EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Kızlar ovulasyon testi gebelik sonucu içinde kullanılır mı sizce??
Evde vardı bir sürü, bugün 5.günü transferimin. Dayanamadım bi yapiyim dedim.
Çok silik görüyorum sanki 🙈
Bunu baz alıp şimdiden sevinmiyorum tabi asıl günümü bekleyeceğim kan için.
Paylaşmak istedim 💕
Var gibi ama bu testler lh hormonu ölçüyor betahgc ölçer mi bilmiyorum canım stres olma sabret kız 5 gün çok erken betahgc salımında 7.gün erken gebelik yap bence

Merhaba kızlar bugün benim 7.günüm yarın 8 olacak inşallah ve kanda baktıracağım akşam iş çıkışı 5. Gün embriyosu benim iyi başta test gününe kadar dayanamayan var mı

Merhaba kızlar bugün benim 7.günüm yarın 8 olacak inşallah ve kanda baktıracağım akşam iş çıkışı 5. Gün embriyosu benim iyi başta test gününe kadar dayanamayan var mı
İlk tedavilerimde hergün test yapıyordum deli gibi kaset test 6.gün belli olan erken gebelik hamile kaldım 2 kez ama gelişmedi kalp atımı olmadı kürtaj oldum. Son tedavimde de negatif çıktı ama kaset testlerde pozitif çizgi vardı yanılttı beni 16 sında kan vericem bugün 3.günüm dedim kendime sakın test yapma inan strese sokuyor çizgi var mı yok mu silik ama diye düşünmek önemli olan 2 ye katlanması kan değeri bu tedavimde aşırı rahatım pek kafaya takmıyorum

Bende kan vermeyi düşünüyorum sonucunuzu yazarmısınız

Bende idrar testlerini yapmaya başladım evde. Normalde haftaya perşembe test günüm ama pazartesi kam vermeyi planlıyorum.
Gerçekten en zor aşaması bu sanırım tüp bebeğin 🤷🏻‍♀️

X