EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Canım bende senin gibi 8. gün kan verdim değerim2,36 çıktı bana da devam ilaçlara dediler.Bugün 10. günüm.İşten çıkınca tekrar kan testine gideceğim ama ümidim yok çünkü erken gebelik testindede negatif çıktı aynı sen gibi.Ama inşallah mucizen olur canım senin benden pek ümit yok çünkü :)

İnş mucizeniz olur ve değerleriniz katlanarak artık dualarımız sizinle

O ne alaka canım hayret bişey. Sorsaydın keşke canım
Tüp bebek esnasında vücud kitle endeksi yüksek kilodan dolayı şuan 97 kiloyum kilo çok sorun olmaz diye düşünmüştüm aslında ama en büyük sorun kiloymuş şuan 1 ay içerisinde 90 kilonun altına düşmem gerek ki vücud kitle endeksi 30 seviyenin altına düşsün o zaman sıkıntı olmaz dedi Dr tüp bebek raporum onaylı bugün kan verdim değerlerim çok iyi sağda 10 adet yumurta oluşmuş solda 15 ama kaybettim 1 ay daha beklicem çabalayarak

ah canım.. inşallah emeklerin boşa çıkmasın bizi haberdar et mutlaka sonuç çıkınca
Bugun transfer günüyle birlikte 12 gün. 2 tane donmus 3 gün embriyosu transfer edilmişti. Sonuç negatif. Hastane biz sana 2 gün sonra test yaptir demiştik 2 gün daha bırakma ilaçlarını testi yenile dediler. 2 gün sonra pozitif çıkacağını sanmıyorum neden boş yere bekleyip ilaç kullanayım anlam veremedim. 14 gün de pozitife döner mi acaba?

Anladım canım evet kilonun sorun olduğunu ben de duymuştum, belli bir kg nun altına düşürtüp öyle başlatıyorlar diye duymuştum. Hayırlısı canım önce sağlık zaten kafana takma bunda da vardır bir hayır

Rabbim razı olsun inşallah yıkıldım ama hayatım hep mücadelelerle dolu bunuda atlatacağım teşekkür ederim hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…