EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Yani normal gebelikte bu süreci hiç bilmediğin için kafan da rahat oluyor. Ama şuan onun orda olduğunu bilmek ister istemez düşündürüyor insanı🤷🏻‍♀️

kesinlikle öylesi ne güzel herşeyden habersiz.. ben şuan eğilirken oturup kalkarken bile 40 defa düşünüyorum beynim yorgun resmen düşünmekten. bigün çok pozitif uyanıyorum bigün kesin olmadı diyipte.. içeride bişeyler dönüyor ve biz bilmiyoruz çok sinir bozucu😏

Ya tuhaf bişey oldu.. daha transfer olalı 7,5 saat oldu hemen hemen. Şimdi külotumda küçücük bi kahverengi leke vardı nedir ki bu ya

Ya tuhaf bişey oldu.. daha transfer olalı 7,5 saat oldu hemen hemen. Şimdi külotumda küçücük bi kahverengi leke vardı nedir ki bu ya

transfer çıkışı bana demişlerdi bugün yada yrn ufak kanama olursa korkmayın die içeri takılan katater gibi şeyin takıp çııkarılmasıyla kanama olabiliyomuş

transfer çıkışı bana demişlerdi bugün yada yrn ufak kanama olursa korkmayın die içeri takılan katater gibi şeyin takıp çııkarılmasıyla kanama olabiliyomuş
Hmm o zaman ondandır bu kesin, daha öncekilerde hiç olmamıştı da ondan endişe ettim. Teşekkür ederim canım 🥰

kesinlikle öylesi ne güzel herşeyden habersiz.. ben şuan eğilirken oturup kalkarken bile 40 defa düşünüyorum beynim yorgun resmen düşünmekten. bigün çok pozitif uyanıyorum bigün kesin olmadı diyipte.. içeride bişeyler dönüyor ve biz bilmiyoruz çok sinir bozucu😏
Evet canım gerçekten çok karışık duygular içindeyiz Allah yardımcımız olsun🤲🏼

Günaydın arkadaşlar yok mu test yapanlar sonuç alanlar güzel hayırlı mis gibi bebiş haberlerrrrriiii🌸🌸🌸 günümüz haftamız güzel geçsin inşallah🤲
Ben çok heycanlıyım kuzu gibi bekliyorum😊 yarın da iş var.. kızımı kreşe yolladım yatıyorum, dua ediyorum 🤲🏼🥰 sen nasılsın var mı bir değişiklik hissettiğin

Ben çok heycanlıyım kuzu gibi bekliyorum😊 yarın da iş var.. kızımı kreşe yolladım yatıyorum, dua ediyorum 🤲🏼🥰 sen nasılsın var mı bir değişiklik hissettiğin

oh ne güzel bebişini aldın dinlenin birlikte bakalım😍 iyi hissediyorum yaa biraz iyi yönde belirtilerm var sanki🧐 ama fazla da umutlanmak yok tabiiiiki öyle arada derede yaşıyorum valla😆

Dün gece regl sancısından uyuyamadım.. normalde de agrılı olurum ztn mahvetti beni ödüm kopuyo o agrıdıkça😊

Kesinlikle işe gidince daha güzel geçirirsin zamanını evde yatarken çok düşünülüyor bence stres oluyor insan..
Ben de öyle düşünüyorum canım, bir yandan da korkuyorum acaba 7 saat ayakta durmak etkiler mi diye.. ama kısmet napayım. İnşallah hissettiğin belirtiler yüzünü güldürür canım😍 test mi yapsan ya çok heycanlandımm senin adına da

Zaten hemen sağlık ocağına koştum. Pozitif çıksın diye dua ediyorum. 😔
Canım kendini her türlüsüne hazırla, biz bu süreçte neler yaşıyoruz o kadar güçlüyüz ki Allah sabrını da veriyor herşeyin. Rabbim ne eylerse en doğrusunu en güzelini eyler buna İnan🤲🏼🤲🏼

X