EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Selamlar, 2. tüp bebek denemem, Memorial'da tedavi görüyorum, doktorum Beril Yüksel, çok memnunum, bu Pazar OPU var, geçen seferden pgt sonucu transfer için embriyo bulamadık, inşallah bu sefer bulacağız. Herkese bol şans diliyorum ve elimde 1 adet cetrodide var, 1 kalem de gonol f var, Kadıköy Moda dayım, Pazar sabah 0730 da memorial da olacağız, isteyenlerle orda buluşup verebilirim.
Merhaba,insallah bu sefer saglikli embriyo bulunur ve hamile kalirsiniz ☺️🤲🏻 benimde pgt ye yedi embriyom gitti 22.10 tarihinde sonucu alacagiz size bir sorum olacakti pgt dede genelde bekleme sureci oldugunda benim doktorum bana dogum kontrol hapina baslamam gerektigini soyledi ilk reglimde yumurta toplamasindan sonra ki regl de bende basladim sizede bunu soyledilermi acikcasi ben baslamak istemiyordum ama planda oyle yazdigi icin basladim bende sizede boyle soyledilermi ve sizin kac embriyonuz gitti pgt ye benim ilk oldugu icin tecrubesizim biraz beklemekten. Baska birseyde yapamiyoruz zaten Allahtan hayirlisi 🤲🏻 Cevaplarsaniz sevinirim ☺️

Çok güzel çıkmış kuzum hayırlı olsun 2 gün sonra tekrar yap

Değeriniz çok güzel, maşallah. 😉
2 gün sonra aynı yerde aynı saatte tekrarlayın.

Hayırlı olsn canım hatta ıkıze benzıyo bence ıkısıde tutundu
Çok teşekkür ederim kızlar. Hayattaki tek hayalim sağlıklı ikizlerimin olması hatta inş olur Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Doktorla konuştuk 2 gün sonra tekrarlayalım dedi. Umarım güzel artış görürüm. Bizi bizden başkası anlamaz😔hepimizin hayırlısı olsun🙏🏻

Çok teşekkür ederim kızlar. Hayattaki tek hayalim sağlıklı ikizlerimin olması hatta inş olur Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Doktorla konuştuk 2 gün sonra tekrarlayalım dedi. Umarım güzel artış görürüm. Bizi bizden başkası anlamaz😔hepimizin hayırlısı olsun🙏🏻
Hayırlı uğurlu olsun canım değerin maşallah güzel sağlıkla katlanarak artsın inş. Nerde tedavi görüyordunuz ve taze embriyo muydu

Ins canım ıns rabbım hepımıze nasıp etsın annelıgı kucagımıza almayı

Hayırlı uğurlu olsun canım değerin maşallah güzel sağlıkla katlanarak artsın inş. Nerde tedavi görüyordunuz ve taze embriyo muydu

Ins canım ıns rabbım hepımıze nasıp etsın annelıgı kucagımıza almayı
Merhaba ben şehir dışındanım yaşadığım şehirdeki doktor değerlerimi takip etti ama izmir tavmergende yapıldı yumurta toplama, transfer gibi işlemlerim.
İnş canım inşallah çok zor bir süreç hepimize nasip olsun 🙏🏻 Yüzümüz gülsün hayırlısıyla

Merhaba ben şehir dışındanım yaşadığım şehirdeki doktor değerlerimi takip etti ama izmir tavmergende yapıldı yumurta toplama, transfer gibi işlemlerim.
İnş canım inşallah çok zor bir süreç hepimize nasip olsun 🙏🏻 Yüzümüz gülsün hayırlısıyla
Canim merkezinden memnun muydun Tüm asamalar boyunca?

Merhaba , adetin 3 günü 3 folikul ile tedaviye başladım. Iki tane iğne kullanıyorum . Yumurtalarım çoğalır mı? Siz de kaç taneydi ve kaç yumurta toplandı acaba ? Yaşım 41 .

X