde bir an da bir sürü şunu de bunu de evine alma gibi yorumları okuduğumda çok şaşırıyorum. Gerçekten siz burada akıl verdiğiniz gibi mi davranıyorsunuz? Evet evlilik çok zor eşin ailesi ile mecburen geçinmek zorunda kalmak çok zor ama bu karşı taraf içinde geçerli, şahsen ben eşim aileme her bozulduğunda saysın, eve kabul etmesin, kötü davransın istemem o yüzden hanımefendi bu insanların gazına gelmeyin bence mesafeli olun daha az arayıp daha az görüşürsünüz ama eski kafalı insanlarla konuşup ortak bir karara varmak çok zor. Yüzyüze gelince iyi davranın idare edin ama mesafenizi koruyun derim ben
Çok gerçekçi bi yorum teşekkür ederim

Konuyu istediğiniz yere çekebilirsiniz forumda yeni bi kural yok iyi ki yazdınız ne kadar haklı oldugumu bi kez daha gördüm ben sizin art niyetinizle ugraşamam istediğiniz yerlere çekmişsiniz konuyu hayırdır kuyruk acılarınız mı var 😹bence siz gidin çocuğunuzla ilgilenin böyle boş şeylere takılan okuduğunu anlamayan bi insansınız işiniz zor çocuğunuzun duygularını anlıyor musunuz acaba . Ayrıca çocuklar her ortamda aynı degil tahmin edememiş olabilirim kimse de mutlu olmayabilir ben sorumlu değilim insanların art niyetlerinden boş boş takılmayın size ekmek çıkmaz yazdıkça yazarım benim konu başlığım ama bence gidin çocuğunuzun burnunu silin terbiyeli bi şekilde
Konu sahibi sizin gibi düşünmeyen birine neden kizdiniz ki bu kadar . Diğer mesajlarınızı da gördüm isteyince demek ki çok güzel cevap verebilecek birisiniz . Acaba bu netliginizi eş ailesine de mi gösterseniz . Mesela surat asti rahatsız oldunuz diğer gün evinize tekrar cagirmasaydiniz. Hemen suçlu psikolojine girmek yerine ortamda çocuğunuzun burnunu silip eşinize al çocukları biraz oyala deseydiniz. Birde kizarken dozu burda kaciriyorsunuz ama gerçek hayatta sıfır tepki veriyorsunuz eşinizden ve ailesinden bu kadar çekinmeyin .

Çocuklar bi toplulukta hep ağlar zaten. Bizimkide memlekete gidince ağlar. Babasıda anırır sustur çocugu diye. Kaynanam gelinim g2ldi die hizmet bekler. Kayınbaba gelinimle oturayım ister. Bu kız ne istiyı die kimse düşünmez.
İşiniz çok zor valla. 1 haftalıgına aklımı kaçırıyorum

Konu sahibi sizin gibi düşünmeyen birine neden kizdiniz ki bu kadar . Diğer mesajlarınızı da gördüm isteyince demek ki çok güzel cevap verebilecek birisiniz . Acaba bu netliginizi eş ailesine de mi gösterseniz . Mesela surat asti rahatsız oldunuz diğer gün evinize tekrar cagirmasaydiniz. Hemen suçlu psikolojine girmek yerine ortamda çocuğunuzun burnunu silip eşinize al çocukları biraz oyala deseydiniz. Birde kizarken dozu burda kaciriyorsunuz ama gerçek hayatta sıfır tepki veriyorsunuz eşinizden ve ailesinden bu kadar çekinmeyin .
Kimseden çekinmiyorum tepkim de gayet net çocuğumun burnunu da sildim merak etmeyin madem mesajlara dahil oldunuz tüm mesajları okuyun bu durumda diğer kişilerede tepki duymanız gerekiyor

X